توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

تحلیلگران کریپتو: اصلاح قیمت بیت کوی تا ۳۰,۰۰۰ دلار به نفع آن بود!

کل حجم بازار ارزهای دیجیتال بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار کاهش یافت، زیرا قیمت بیت کوین به ۳۰۲۹۹ دلار رسید و آلتکوین‌ها نیز به شدت ریزش قیمت را تجربه کردند. سرخوشی در بازاررمز ارزها در تاریخ ۲۲ دی فروپاشید زیرا اکثر آلتکوین ها با کاهش شدید قیمت بیت کوین، شاهد افت بیش از ۲۰ درصدی قیمت خود بودند. پس از سقوط به زیر سطح حمایت ۴۰ هزار دلار در ۲۱ دی، فشار...

تحلیلگران کریپتو: اصلاح قیمت بیت کوی تا ۳۰,۰۰۰ دلار به نفع آن بود!

تحلیلگران کریپتو

کل حجم بازار ارزهای دیجیتال بیش از ۲۰۰ میلیارد دلار کاهش یافت، زیرا قیمت بیت وین به ۳۰۲۹۹ دلار رسید و آلتکوین‌ها نیز به شدت ریزش قیمت را تجربه کردند.

سرخوشی در بازاررمز ارزها در تاریخ ۲۲ دی فروپاشید زیرا اکثر آلتکوین ها با کاهش شدید قیمت بیت کوین، شاهد افت بیش از ۲۰ درصدی قیمت خود بودند. پس از سقوط به زیر سطح حمایت ۴۰ هزار دلار در ۲۱ دی، فشار فروش بیت کوین (BTC) یک شبه افزایش یافت و قیمت این رمز ارز برتر بازار را تا ۳۰۲۹۹ دلار پایین آورد تا سطح حمایت نرمی تشکیل شود.

اصلاح قیمت بیت کوین و از دست رفتن بیش از ۲.۷ میلیارد دلار

تحلیلگران کریپتو

کاهش سریع قیمت منجر به لیکویید شدن بیش از ۲.۷ میلیارد دلار در قراردادهای آتی شد و کندل های بلند در نمودار قیمت بیت کوین نشان می‌دهد که با کاهش قیمت از ۴۱۰۰۰ دلار به ۳۲۲۹۹ دلار، این لییکویید شدن به سرعت به وقوع پیوسته است.

مارک کوبان، مالک دالاس ماوریکس (باشگاه بسکتبال آمریکایی)، از رکود بازار استفاده کرد و فرصتی برای اشاره به اینکه بازار ارزهای دیجیتال یکسان با حباب دات کام دهه ۱۹۹۰ است، استفاده کرد. کوبان گفت:

تماشای معاملات کریپتو، درست مانند حباب دات کام بسیار جذاب است، اما وی افزود که بیت کوین ، اتر و “چند کوین دیگر” احتمالاً مسیر آمازون و eBay را دنبال می‌کنند و همچنان شاهد افزایش ارزش آنها هستیم.

کسانی که کمی تجربه بیشتری در این بازی دارند، مانند الکس مشینسکی (Alex Mashinsky,) مدیر عامل شرکت سلسیوس، کاهش اخیر را اصلاح سالم قیمت می‌دانند و همچنین مشینسکی اشاره کرد که احتمال سقوط BTC تا ۱۶۰۰۰ دلار قبل از شروع سفر صعودی بعدی وجود دارد.

بخش مالی سنتی نیز روز دوشنبه تحت فشار قرار گرفت، زیرا وضعیت سیاسی در ایالات متحده همچنان باعث ایجاد تنش و عدم اطمینان در مورد آینده کشور و اقتصاد شده است. شاخص S&P 500 ، داو جونر و نزدک نیز به ترتیب با ۰.۶۶، ۰.۲۹ و ۱.۵۵ درصد کاهش روبرو بودند زیرا سهام فناوری و سهام FAANG به پایین ترین سطح از ۲۶ نوامبر سال ۲۰۲۰ رسیده‌اند.

تحلیلگران و بررسی اصلاح بازار

تقریباً هر بار که قیمت بیت کوین هزار دلار کاهش می‌یابد، خرس‌ها و تازه واردان از بازارهای جهانی ظاهر می‌شوند تا خواستار مرگ بیت کوین شوند. با توجه به اینکه قیمت بیت کوین از ۱۷۵۸۶ دلار در ۱۱ دسامبر به ۴۱۹۵۰ دلار در کمتر از یک ماه افزایش یافت، دیوید لیفچیتز ، مدیرعامل ExoAlpha این عقبگرد را اصلاحی سالم توسط موسسات هوشمندی دانسته است که بیت کوین را بین ۲۰ تا ۳۰ هزار دلار خریداری کردند. او در اینباره به کوین تلگراف گفته است:

یک علامت نگران کننده این نبود که قیمت بیت کوین در حال افزایش است، بلکه سرعت حرکت آن بود. از اواسط دسامبر تا پایان دسامبر ۲۰۲۰، دامنه میانگین گردش روزانه پول در بیت کوین دو برابر شد و به ۸.۱٪ رسید، سپس از ۱ ژانویه ۲۰۲۱ تا ۱۰ ژانویه تقریباً دو برابر شد و به ۱۵.۳٪ رسید.

هرچه این دامنه بیشتر باشد، مبادلات بیشتری در طول روز بین خریداران و فروشندگان انجام می‌شود. بنابراین این اصلاح بسیار سالم و برای روند ۱۰ روز گذشته آن ضروری بود و باعث شکل‌گیری روند جدید صعودی و رسیدن قیمت بیت کوین به ۵۰ هزار و بالاتر می‌شود.

نکات مربوط به نیروی محرکه حرکت‌های اخیر قیمت بیت کوین را می‌توان از طریق تجزیه و تحلیل الگوهای پدید آمده در شبکه‌های اجتماعی نیز یافت.

تحلیلگران کریپتو

به گفته جوشوا فرانک، مدیر عامل و بنیانگذار TheTie، یک پلتفرم جایگزین تجزیه و تحلیل اجتماعی داده ها، عدم ذکر نام بیت کوین درتوییتر در دسامبر سال ۲۰۲۰ نشان می‌دهد که تعداد کمی از سرمایه گذاران بزرگ در افزایش قیمت بیت کوین نقش داشتند. در اظهار نظرهای خصوصی فرانک به کوین تلگراف آمده است که :

در سوم ژانویه، حجم توییت دو کلمه بیت کوین و کریپتو به بالاترین حد خود رسیدند. علاقه خرده‌فروش ها تا هفته دوم ژانویه ادامه داشته و میانگین مکالمات ماهانه توییتر در مورد بیت کوین در ژانویه به بالاترین حد خود رسیده است. جای تعجب نیست که این افزایش فعالیت توییتر با سطح بالای قیمت بیت کوین مطابقت دارد.

تحلیلگران کریپتو

بیت کوین امروز با افزایش ۳.۴۴ درصدی در محدوده ۳۶۰۰۰ دلار معامله می شود. قیمت اتریوم نیز تحت تأثیر رکود دیروز قرار گرفت و قبل از پیدا کردن حمایت، به ۹۱۴ دلار کاهش یافت. در زمان انتشار این خبر، اتر در محدوده ۱۱۴۰ دلار معامله می‌شود. دیروز از میان ۵۰ پروژه برتر رمزارزها، تنها رمز ارزی که رشد داشت معاملات نئو (NEO) بود که ۱.۵ درصد افزایش داشته و ۲۲.۵۲ دلار معامله می‌شد. در حال حاضر حجم کل بازار ارزهای دیجیتال ۹۷۹ میلیارد دلار است و نرخ تسلط بیت کوین ۶۸.۵ درصد است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

تحلیلگران کریپتوتحلیلگران کریپتوتحلیلگران کریپتوتحلیلگران کریپتوتحلیلگران کریپتوتحلیلگران کریپتوتحلیلگران کریپتو

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,514.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,424.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243018