توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اولین بازار NFT هند

اولین بازار NFT هند

این آثار هنری توکنیزه شده به جای قرار گرفتن در بستر معروف تر اتریوم، در بلاکچین بایننس قرار خواهند گرفت، و فقط با توکن صرافی یاد شده،که WRX است ،قابل خریداری هستند...

اولین بازار NFT هند

اولین بازار NFT هند

بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال هند، WazirX ، اولین بازار این کشور را برای توکن های غیر مثلی(NFT) راه اندازی کرده است که دارای آثار انحصاری هنرمندان هند و دیگر کشورهای جنوب آسیا است.

این آثار هنری توکنیزه شده به جای قرار گرفتن در بستر معروف تر اتریوم، در بلاکچین بایننس قرار خواهند گرفت، و فقط با توکن صرافی یاد شده،که WRX است ،قابل خریداری هستند.

با این حال، آنها با بلاکچین های دیگر قابل همکاری خواهند بود ، به این معنی که پس از خرید، می توان آنها را به بستر اتریوم یا بلاکچین های دیگر منتقل کرد. WazirX در سال 2019 توسط بایننس خریداری شده است.

صرافی WazirX که خود را از بازارهای دیگر متمایز می کند، برای میزبانی NFT از هنرمندان هزینه ای دریافت نمی کند و از خریدهای دیگر فقط 5٪ هزینه معامله می گیرد.

آثار هنری در صورت ثبت نام در مرحله بتا ، قیمت ثابتی دارند و اجازه حراج یا پیشنهاد قیمت را نمی دهند، اگرچه هنرمندان این امکان را دارند که 15٪ حق امتیاز، به فروش مجدد هر اثر اضافه کنند.

این راه اندازی در حالی صورت می گیرد که صنعت ارزهای دیجیتال هند، یک دوره عدم اطمینان را نشان می دهد ، البته ،ممنوعیت بانک مرکزی این کشور برای ارائه خدمات مرتبط با کریپتو ها، توسط دیوان عالی کشور در مارس 2020 لغو شد.تلاش پارلمان برای تصویب قانون ممنوعیت ارزهای دیجیتالی نیز، در اوایل سال جاری به دلیل لابی های صنعت کریپتو، به شکست انجامید.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اولین بازار NFT هند
اولین بازار NFT هند
اولین بازار NFT هند

اولین بازار NFT هنداولین بازار NFT هند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,425.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,061.71
  • tetherTether (USDT) $ 0.998493
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.222560