توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگترین زمان انقضا گزینه ها مواجه است

اتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگترین زمان انقضا گزینه ها مواجه است

قرار است تعداد رکورد گزینه های Ether در 25 ژوئن منقضی شود، زیرا ETH به BTC می گوید تا قیمت خود را معکوس کند...

اتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگترین زمان انقضا گزینه ها مواجه است

اتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگترین زمان انقضا گزینه ها مواجه است

قرار است تعداد رکورد گزینه های Ether در 25 ژوئن منقضی شود، زیرا ETH به BTC می گوید تا قیمت خود را معکوس کند.

ETHدر تاریخ25ژوئن بابزرگترین گزینه انقضا روبرو است. زیرا تقریباً 1.5 میلیارد دلار از 3.3 میلیارد دلار سود آشکار (OI) در گزینه های ETH منقضی می شود. تاریخ انقضا ماه ژوئن بیش از 638000 قرارداد است که در اختیار گزینه ETH قرار دارد و 45٪ از کل سود این گزینه ها را تشکیل می دهد.

اگرچه بزرگترین انقضا گزینه ها در تاریخ محصول مشتق شده است ، بلافاصله پس از رسیدن ETH به بالاترین رقم 4362 دلار در 12 مه و در 20 مه به بالاترین میزان خود تقریبا، 5.5 میلیارد دلار رسید.

انقضا بزرگ در میان کشش مداوم بازار نشانگر افزایش علاقه به بازار مشتقات ETH با وجود معاملات رمز در محدوده 2270 دلار است ، 47.61٪ کمتر از بالاترین رقم خود از اواسط ماه مه. لووک استریجرز ، مدیر ارشد بازرگانی مشتقات رمزنگاری Deribit ، به Cointelegraph گفت:

نسبت مکالمه برای انقضا ماه ژوئن 0.79 است ، که نشان می دهد 64000مکالمات بیشتری نسبت به قرارهای تلفنی وجود دارد.
این در واقع نشان دهنده احساس صعودی است ، با این حال ، اکثر این OI در قراردادهایی کاملاً دور از قیمت فعلی ETH برگزار می شود ، که نشان دهنده احتمال کم شدن انقضا در پول است. “

اگرچه ، رابی لیو ، تحلیلگر تیم بینش بازار OKEx ،صرافی ارز رمزنگاری شده ، به آنچه این فاصله قیمت نشان می دهد اشاره کرد ، “انقضا هنوز توسط خرس ها مسلط است زیرا مقدار قابل توجهی از گزینه های تماس ،فاصله زیادی با فعلی دارند. قیمت به عنوان مثال ، بزرگترین OI در اعتصابات با علامت 3200 دلار برای گزینه های تماس متمرکز شده است. “

قراردادهای گزینه تماس به دارندگان این امکان را می دهد تا اتر را با قیمتی از پیش تعیین شده در تاریخ انقضا خریداری کنند ، در حالی که قراردادهای گزینه اختیاری به آنهااین امکان را می دهد اتر را تحت پیش شرط های مشابه بفروشند.

در شرایط معمول ، گزینه های تماس برای تکمیل استراتژی های صعودی استفاده می شود ، در حالی که گزینه های قرار داده شده به عنوان پرچین در برابر حرکت منفی قیمت زمینه استفاده می شود. حداکثر قیمت اخطاربرای این انقضا رکورد 1920 دلار است. این قیمت به عنوان نقطه ای که بیشترین تعداد گزینه های ضرر را دارد ، بسیار بعید است که قیمت ETH بیش از 10 درصد از محدوده فعلی معاملات خود راکاهش دهد.

اگرچه ، همانطور که در 19 مه شاهد آن هستیم ، روزی که در رمزنگار به عنوان چهارشنبه سیاه شناخته می شود ، سرمایه گذاران باتجربه هرگز نمی گویند هرگز. استرایجرس در ادامه تأثیر سود رو به رشد روزافزون را از نظر تعداد قراردادها توضیح داد:

“با توجه به فضای باز علائق ، ما متوجه می شویم که انقضا گزینه های ما اهمیت بیشتری پیدا می کنند و حوادث نقدینگی و انتقال ریسک مهم تر می شوند “

وی همچنین اضافه کرد که حتی اگر سود آزاد گزینه های ETH از نظر ارزش دلار ایالات متحده به دلیل کاهش قیمت لحظه ای کاهش یافته باشد ، باز هم سود اندازه گیری شده در قراردادها به سختی تحت تأثیر افت قیمت قرار نگرفته است.

این نشان دهنده علاقه مداوم در بازار مشتقات اتر با وجود افت قیمت است

صرافی شیکاگو ، بزرگترین بورس مشتقات جهان ، محصولات آتی اتر خود را در 8 فوریه اوایل سال جاری راه اندازی کرد. این پرتاب مورد انتظار در روز اول معاملات بورس شاهد بیش از 30 میلیون دلار حجم بود.

طبق گزارشی توسط OKEx ، راه اندازی CME Ether Futures به منزله “تصویب تایید” از پرکاربردترین مبادله محصولات مشتقات است. ریچارد دلانی ، تحلیلگر ارشد تیم OKEx Insights ، همچنین اظهار نظر کرد: “به نظر می رسد که این مورد ،علاقه نهادی قابل توجهی را به ارز رمز شماره 2.0 جلب کرده است.”

با این حال ، دلانی همچنین اشاره کرد که شرایط بازار و زمینه راه اندازی کاملا متفاوت است در مقایسه با راه اندازی Bitcoin Futures CME در دسامبر 2017 راه اندازی معاملات آتی Bitcoin CME (BTC) در حالی انجام شد که علاقه به ارزهای دیجیتالی در سراسر بازار کاهش یافته بود و این محصول در معرض ارز رمزپایه برجسته ای قرار داشت که موسسات قادر به دسترسی به کانال های موجود برای سرمایه گذاران خرده فروشی نبودند.

دلانی افزود:

“در بیش از سه سال از زمان عرضه معاملات آتی CME BTC ، آشنایی با چنین ابزارهای معاملاتی رمزنگاری افزایش یافته است ، که منجر به رشد گسترده ای در معاملات آتی CME BTC و همتایان جدید ETH آنها می شود. با وجود اصلاح اخیر بازار ، علاقه به ارز رمزنگاری شده به طور کلی بسیار بیشتر از اوایل سال 2018 است. “

طبق اطلاعاتی که CME در اختیار Cointelegraph قرار داده است ، قرارداد آتی Ether در ماه مه دارای متوسط ​​حجم روزانه (ADV) 5895 و متوسط ​​سود در ماه مه 3082 ، که معادل 6.86 میلیون دلار ارزش است.
رکورد روز معاملات قرارداد آتی CME Ether در تاریخ 19 ماه مه بود که در مجموع 11980 قرارداد یا 26.5 میلیون دلار گزینه معامله شد. رکورد بهره باز 3977 قرارداد از اول ژوئن معادل 8.82 میلیون دلار با قیمت کنونی بازار توکن به دست آمده است.

دارندگان بزرگ سود باز (LOIH) در این قرارداد مشتقات نیز در تاریخ 25 مه به بالاترین سطح 45 رسید ، و میانگین آن در ماه مه 37 LOIH است.
هر LOIH حداقل 25 قرارداد آتی در اختیار دارد که معادل 1250 ETH یا ارزش 2.7 میلیون دلار حداقل در زمان نوشتن مقاله است. با این حال ، استریجرس توضیح داد که چرا این رشد محدود است ، “CME حدود 400 میلیون دلار سود باز ETH محقق کرده است. رشد این مقدار به دلیل عدم عملکرد فعلی تا حدودی محدود شده است ، که عامل مهمی برای حجم CME بود. “

با این حال ، سخنگوی CME همچنین اشاره کرد که در حال حاضر ، برنامه ای برای درج محصولات اضافی ارز رمزنگاری شده مانند گزینه های Ether در مجموعه محصولات خود ندارد که شامل معاملات آتی بیت کوین و میکرو بیت کوین ، گزینه های بیت کوین و معاملات آتی اتر است.

همبستگی بین BTC و ETH

همبستگی اتر با بیت کوین به دلیل حرکات کاملاً مستقل قیمتی که اتر در آن دوره انجام داد ، در اوایل ماه مه به سطح زیر 0.6 کاهش یافت. همبستگی یک ماهه بین 0.7 و 0.8 در آوریل بود قبل از اینکه در اوایل ماه مه به 0.5-0.6 برسد ، اما در اوایل ژوئن به شدت به 0.9 بازگشت و از آن زمان سطح بالایی را حفظ کرد.

اتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگترین زمان انقضا گزینه ها مواجه است

با این حال ، در تجمع اخیر BTC به 41000 دلار ، ETH حرکت قیمتی نسبتاً محدودی را نشان داد ،که به طور مداوم در محدوده 2400–2500 دلار معامله می کرد ، که ناشی از اخبار السالوادور برای تبدیل شدن به اولین کشوری بود که بیت کوین را به عنوان دادخواست قانونی پذیرفت.

لیو خاطرنشان کرد ، “در گذشته اخیر ، بازگشت ETH به اندازه BTC شتاب نگرفته است ، زیرا قیمت ETH / BTC از بالاترین سطح خود در 7 ژوئن 20٪ کاهش یافته است.”

از زمان روند مثبت قیمت BTC قبل از 16 مه ، بیت کوین به طور پیوسته در حدود 35500 دلار سقوط می کند و ETH را به همراه خود می کشد تا در محدوده 2200 دلار معامله شود ، که در 24 ساعت 6٪ کاهش یافت. لیو خاطرنشان کرد که چرا ETH از افت قیمت مداوم نسبت به BTC ممکن است بیشتر طول بکشد:

“اگر به ابتدای سال 2018 برگردیم ، ETH نیز یک ماه پس از افزایش BTC ، بالاترین قیمت خود را تعیین کرد. و پس از آن ETH / BTC دو ماه قبل از تغییر، روند نزولی را تجربه کرد. معکوس کردن حرکت ETH برای بازار بیشتر طول می کشد. “

با این حال ، درشبکه Ethereum هزینه های معاملات شبکه برای بیت کوین و اتریوم در اول ژوئن به کمترین میزان شش ماه گذشته رسید. این تغییر در ماه ژوئن ، تقریباً دو ماه پس از وقوع هارد فورک برلین در 13 آوریل رخ داد ، اولین گامی بود که این شبکه برداشت در جهت رسیدگی به مسئله بسیار نگران کننده هزینه گاز که مدتهاست گریبانگیر شبکه است.

لیو بیشتر اظهار نظر کرد:

هزینه های بالا در ماه مارس و آوریل به وضوح دلیل اصلی انتقال وجوه به EVM و زنجیره های جانبی بود که منجر به افزایش ارزش کل BSC شد. همچنین ، در اواسط ماه مه ، هزینه های گاز Ethereum با افزایش بیش از 1000 گیگاوات باعث شد که شرکت کنندگان DeFi به سمت Polygon حرکت کنند. “

با ادامه روند نزولی حرکت در دو ارز رمزپایه برتر ، مشاهده تغییراتی که این انقضا 1.5 میلیارد دلاری تحت سلطه خرس برای شبکه اتریوم و قیمت رمز آن ایجاد خواهد کرد جالب خواهد بود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

اتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگترین زمان انقضا گزینه ها مواجه است
اتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگترین زمان انقضا گزینه ها مواجه است

اتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگتریناتریوم با تسلط بر خرس ها با بزرگترین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,866.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,902.82
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237664