توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

بیتکوینی بدون مصرف کربن

بیتکوینی بدون مصرف کربن

شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال One River درخواست ETF بیتکوینی را ارائه داده است که خنثی از کربن است...

بیتکوینی بدون مصرف کربن

بیتکوینی بدون مصرف کربن

قرار است یک صندوق سرمایه گذاری (ETF) انتشارات کربن حاصل از استخراج بلاکچین بیتکوین را با استفاده از اعتبارات کربن جبران کند.

شرکت مدیریت دارایی های دیجیتال One River درخواست ETF بیتکوینی را ارائه داده است که خنثی از کربن است.

پرونده S-1، که در 24 می ارسال شده است، می تواند انتشار کربن بیتکوین را از طریق خرید و دفع اعتبارات کربن جبران کند.با این حال، این شرکت مستقیماً درگیر این کار نمی شود.در عوض، ارائه دارایی از طریق فروش و بازخرید سهام با اشخاص ثالث انجام خواهد گرفت.

One River در حال کار با شرکت Moss Earth از کشور اروگوئه، برای خرید توکن های بلاکچین است که کاهش انتشار و آلایندگی کربن را ثابت می کند. این اعتبارات کربنی در یک رجیستری با Verra قابل مشاهده هستند.علاوه بر این، صرافی کوینبیس به عنوان متولی دارایی های بیتکوین عمل خواهد کرد.

یک نکته مثبت در این پرونده این است که رئیس سابق SEC (سازمان بورس و اوراق بهادار آمریکا)، جی کلیتون، به عنوان مشاور این شرکت عمل خواهد کرد.تجربه این شخص، در رابطه با بازار ارزهای دیجیتالی و دانش تنظیم مقررات شاید بتواند عامل تمایز در این کار باشد.

این پرونده در حالی مطرح می شود که بحث های مربوط به مصرف انرژی بیتکوین به یک مشکل بزرگ برای این صنعت تبدیل شده است.این مشکل، با تصمیم اخیر تسلا مبنی بر متوقف کردن پذیرش پرداخت بیتکوین به دلیل مصرف زیاد برق ، تقویت شد.

ایالات متحده قوانین را با دقت زیر نظر می گیرد

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده،با وجود چندین پرونده در 12 ماه گذشته، هنوز ETF بیتکوین را تصویب نکرده است.

گزارش شده است که مقامات SEC از تصویب ETF فعلا خودداری می کنند، زیرا نگرانی های مربوط به حمایت از سرمایه گذاران و دستکاری بازار،هنوز وجود دارد.

ETF بیتکوین از طریق لیست شدن در بورس اوراق بهادار مستقیماً در اختیار سرمایه گذاران ارزهای دیجیتالی قرار می گیرد.اگرچه این یک گام مهم و رو به جلو برای بازار خواهد بود، اما نوسانات بازار می تواند برای یک سرمایه گذار خرد،متوسط، که تجربه کمی در بازار دارند بسیار زیاد باشد.

SEC اخیراً تصمیم خود را برای تصویب VanEck ETF ،45 روز به تأخیر انداخت، اما همچنان چشم انداز کلی بدبینانه است. به نظر می رسد اظهار نظرهای اخیر توسط مقامات، از جمله اظهارات سرپرست جدید نظارت بر OCC(دفتر نظارت بر ارز)، نشان می دهد که مقامات ممکن است محدودیت هایی را در بازار اعمال کنند.

به طور کلی، به نظر می رسد که ایالات متحده وقت خود را صرف اجرای یک چارچوب نظارتی جامع برای بازار کرده که هیچ نشانه ای در مورد سخت یا آسان بودن آن وجود ندارد.در هر صورت، این مقامات اظهار داشته اند که حمایت از سرمایه گذاران عامل اصلی در تعیین مقررات خواهد بود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

بیتکوینی بدون مصرف کربن
بیتکوینی بدون مصرف کربن

بیتکوینی بدون مصرف کربنبیتکوینی بدون مصرف کربنبیتکوینی بدون مصرف کربنبیتکوینی بدون مصرف کربن

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,514.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,424.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243018