توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

ایستگاه بعدی بیت کوین ! اصلاح یا رسیدن به 30,000دلار؟

اکنون در دسامبر ۲۰۲۰ هستیم، بیت کوین (Bitcoin) در آستانه ۳۰۰۰۰ دلاری شدن قرار دارد، چرا که وارد موج صعودی خارق العاده‌ای شده است و تا هدف بعدی خود حدود ۵۰ درصد فاصله دارد.بخش اصلی صعود قیمت بیت کوین طی ۴ روز گذشته صورت گرفته که از ۲۳ هزار و ۵۰۰ دلار به قیمتی بیشتر از ۲۸ هزار دلار رسید. روز یکشنبه ۲۸ دسامبر ۲۰۲۰، بیت کوین به بالاترین قیمت تمام دوران خود یعنی ۲۸۲۸۸ دلار رسید.

ایستگاه بعدی بیت کوین ! اصلاح یا رسیدن به 30,000 دلار؟

ایستگاه بعدی بیت کوین

اکنون در دسامبر ۲۰۲۰ هستیم، بیت کوین (Bitcoin) در آستانه ۳۰۰۰۰ دلاری شدن قرار دارد، چرا که وارد موج صعودی خارق العاده‌ای شده است و تا هدف بعدی خود حدود ۵۰ درصد فاصله دارد.

بخش اصلی صعود قیمت بیت کوین طی ۴ روز گذشته صورت گرفته که از ۲۳ هزار و ۵۰۰ دلار به قیمتی بیشتر از ۲۸ هزار دلار رسید. روز یکشنبه ۲۸ دسامبر ۲۰۲۰، بیت کوین به بالاترین قیمت تمام دوران خود یعنی ۲۸۲۸۸ دلار رسید.

با وجود اینکه قسمت زیادی از این رشد، اصلاح شد، اما در حال حاضر همچنان بالای ۲۷۰۰۰ دلار قرار دارد.

آخرین اخبار بلومبرگ (Bloomberg) حاکی از آن است که بیت کوین از اواسط سال ۲۰۱۹ در نمودار ماهانه خود مستعد آن است که رشد بلند مدت خود را ادامه دهد. این روند رو به رشد بیت کوین در ماه دسامبر، اهداف این ارز را نسبت به ماه‌های اکتبر و نوامبر، برآورده کرده است.

به هر حال اگر به دنبال این هستید که در پشت پرده چه می‌گذرد، باید بدانیم که احتمال وجود فشار برای ادامه دادن روند قیمتی بیت کوین همچنان وجود دارد. کارشناسان و تحلیل گران بر این باورند که بیت کوین رکورد ۳۰۰۰۰ دلاری خود را بر جای خواهد گذاشت.

ویجی آیار (Vijay Ayyar) رئیس توسعه تجارت صرافی لونو (Luno) واقع در سنگاپور بیان کرد که:

“احساس می‌کنم که بیت کوین نزدیک به سقف قیمتی خود باشد، و احتمالا بتواند قیمت ۳۰۰۰۰ دلاری را به خود ببیند. قطعا شاهد یک اصلاح خواهیم بود، اما میزان این اصلاح خیلی زیاد نخواهد بود. در نهایت شاید شاهد ۱۰ تا ۱۵ درصد ریزش برای اصلاح قیمت بیت کوین باشیم”

بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری رده بالا و بهترین دارایی برای مصون ماندن از تورم موجود در دنیا ظهور کرده است. سازمان‌های مالی بسیاری از سقوط بیش از حد آن حمایت کرده و اجازه نداده‌اند که این ارز افول کند.

جالب است بدانید که با وجود ۵۰۰ بیلیون دلار در چرخه مارکت کپ، بیت کوین به عنوان بزرگ ترین سرویس مالی ظاهر شده است و بر سر راه غول‌های بزرگی مانند ویزا (VISA) و پی پل (Pay Pal) قرار گرفته است.

مت هوگان (Matt Hougan)، مدیر ارشد صندوق سرمایه گزاری بیت وایز (Bitwise) در مصاحبه‌ای با بلومبرگ گفت:

“چیزی که در حال رخ دادن است و هر روز سریع‌تر از گذشته در حال پیشروی است، این است که بیت کوین در حال تبدیل شدن از سرمایه‌‌ای حاشیه‌ای به سرمایه‌ای اصلی است.

بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری خیلی مهم، دارایی‌های بسیاری را در سراسر دنیا در اختیار دارد و این مرا مجاب می‌سازد که نمودار این ارز تا سال ۲۰۲۱ به شدت صعودی خواهد بود.”

طی ماه گذشته روند اصلاح قیمت بیت کوین در کوتاه مدت، به همان میزان اصلاحی یا حتی گاهی بیشتر از آن رشد داشته است. در حالی که بیت کوین به رکورد شکنی‌های خودش ادامه می‌دهد، اتریوم (Etheruem) نیز از قافله عقب نمانده و خود را به قیمتی بالای ۷۰۰ دلار رسانده است.

خرید و فروش ارزدیجیتال

صفحه اصلی

ایستگاه بعدی بیت کوین
ایستگاه بعدی بیت کوین

ایستگاه بعدی بیت کوینایستگاه بعدی بیت کوینایستگاه بعدی بیت کوینایستگاه بعدی بیت کوینایستگاه بعدی بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,514.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,424.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243018