توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

الگوریتم PoS راه نجات اتریوم

الگوریتم PoS راه نجات اتریوم

طی مصاحبه ای در کنفرانس مجازی StartmeupHK که در هنگ کنگ برگزار شد، بوترین گفت که الگوریتم PoS اتریوم هنوز در مراحل ابتدایی...

الگوریتم PoS راه نجات اتریوم

الگوریتم PoS راه نجات اتریوم

در کنفرانسی که روز گذشته ویتالیک بوترین بنیان گذار اتریوم در آن سخنرانی کرد وی استدلال کرد که مکانیزم PoS یک راه حل بسیار عالی برای مصرف بی رویه انرژی در صنعت بلاکچین است که منتقدان ارز های دیجیتال نیز از این تغییر استقبال می‌کنند.

طی مصاحبه ای در کنفرانس مجازی StartmeupHK که در هنگ کنگ برگزار شد، بوترین گفت که الگوریتم PoS اتریوم هنوز در مراحل ابتدایی است و مدعی شد که این الگوریتم مصرف انرژی این رمزارز را بیش از 10 هزار برابر کم خواهد کرد.

ایلان ماسک منتقد الگوریتم PoW

این اظهارات در حالی صورت گرفت که انتقادات شدیدی علیه فناوری بلاکچین بخاطر مصرف زیاد انرژی رخ داده و در صدر منتقدان ایلان ماسک مدیرعامل تسلا بود که اخیراً گفت که تسلا بیت کوین را بخاطر مصرف انرژی بالا پذیرش نخواهد کرد و به دنبال این اعلامیه ی او، بیت کوین و ارز های دیجیتال دچار کاهش قیمت شدید شدند.

در اوایل این ماه بوترین استدلال کرد که استفاده مداوم بیت کوین از الگوریتم PoW به این معنی است که سرانجام بیت کوین بخاطر مصرف انرژی بالا از سایر رمزارز ها عقب می‌ماند زیرا کاربران به طور روزافزون به سراغ گزینه های کم مصرف و سازگار با محیط زیست می‌روند و مدعی شد که ممکن است اتر پادشاه ارز های را کنار بگذارد و تخت پادشاهی بیت کوین را تصرف کند.

اخیراً اظهارات در مورد ضعیف بودن بیت کوین از نظر تکنولوژی به اوج خود رسیده است و چارلز هاسکینسون بنیان گذار کاردانو نیز مدعی شده بود که اگر بیت کوین خود را به روز نکند سرانجام شکست خواهد خورد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

الگوریتم PoS راه نجات اتریوم
الگوریتم PoS راه نجات اتریوم
الگوریتم PoS راه نجات اتریوم

الگوریتم PoS راه نجات اتریومالگوریتم PoS راه نجات اتریوم

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,767.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,083.42
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.225363