توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

بیت کوین در هر سال ۲۰۰ درصد رشد می کند

مدیرعامل مایکرواستراتژی: بیت کوین در هر سال 200 درصد رشد می کند تا اینکه از بازار طلا عبور کند!!

مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل مایکرواستراتژی، در مصاحبه اخیر خود عنوان کرد که بیت کوین سالانه ۲۰۰ درصد رشد می‌کند.به‌عقیده او این رشد تا زمانی که طلا، نقره، بدهی‌های دولتی، شاخص‌های...

بیت کوین در هر سال 200 درصد رشد می کند تا اینکه از بازار طلا عبور کند!!

بیت کوین در هر سال 200 درصد رشد می کند

مایکل سیلور (Michael Saylor)، مدیرعامل مایکرواستراتژی، در مصاحبه اخیر خود عنوان کرد که بیت کوین سالانه ۲۰۰ درصد رشد می‌کند.

به‌عقیده او این رشد تا زمانی که طلا، نقره، بدهی‌های دولتی، شاخص‌های اوراق قرضه و شاخص‌های بورس را از ارزش بیندازد، ادامه خواهد داشت.

به گزارش دیلی هودل، مدیرعامل شرکت مایکرواستراتژی (Microstrategy)، یکی از بزرگترین شرکت سهامی عام فعال در حوزه اطلاعات، گفت که از نظر او ارزش بیت کوین سالانه ۳ برابر می‌شود و آن‌قدر این کار ادامه دارد تا زمانی که دارایی‌های دیگر که به‌عنوان ذخیره ارزش مقبولیت دارند اعتبارشان را از دست بدهند.

سیلور در مصاحبه‌ای با دنیلا کامبون (Daniela Cambone) از مؤسسه استنسبری ریسرچ (Stansberry Research) توضیح داد که بیت کوین یک انرژی پولی است که به‌لطف سیاست‌های پولی ناپایدار به رشد خود و احتمالاً جذب صدها تریلیون دلار ارزش ادامه خواهد داد.

در یک محیط انبساط پولی که به نظر من نرخ تورم پولی تا ۱۵ درصد افزایش پیدا می‌کند، آن ۳۰۰ تریلیون دلار پول باید ذخیره ارزشی را بیابد که از جنس مشتقات پول فیات نباشد.

این بدان معناست که بیت کوین به رشد ادامه می‌دهد و نیروی پولی آن نیز همچنان رشد می‌کند. بیت کوین احتمالاً سالانه ۲۰۰ درصد رشد می‌کند.

این رشد تا زمانی ادامه پیدا خواهد کرد که بیت کوین دارایی‌هایی مثل طلا، نقره، بدهی دولتی، شاخص‌های اوراق قرضه، شاخص‌های بورس و همه منابع انرژی پولی را که صرفاً ذخایر ارزش برای مردمی هستند که نمی‌خواهند قدرت خرید خود را از دست بدهند و نیازمند یک دارایی کمیاب هستند، از ارزش بیاندازد.

با توجه به این مسأله، من واقعاً پایانی نمی‌بینم. فکر می‌کنم که [ارزش بیت کوین] برای یک دهه دیگر نیز با نرخی تقریباً مشابه آنچه در دهه گذشته شاهد بوده‌ایم، رشد خواهد کرد.

سیلور که به‌شدت حامی بیت کوین است، همچنین اظهار داشت که این گل سرسبد دارایی‌های رمزنگاری‌شده در مدتی که طلا باید می‌درخشید، از این فلز باارزش سبقت گرفت.

بیت کوین در ۱۲ ماه گذشته ۳۰۰ درصد رشد داشته در حالی که ارزش طلا ۱۵ درصد افزایش یافته است. اگر می‌خواستید سالی داشته باشید که طلا عملکرد خوبی نشان دهد، سالی که بی‌ثباتی سیاسی با انبساط مالی همراه شود، امسال (۲۰۲۰) بهترین سالی بود که من در سراسر زندگی به خاطر دارم.

شاید در دهه ۷۰ [میلادی] چنین چیزی بوده باشد، اما در ۲۰ یا ۳۰ سال اخیر، ۲۰۲۰ سالی بود که طلا باید خوب عمل می‌کرد، اما نکرد.

افزون بر این، سیلور به ویژگی‌هایی از بیت کوین اشاره کرد که آن را به یک ذخیره ارزشِ بهتر از طلا و ملک تبدیل می‌کنند.

حالا چرا بیت کوین دارایی بهتری است؟

چون یک دارایی پولی کاملاً مناسب در فضای سایبری است. هیچ وزنی ندارد، به همین خاطر می‌توان آن را با سرعت نور منتقل کرد. هیچ حوزه قضایی ندارد.

طلا باید در خزانه‌ای در منهتن یا لندن نگهداری شود و بانک‌ها، برخی عوامل یا دولت‌ها روی آن کنترل دارند. نمی‌توان با یک حرکت سر میلیاردها دلار طلا را در چند ثانیه از یک سوی کره زمین به سوی دیگر آن منتقل کرد.

اگر صد میلیون دلار داشته باشید و زمینی در کالیفرنیا بخرید، فرماندار کالیفرنیا نسبت به ارزش زمین شما تا حدودی اختیار دارد. دولت می‌تواند دارایی را تضعیف کند؛ اما در مورد بیت کوین، دولت نمی‌تواند به این راحتی به آن آسیب بزند. قوانین فیزیک تأثیری روی این دارایی ندارد و مهندسی نرم‌افزار آن را ارتقا می‌دهد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

بیت کوین در هر سال 200 درصد رشد می کند
بیت کوین در هر سال 200 درصد رشد می کند

بیت کوین در هر سال 200 درصد رشد می کندبیت کوین در هر سال 200 درصد رشد می کندبیت کوین در هر سال 200 درصد رشد می کندبیت کوین در هر سال 200 درصد رشد می کندبیت کوین در هر سال 200 درصد رشد می کندبیت کوین در هر سال 200 درصد رشد می کند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,546.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,417.08
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243240