توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

تتر، دومین ارز دیجیتال برتر بازار؛ پیتر شیف…

تتر، دومین ارز دیجیتال برتر بازار؛ پیتر شیف…

پیتر شیف که یکی از طرفداران بزرگ طلا و دشمنان به نام بیت کوین است در توییتر خود در مورد تبدیل شدن تتر به دومین ارز دیجیتال برتر بازار صحبت کرد...

تتر، دومین ارز دیجیتال برتر بازار؛ پیتر شیف…

تتر، دومین ارز دیجیتال برتر بازار؛ پیتر شیف…

پیتر شیف که یکی از طرفداران بزرگ طلا و دشمنان به نام بیت کوین است در توییتر خود در مورد تبدیل شدن تتر به دومین ارز دیجیتال برتر بازار صحبت کرد.

او به دنبال کنندگان خود یادآوری کرد که ارزش کل بازار تتر بیش از 50 درصد بالاتر از چهارمین ارز دیجیتال برتر بازار یعنی BNB است.

بنظر شیف، تتر به جایگزین شدن با اتریوم ادامه می‌دهد و برای تبدیل شدن به دومین ارز دیجیتال برتر بازار باید ارزش کل بازار خود را 40 درصد دیگر افزایش دهد و بنا به پیتر شیف، اگر اتر به همین روند خود ادامه دهد و دچار کاهش قیمت بیشتر شود، تتر بزودی به جایگاه دومین ارز دیجیتال برتر بازار خواهد رسید.

شیف باور دارد که بیت کوین قطعاً به سطوح قیمتی پایین تر از 30 هزار دلار نیز خواهد رسید.

پرچمدار ارز های دیجیتال به تازگی به زیر سطح قیمتی 30 هزار دلار رسید و این سطح قیمتی از ژانویه امسال تاکنون مشاهده نشده بود.

کاهش قیمت بیت کوین از توییت ایلان ماسک مبنی بر نپذیرفتن این رمز ارز بخاطر آلودگی های زیست محیطی فراوان کلید خورد و حالا مهم ترین دلیل آن خبر ممنوعیت استخراج بیت کوین در کشور چین است.

چین ماینر های بیت کوین را مجبور کرده تا برای ادامه ی فعالیت های خود به کشور های مختلفی همچون کانادا و قزاقستان سفر کرده و ریگ های استخراج خود را در آن مناطق بنا کنند.

بخاطر ممنوعیت استخراج بیت کوین در چین، هش ریت (سختی شبکه) این رمز ارز با کاهش شدید مواجه شده است.

خوشبحاته در شبانه روز اخیر بیت کوین وضعیت خوبی داشته و رشد قیمتی خوبی را متحمل شده است بطوری که طی شبانه روز اخیر 4.2 درصد افزایش قیمت داشته و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 34214 دلار معامله می‌شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

تتر، دومین ارز دیجیتال برتر بازار؛ پیتر شیف…
تتر، دومین ارز دیجیتال برتر بازار؛ پیتر شیف…

تتر، دومین ارز دیجیتال برتر بازار؛ پیتر شیفتتر، دومین ارز دیجیتال برتر بازار؛ پیتر شیفتتر، دومین ارز دیجیتال برتر بازار؛ پیتر شیف

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,949.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,906.67
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237420