توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

استیبل کوین تتر روی بلاک چین Solana قرار می گیرد!!

همکاری شرکت تتر (Tether) با بلاک چین سولانا به پروژه‌های دیفای، بازی‌هایه بر بستر بلاک چین و اینترنت نسل سوم کمک خواهد کرد....

استیبل کوین تتر روی بلاک چین Solana قرار می گیرد!!

نویسنده : اسماعیل زاده

همکاری شرکت تتر (Tether) با بلاک چین سولانا به پروژه‌های دیفای، بازی‌هایه بر بستر بلاک چین و اینترنت نسل سوم کمک خواهد کرد.

شرکت صادر کننده استیبل کوین تتر عنوان کرد که توکن USDT امروز روز بلاک چین Solana راه‌اندازی می‌شود. مدیر فناوری شرکت تتر در مصاحبه‌ای با کوین‌تلگراف عنوان کرد که همکاری آنها با این بلاک چین لایه اول به بسیاری از پروژه‌های مالی غیر متمرکز و سایر فعالیت‌های Web 3.0 کمک خواهد کرد.

همانطور که می‌دانید سولانا رقیب اتریوم است و قصد دارد تا زمانیکه اتریوم ۲.۰ کاملا راه‌اندازی شود بتواند بازیگران اصلی حوزه دیفای را به سمت استفاده از بلاک چین خود هدایت کند.

بر اساس گزارش شرکت تتر، بلاک چین سولانا قادر خواهد بود در هر ثانیه بیش از ۵۰،۰۰۰ تراکنش USDT را پردازش کند. همچنین این شرکت مدعی شده است که کارمزد تراکنش‌ها می‌تواند تا مقدار ۰.۰۰۰۰۱ دلار کاهش یابد. کارمزد کم و سرعت بالا، این شبکه را به جایگزین مناسبی برای پروژه‌های دیفای تبدیل خواهد کرد. تاکنون تتر در بلاک چین‌های دیگری مانند آلگوراند، ایاس، اومنی و ترون وارد شده است.

یکی از پروژه‌هایی که اخیرا روی بلاک چین سولانا راه‌اندازی شده است یک صرافی غیرمتمرکز مشتقه به نام Serum است. سم بنکمن فراید مدیر عامل صرافی FTX در مصاحبه‌ای عنوان داشت که Serum شبکه سولانا را به دلیل سرعت بالاتر و زیرساخت مناسب آن بر اتریوم ترجیح داده است. او در این باره گفت:

ما به بلاک چینی با سرعت یک میلیون برابر اتریوم احتیاج داریم.

حتی با گسترش بلاک چین‌های رقیب برای برطرف کردن نیازهای حوزه دیفای، بسیاری از فعالان این صنعت مانند جان جوردن مدیر DappRadar معتقدند که در نهایت اتریوم ۲.۰ مزیت‌های لازم برای این حوزه را در اختیار خواهد داشت.

در مدتی که کارمزدهای شبکه اتریوم به شدت بالا رفته است، Tether با پروتکل‌های لایه دومی مانند هرمز (Hermez) نیز همکاری داشته است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

استیبل کوین تتر روی بلاک چین Solana قرار می گیرد
استیبل کوین تتر روی بلاک چین Solana قرار می گیرد

استیبل کوین تتر روی بلاک چین Solana قرار می گیرداستیبل کوین تتر روی بلاک چین Solana قرار می گیرداستیبل کوین تتر روی بلاک چین Solana قرار می گیرد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,767.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,083.42
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.225363