توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

بیت کوین بدترین دشمن خود است و به اتریوم می بازد

بیت کوین بدترین دشمن خود است و به اتریوم می بازد

بیت کوین در مقایسه با اتریوم و دیگر شبکه های اثبات سهام بسیار کند است...

بیت کوین بدترین دشمن خود است و به اتریوم می بازد

بیت کوین بدترین دشمن خود است و به اتریوم می بازد

چارلز هوسکینسون ، بنیانگذار کاردانو ، اظهار داشت:

بیت کوین در مقایسه با اتریوم و دیگر شبکه های اثبات سهام بسیار کند است.

چارلز هوسکینسون ، مدیرعامل IOHK و بنیانگذار Ethereum ، استدلال کرده است که بیت کوین به دلیل سرعت کم در یک نقطه ضعف رقابتی چشمگیر قرار دارد و توسط شبکه های اثبات سهام غضب خواهد شد.
در یک پادکست پنج ساعته با دانشمند کامپیوتر و محقق هوش مصنوعی ، لکس فریدمن ، بنیانگذار کاردانو استدلال کرد که شبکه های اثبات سهام ، سرعت و عملکرد برتر نسبت به ارز رمزنگاری شده اصلی را ارائه می دهند.

مشکلی که در بیت کوین وجود دارد این است که بسیار کند است ،مانند برنامه اصلی در گذشته است. تنها دلیلی که هنوز وجود دارد این است که برای نگه داشتن آن سرمایه گذاری های زیادی انجام شده است. ” هوسکینسون در مورد مکانیزم اجماع اثبات کار اساسی بیت کوین ، با تأکید به برنامه کاربردی بیت کوین از رقبای خود عقب است .

هوسکینسون همچنین از جامعه بیت کوین به دلیل عدم تمایل به نوآوری فراتر از لایه پایه ارز رمزنگاری شده، انتقاد کرد و همچنین راه حل های مقیاس بندی لایه دوم بیت کوین را “بسیار شکننده” توصیف کرد.

“این [بیت کوین] بدترین دشمن خودش است. این اثرات شبکه ای دارد ، دارای نام تجاری است ، دارای تأییدیه نظارتی است. اما هیچ راهی برای تغییر سیستم ، حتی اصلاح نقاط منفی آشکار در آن سیستم وجود ندارد. “

با این حال ، بنیانگذار Cardano استدلال کرد که Ethereum به شبکه رقیب بیت کوین تبدیل شده است ، اما دارای یک فرهنگ توسعه است که تکامل را پذیرفته است. آنچه واقعاً جالب است این است که Ethereum با چنین مشکلی روبرو نمی شود کار به جایی می رسد که همان اثر بیت کوین شبکه را دارد ، اما جامعه فرهنگ کاملا متفاوتی دارد ، آنها عاشق تکامل و ارتقا هستند.

اگر مجبور شدم فقط بین این دو سیستم شرط بندی کنم ، می گویم که نه مرتبه از ده بار Ethereum برنده مبارزه در برابر بیت کوین خواهد بود. “

با این وجود هوسکینسون اذعان کرد که نبرد برای سلطه رمزنگاری “یک بازی بسیارپیچیده تر” نسبت به رقابت بین بیت کوین و Ethereum است ، و اظهار داشت که بسیاری دیگر از بلاکچین ها در حال رقابت برای سهم عمده بازار بلاکچین هستند و جای تعجب نیست که کاردانو را در میان دیگران قرار دهد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

بیت کوین بدترین دشمن خود است و به اتریوم می بازد
بیت کوین بدترین دشمن خود است و به اتریوم می بازد

بیت کوین بدترین دشمن خود است و به اتریوم می بازدبیت کوین بدترین دشمن خود است و به اتریوم می بازدبیت کوین بدترین دشمن خود است و به اتریوم می بازدبیت کوین بدترین دشمن خود است و به اتریوم می بازد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,951.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,878.13
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237219