توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

آماده باش تانزانیا برای ارزهای دیجیتال

آماده باش تانزانیا برای ارزهای دیجیتال

به نظر می رسد تانزانیا آخرین اقتصاد در حال ظهور است که آماده استقبال از دارایی های دیجیتال می شود. در 14 ژوئن، رئیس جمهور تانزانیا...

آماده باش تانزانیا برای ارزهای دیجیتال

آماده باش تانزانیا برای ارزهای دیجیتال

به نظر می رسد تانزانیا آخرین اقتصاد در حال ظهور است که آماده استقبال از دارایی های دیجیتال می شود. در 14 ژوئن، رئیس جمهور تانزانیا ، سامیا سولوهو حسن ، از بانک مرکزی این کشور خواست تا تحقیق در مورد دارایی های دیجیتالی را آغاز کند.

سامیا سولوهو با تأکید بر تأثیر فزاینده دارایی های دیجیتال در امور مالی جهانی اظهار داشت: “ما شاهد ظهور سفر جدیدی از طریق اینترنت بوده ایم.”

وی با تأکید بر عدم پذیرش و توسعه ارزهای دیجیتال در منطقه آفریقای شرقی ، اظهار داشت: “در سراسر منطقه ، از جمله تانزانیا ، آنها این فناوری را نپذیرفته و یا شروع به استفاده از آنها نکرده اند.”

“دستور من به بانک مرکزی این است که شما باید در مورد توسعه این فناوری کار کنید. بانک مرکزی باید آماده تغییرات باشد تا از این حوزه عقب نمانیم. “

اظهارات وی در حالی است که بسیاری از قانونگذاران کشورهای لاتین در تلاشند تا ارزهای دیجیتال بیشتری را در در اقتصادهای در حال ظهورشان جای دهند، از جمله ال سالوادور که بیتکوین را در کشورش قانونی شمارد.

در حالی که قانون گذاران آفریقایی در شناخت و تشویق اقتصاد ارزهای دیجیتال به کندی عمل می کنند ، این منطقه سالها نقطه کانونی برای تجارت بیت کوین بصورت همتا به همتا (P2P) بوده است.

طبق گزارش ها، صحرای آفریقا دومین منطقه بزرگ معاملاتی P2P ،پس آمریکای شمالی است که تقریباً 16.5 میلیون دلار در هفته مبادلات دارد،که نیمی از این میزان در کشور تانزانیا انجام می شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

آماده باش تانزانیا برای ارزهای دیجیتالآماده باش تانزانیا برای ارزهای دیجیتال

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,963.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,894.20
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237561