توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

با 6 آلتکوین جدید که نظر گری اسکیل

با 6 آلتکوین جدید که نظر گری اسکیل را به خود جلب کرده اند آشنا شوید

گری اسکیل (Grayscale)، صندوق مدیریت دارایی و سرمایه گذاری روی دارایی‌های دیجیتال، در حال اضافه کردن ۶ آلتکوین جدید به فهرست محصولات ارائه شده خود است. این در حالیست که بازار رمزارز با گذر زمان در حال بالغ شدن است...

با 6 آلتکوین جدید که نظر گری اسکیل را به خود جلب کرده اند آشنا شوید

با 6 آلتکوین جدید که نظر گری اسکیل

گسترش دامنه سرمایه گذاری گری اسکیل

گری اسکیل (Grayscale)، صندوق مدیریت دارایی و سرمایه گذاری روی دارایی‌های دیجیتال، در حال اضافه کردن ۶ آلتکوین جدید به فهرست محصولات ارائه شده خود است. این در حالیست که بازار رمزارز با گذر زمان در حال بالغ شدن است.

اضافه شدن ۶ آلتکوین جدید به محصولات سرمایه گذاری گری اسکیل

بنابر گزارش‌ها این شرکت در حال تأسیس ۶ صندوق تراست دیگر است که به ۶ آلتکوین کمتر شناخته شده اما جذاب همچون چین لینک (LINK)، تزوس (XTZ)، بیسیک اتنشن توکن (BAT) و فایل کوین (Filecoin) مرتبط هستند. بر اساس توییت بلاکپورت لیست کامل‌تر این توکن‌ها به شرح زیر است:

“گری اسکیل ۶ صندوق تراست دیگر را به لیست محصولات خود اضافه خواهد کرد که از جمله آنها می‌توان به لینک، تزوس، بیسیک اتنشن توکن، دسنترالند (MANA) و فایل کوین (FIL) اشاره نمود.”

مایکل ساننشاین (Michael Sonnenshein)، مدیرعامل تازه منصوب شده گری اسکیل، به تازگی در طول صحبت‌هایی در توییتر عنوان کرده بود که سرمایه گذاران سازمانی این صندوق در حال علاقمند شدن به سرمایه گذاری در آلتکوین‌ها هستند. با این حال اتریوم (ETH) و بیت کوین کش (BCH) در صدر این لیست قرار داشته‌اند. وی در این خصوص گفته بود:

“بخشی از رشدی که امروز در اتریوم و بیت کوین کش شاهد هستیم حاصل سرمایه گذاری سازمان‌هایی است که ۱۸ ماه پیش فکرش را هم نمی‌کردیم به جز بیت کوین، روی دارایی دیجیتال دیگری سرمایه گذاری کنند.”

ما انتظار نداریم که این سازمان‌ها بلافاصله در صندوق‌های تازه تأسیس شده اقدام به سرمایه گذاری کنند. هرچند، با توجه به پتانسیلی که از خود به نمایش گذاشته‌اند، شاید بتوانند در بلندمدت نظر سرمایه گذاران را به خود جلب نمایند.

ارائه دهنده سرویس اوراکل چین لینک (LINK) با تقاضای زیادی از سوی سرمایه گذاران همراه بوده، چرا که این رمزارز برای انتقال داده و نقدینگی در بلاک چین‌های مختلف بسیار مورد نیاز بوده است.

چین لینک در روزهای اخیر موفق شده است با ارزش بازار ۸.۸ میلیارد دلاری خود به رده نهمین رمزارز با ارزش بازار صعود کند.

خرید بیت کوین های بیشتر از سوی گری اسکیل

گری اسکیل هیچ فرصتی را برای بهره گرفتن از افت قیمت بیت کوین از دست نمی‌دهد. گری اسکیل بیت کوین تراست (GBTC) طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۵۰۰ BTC دیگر را به ارز ۱۱۸ میلیون دلار خریداری کرد.

گری اسکیل روند جدید خرید بیت کوین خود را از ۱۴ ژانویه سال ۲۰۲۱ آغاز کرده و از آن زمان تا کنون نزدیک به ۴۰ هزار بیت کوین را در طول ۹ روز به لیست دارایی‌های خود اضافه کرده است.

ارزش این مقدار بیت کوین معادل ۱.۵ میلیارد دلار است. همزمان این شرکت ۱.۲ میلیارد دلار سرمایه جدید را جذب کرده است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

با 6 آلتکوین جدید که نظر گری اسکیل
با 6 آلتکوین جدید که نظر گری اسکیل

با 6 آلتکوین جدید که نظر گری اسکیلبا 6 آلتکوین جدید که نظر گری اسکیلبا 6 آلتکوین جدید که نظر گری اسکیلبا 6 آلتکوین جدید که نظر گری اسکیل

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,096.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,375.02
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.240924