توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

احتمال ریزش دوباره بیت کوین

احتمال ریزش دوباره بیت کوین

اخیراً بیت کوین چند هفته سخت را سپری کرده است،و در آستانه سقوط به زیر 31 هزار دلار نیز قرار گفت. با این حال ، ارز دیجیتال بیت کوین توانست سطح 31 دلار را حفظ کند...

احتمال ریزش دوباره بیت کوین

احتمال ریزش دوباره بیت کوین

اخیراً بیت کوین چند هفته سخت را سپری کرده است، و در آستانه سقوط به زیر 31 هزار دلار نیز قرار گرفت. با این حال ، ارز دیجیتال بیت کوین توانست سطح 31 دلار را حفظ کند و شاهد یک بازگشت قیمتی مناسب بود.

ویل کلمنته ، تحلیلگر فنی زنجیره ای، اخیراً با اظهار نظر در مورد اتفاقات اخیر اظهار داشت، بیتکوین یک هفته “خنده دار” را پشت سر می گذارد و کاملاً غیر منتظره واکنش نشان می دهد.

اخیراً بیت کوین چند هفته سخت داشته است. در بحبوحه داستان مرگبار ، قیمت رمزنگاری در آستانه حل شدن در محدوده 30 دلار در 8 ژوئن بود. با این حال ، سکه توانست سطح 31 دلار را حفظ کند. ارسال کنید ، بیت کوین شاهد یک بازگشت مناسب بود.

ویل کلمنته ، تحلیلگر فنی زنجیره ای ، اخیراً با اظهار نظر در مورد اقدام اخیر ، اظهار داشت، بیتکوین یک هفته “خنده دار” را پشت سر می گذارد و در یک طرف متغیر است و کاملاً غیر منتظره واکنش نشان می دهد.

وی در ادامه گفت:

“هفته گذشته ما در این محدوده بین $ 32k و $ 40k بودیم و به نوعی الگوی مثلث را ترسیم شده بود و سرانجام یک شکست از آن داشتیم ، که خنده دار است، زیرا شما انتظار یک شکست را داشتید ، اما بلافاصله شاهد تغییر روند بودیم “

کلمنته خاطرنشان کرد که بیتکوین برای مدتی واکنش “کمی متفاوت” نسبت به اخبار نشان داده است.

درست بعد از زمان بروزرسانی Taproot ، اخبار مربوط به مایکرواستراتژی و اخبار السالوادور، بیتکوین یکی از هفته های شلوغ خود را پشت سر گذاشت. این تحلیلگر اضافه کرد: “اکنون خبر خوب ظاهراً قیمت را بالا می برد و خبر بد لطمه زیادی نمی زند.”

حتی اگر تحولات یاد شده، به شدت بر قیمت بیتکوین تأثیر نگذارد، اما مطمئناً از کاهش بیشتر قیمت آن جلوگیری شده است.

در میان همه تحولات مثبت گفته شده، جای نگرانی نیز وجود دارد. همانطور که در نمودار پایین نشان داده شده است، اکثر صرافی ها ورودی BTC خود را هضم کرده اند(فروخته اند)، به جز Bitfinex. بنابراین، در این مرحله ، احتمال دامپینگ(ریزش) احتمالی را نمی توان از معادله حذف کرد.

اگر این اتفاق بیفتد، قیمت بیتکوین به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار می گیرد. کی یانگ جو ، مدیر عامل CryptoQuant ، در این مورد اظهار نظر کرد :

“اگر دامپینگ دوباره اتفاق بیفتد ، ممکن است از Bitfinex ناشی شود.اکثر صرافی ها بیشتر بیتکوین های خودشان را پس از ریزش قیمتی اخیر هضم کرده اند. به جز Bitfinex.همه نگاه ها به نهنگ های این صرافی است “

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

احتمال ریزش دوباره بیت کوین
احتمال ریزش دوباره بیت کوین

احتمال ریزش دوباره بیت کویناحتمال ریزش دوباره بیت کویناحتمال ریزش دوباره بیت کویناحتمال ریزش دوباره بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,866.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,902.82
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237664