توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

جو بایدن،علیه ارزهای دیجیتال

جو بایدن،علیه ارزهای دیجیتال

در آخرین تحولات، دولت فعلی ایالات متحده پیشنهاد کرده است،با همکاری دیگر کشور ها،داده های سرمایه گذاران کریپتو فعال در بازار...

جو بایدن،علیه ارزهای دیجیتال

جو بایدن،علیه ارزهای دیجیتال

سرمایه گذاران ارز های دیجیتال، که در بازار ایالات متحده و غیره فعال هستند ، احتمالا زمان سختی را جهت فعالیت در این بازار خواهند داشت.

در آخرین تحولات، دولت فعلی ایالات متحده پیشنهاد کرده است،با همکاری دیگر کشور ها،داده های سرمایه گذاران کریپتو فعال در بازار معاملاتی مربوطه را جمع آوری کنند. به نظر می رسد که دولت ایالات متحده در حال تلاش برای سرکوب گسترده تری برای فرار از پرداخت مالیات ارزهای دیجیتالی است و در این راستا،به دنبال همکاری بین المللی میگردد.

هفته گذشته ، وزارت خزانه داری “کتاب سبز” را جهت پیشنهادهای درآمدی منتشر کرد. این امر مستلزم این است که کارگزاران ارزهای دیجیتال، مانند پلتفرم های معاملاتی و سایر ارائه دهندگان خدمات کیف پول دیجیتالی، کلیه مشخصات افراد خارجی را که به طور غیرمستقیم حساب دارند، ارائه دهند.

دولت در ازای دریافت اطلاعاتی که دریافت می کند، مشتاق کار با دولت های خارجی در زمینه تهیه اطلاعات افراد یا نهادهایی است که از بدهی های مالیاتی کشورهای متبوع خود فرار می کنند. رگولاتورها در سراسر کشورها به طور فعال روی مقررات ارزهای دیجیتال کار می کنند.

بازار کریپتو، فرصتی را برای مالیات دهندگان ایالات متحده ،برای مخفی کردن دارایی هایشان فراهم میکند.

در پیشنهادات گرین بوک آمده است، “ماهیت جهانی بازار ارزهای دیجیتال، فرصت هایی را برای شهروندان ایالات متحده فراهم می کند تا دارایی و درآمد مشمول مالیات را با استفاده از مبادلات کریپتویی،پنهان کنند.

بخش جنایی IRS در حال حاضر با همتایان خود در کشورهای دیگر مانند کانادا ، استرالیا ، انگلیس و هلند کار می کند.این اقدام در حالی صورت می گیرد که دولت فعلی بایدن مایل است تا مالیات را بیشتر کند. با این وجود ، برای اجرایی شدن این پیشنهاد ، هنوز تایید کنگره لازم است.

مقامات IRS بر این باورند که ارزهای دیجیتالی در افزایش شکافمالیاتی در کشور نقش دارند، به این معنی که مالیات ها به صورت شفاف و بموقع،پرداخت نمی شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

جو بایدن،علیه ارزهای دیجیتال
جو بایدن،علیه ارزهای دیجیتال
جو بایدن،علیه ارزهای دیجیتال

جو بایدن،علیه ارزهای دیجیتالجو بایدن،علیه ارزهای دیجیتالجو بایدن،علیه ارزهای دیجیتال

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,767.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,083.42
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.225363