توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

تحلیل هفتگی ارز دیجیتال بیت کوین

تحلیل هفتگی ارز دیجیتال بیت کوین

در حال حاضر نیز پس از رسیدن به سقف قیمتی و تشکیل الگوی اندیدنگ دایاگونال وارد روند اصلاحی قیمتی شد. در حقیقت کف تثبیت...

تحلیل هفتگی ارز دیجیتال بیت کوین

تحلیل هفتگی ارز دیجیتال بیت کوین

در حال حاضر نیز پس از رسیدن به سقف قیمتی و تشکیل الگوی اندیدنگ دایاگونال وارد روند اصلاحی قیمتی شد. در حقیقت کف تثبیت شده فعلی این اصلاح شارپ در محدوده قیمتی 30 هزار ( خط آبی رنگ ) قرار دارد و همانطور که در تصویر می بینید در محدوده 30 هزار و 41 هزار( خط زرد رنگ ) در حال نوسان بوده و خط میانی در قیمت 34 ( خط سبز رنگ ) قرار دارد که چندین بار باعث برگشت قیمت شده است.

تحلیل هفتگی ارز دیجیتال بیت کوین

در هفته پیش شاهد افت قیمتی نسبتاً شدیدی بودیم که تا محدوده 31 ادامه داشت که در همان محدوده حمایتی باعث برگشت کندل ها شد و بعد از شکست و پولبک به خط میانی حرکت خود را به سمت مقاومت مشخص شده ادامه داد.

با نزدیک شدن به این محدوده انرژی خود را کم کم از دست داد که پیش بینی می شود یک حرکت ضعیف تا محدوده قیمتی 42 داشته باشد و سپس به سمت خط حمایت داینامیک نارنجی رنگ حرکت کند و با شکست این خط به حمایت میانی برسد که می تواند باعث برگشت موقتی شود و پس از حرکت عرضی در همان محدوده به سمت کف حمایتی که در قیمت 30 میباشد حرکت کند.

اما سناریو دوم که خیلی احتمال کمی دارد این است که، به سمت مقاومت 42 حرکت کند و با شکست این محدوده ترند صعودی را آغاز کرده و به سمت سقف حرکت کند که احتمال رخدادِ این سناریو بسیار کم است! چرا که از دیدگاه امواج و کلاسیک همگی گواه به اصلاح قیمتی بیشتر می دهند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

تحلیل هفتگی ارز دیجیتال بیت کوین

تحلیل هفتگی ارز دیجیتال بیت کوینتحلیل هفتگی ارز دیجیتال بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,162.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,859.36
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237333