توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

آیا افزایش قیمت شدید اتر در راه است؟

آیا افزایش قیمت شدید اتر در راه است؟

تریدر و اینفلوئنسر محبوب آقای بن آرمسترانگ می‌گوی که پتانسیل زیادی را برای اتریوم می‌بیند و باور دارد که این رمزارز ده ها هزار دلار رشد خواهد کرد...

آیا افزایش قیمت شدید اتر در راه است؟

آیا افزایش قیمت شدید اتر در راه است؟

تریدر و اینفلوئنسر محبوب آقای بن آرمسترانگ می‌گوی که پتانسیل زیادی را برای اتریوم می‌بیند و باور دارد که این رمزارز ده ها هزار دلار رشد خواهد کرد.

در ویدیویی جدید، آرمسترانگ می‌گوید که اتر این پتانسیل را دارد که تا پایان بازار گاوی (صعودی) فعلی از بیت کوین پیشی بگیرد.

وی افزود:
سالی که تاکنون 6 ماه از آن گذشته بسیار شگفت انگیز برای اتریوم بوده است، فقط به اعداد توجه کنید، اتر در زمان انتشار این ویدیو و حتی کاهش قیمت در بازار نزولی، بیش از 200 درصد بیشتر از بیت کوین افزایش قیمت را تجربه کرده است.

من حتی فکر می‌کنم که اتر تا پایان این چرخه بازار صعودی از بیت کوین پیشی خواهد گرفت.

به گزارش کوین مارکت کپ، در زمان نگارش این مقاله دامیننس (سلطه) بیت کوین بر بازار ارز های دیجیتال 42.6 درصد و دامیننس اتر 17.5 درصد است.

با نگاه به تمامی معیار های موجود و به روزرسانی هایی که در آینده رخ خواهند داد، آرمسترانگ پیش بینی می‌کند که ارزش کل بازار اتریوم تا پایان ماه جولای از بیت کوین فراتر خواهد رفت.

یکی از رویداد هایی که در آینده رخ خواهد داد و تحلیلگران بازار ارز های دیجیتال انتظار دارند که منجر به افزایش قیمت اتر شود، هارد فورک لندن و رسیدن به الگوریتم EIP-1559 است که هزینه ی گس اتریوم را کاهش خواهد داد.

بن آرمسترانگ در پایان صحبت های خود افزود:
بنا به تمام داده های موجود، پیش بینی من برای قیمت اتر این است که تا سال 2025، این رمزارز به قیمت 85 هزار دلار به ازای هر واحد خواهد رسید و در اولین قدم تا پایان سال جاری میلادی به 25 هزار دلار خواهد رسید، اتر نقش بسیار مهمی را در پیشرفت دنیا بازی خواهد کرد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

آیا افزایش قیمت شدید اتر در راه است؟
آیا افزایش قیمت شدید اتر در راه است؟

آیا افزایش قیمت شدید اتر در راه است؟آیا افزایش قیمت شدید اتر در راه است؟آیا افزایش قیمت شدید اتر در راه است؟

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,951.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,878.13
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237219