توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

تأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچین از Google و Authy استفاده می کند

تأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچین از Google و Authy استفاده می کند

ارائه دهندگان خدمات متمرکزاحراز هویت دو عاملی، با یک راه حل کاملاً جدید مبتنی بر بلاکچین روبرو می شوند...

تأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچین از Google و Authy استفاده می کند

تأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچین از Google و Authy استفاده می کند

ارائه دهندگان خدمات متمرکزاحراز هویت دو عاملی، با یک راه حل کاملاً جدید مبتنی بر بلاکچین روبرو می شوند.

یک شرکت تازه تأسیس می گوید برای اولین بار احراز هویت دو عاملی در بلاکچین ارائه می دهد. پروتکل Shield(سپر) موارد دیگری مانند Authy و Google Authenticator را به خود اختصاص داده است ، ضمن از بین بردن جمع آوری داده ها و ذخیره سازی متمرکز ، امنیت را ارائه می دهد. همچنین یک رابط کاربری ساده به معنی ابزاری است که برای کاربران روزمره قابل دسترسی خواهد بود.

این پروژه مبتنی بر Binance Smart Chain است و در حال حاضر در مرحله ادغام با Polygon است. همچنین کیف پول اختصاصی ارائه می دهد که در آن چندین دارایی ارز رمزنگاری شده می تواند به صورت امن ذخیره شود.
در سراسر جامعه رمزنگاری (و در جهان فیات) ، متخصصان امنیتی اهمیت احراز هویت دو عاملی را در ایمن نگه داشتن حساب ها مورد بررسی قرار داده اند.

این فناوری قبل از دسترسی به وجوه ، با افزودن قفل دیگری ، یک لایه محافظتی به آن اضافه می کند. به عنوان مثال ، ورود رمز ورودی به وب سایت صرافی ممکن است کاربر را وادار کند که یک کد شش رقمی تولید شده خودکار را از طریق یک برنامه تأیید اعتبار اختصاصی وارد کند.

این برنامه ها معمولاً به عنوان گزینه ایمن تری نسبت به احراز هویت دو عاملی از طریق پیام کوتاه در نظر گرفته می شوند ، مهمترین دلیل آن این نیست که چگونه می توان شماره تلفن های همراه را جعل کرد و به آنها احساس امنیت کاذب می دهد.

از بین بردن نقاط منفی

یکی از عوامل حیاتی که موفقیت احراز هویت دو عاملی را تعیین می کند ، آسان بودن یا نبودن استفاده از آن است. رابط کاربری پیچیده ای که استفاده از آن بدون دردسر است می تواند کاربران را به تعویق اندازد ، به این معنی که آنها خود را در معرض خطر قرار می دهند.

در مقایسه پیشنهاد خود با رقبای شناخته شده ، پروتکل Shield می گوید که در صورت گم شدن کاربران تلفن یا حذف برنامه ، یک ویژگی پشتیبان فراهم می کند.

تمام کارهایی که باید انجام دهند این است که کلید خصوصی کیف پول متصل خود را تایپ کنند تا همه چیز به طور کامل بازیابی شود.

این پروژه همچنین می گوید که این واقعیت مبتنی بر بلاکچین است که به کاهش خطر نقض داده در جایی که از اطلاعات شخصی جمع آوری شده توسط شرکت ها برای هدف قرار دادن قربانیان استفاده می شود ، کمک می کند.

و علیرغم اینکه مبتنی بر بلاکچین است ، پروتکل Shield می گوید که با برخی از محبوب ترین سیستم عامل های آنلاین جهان سازگار است.
آنها شامل مبادلات رمزنگاری شده مانند Binance و Coinbase ، شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک و توییتر و سیستم عامل های تجارت الکترونیکی مانند آمازون هستند.

این پروژه به Cointelegraph گفت: “ما بیش از چهار میلیارد کاربر را که حساب آنلاین دارند هدف قرار داده ایم ، چه یک شبکه اجتماعی ، چه یک حساب تجاری یا یک حساب بانکی. همه به 2FA نیاز دارند و هر وب سایتی که 2FA ارائه دهد می تواند از طریق Shield Protocol متصل شود. “

رمزگذاری قوی

پروتکل Shield می گوید که این رمزگذاری چهار لایه قوی را ارائه می دهد – و اضافه می کند که برنامه های کاملاً کاربردی آن برای iOS و Android قبلاً بیش از 30،000 بار بارگیری شده اند و بیش از 12000 کاربر فعال ماهانه را در این روند جذب می کنند.

انبوهی از ویژگی های جدید برای 12 ماه آینده از جمله staking ، پلت فرم NFT و پل های دیگر بلاک چین در نظر گرفته شده است.

از بین بردن روند خزنده تمرکز در اقدامات امنیتی یکی از اولویت های اصلی پروتکل Shield است ، به ویژه پس از هک ها و نشت های برجسته. قرار گرفتن در معرض رمزهای عبور برای کسانی که از رمزهای عبور در چندین حساب استفاده می کنند ، می تواند به ویژه خطرناک باشد.

گفته می شود که رویکرد Shield به احراز هویت دو عاملی به دلیل نحوه توزیع رکوردهای داده در شبکه غیرمتمرکز فاقد یک نقطه خرابی است.

در طول سال جاری ، مجموعه ای از محصولات رونمایی می شود که Shield را به یک اکوسیستم کاملاً کاربردی تبدیل می کند. برنامه های دسکتاپ برای ویندوز ، سیستم عامل مک و لینوکس با یک کمپین بازاریابی اجتماعی تهاجمی برای کمک به گسترش خبر رونمایی می شوند. ابزارهای امنیتی جدیدی نیز به برنامه آن اضافه خواهد شد و مدیران برنامه ریزی می کنند تا با بازیگران اصلی صنعت همکاری کنند.

مدیر عامل شرکت Shield Protocol ، Rahul Sharma ، دکترای خود را در زمینه هوش مصنوعی دنبال می کند. وی یک متخصص امنیت سایبری با بیش از 10 سال سابقه است و این محصول بخشی از یافته های تحقیقاتی وی است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

تأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچین از Google و Authy استفاده می کند
تأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچین از Google و Authy استفاده می کند

تأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچینتأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچینتأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچینتأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچینتأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچینتأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچینتأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچینتأیید اعتبار دو عاملی مبتنی بر بلاکچین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,861.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,872.31
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237012