توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

حمایت لاتین زبان ها از بیتکوین

حمایت لاتین زبان ها از بیتکوین

تعداد فزاینده ای از قانون گذاران آمریکای لاتین برای ابراز پشتیبانی از بیتکوین و دارایی های دیجیتال ، به کمپین چشم لیزری های در توییتر پیوستند...

حمایت لاتین زبان ها از بیتکوین

حمایت لاتین زبان ها از بیتکوین

تعداد فزاینده ای از قانون گذاران آمریکای لاتین برای ابراز پشتیبانی از بیت کوین و دارایی های دیجیتال ، به کمپین چشم لیزری های در توییتر پیوستند.

گابریل سیلوا ، یکی از نمایندگان کنگره پاناما، با پیشنهاد قانونی برای تصویب بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتالی در مقیاس ملی ، در حال پیروی از مقامات السالوادور است. نایب بوکله ، رئیس جمهوری ال سالوادور، در جریان کنفرانس بیتکوین میامی در 6 ژوئن اعلام کرد که لایحه ای را به نمایندگان ارائه می کند که خواستار قانونی کردن مبادلات بیتکوین است.

سیلوا در توییتی در 8 ژوئن بر اهمیت عقب ماندن پاناما از برنامه های ارزهای دیجیتالی پیشرو، که شامل حذف مالیات بر سود سرمایه بیتکوین در السالوادور است نیز تأکید کرد. سیلوا ادعا کرد:

“این مهم است. و پاناما نمیتواند در این موضوع عقب بماند. اگر بخواهیم یک مرکز فناوری و کارآفرینی واقعی باشیم ، باید از ارزهای دیجیتالی پشتیبانی کنیم. “

“ما در حال آماده سازی پیشنهادی برای ارائه در مجمع خواهیم بود. اگر شما علاقه مند به این موضوع هستید، می توانید با من تماس بگیرید “.

اعلامیه بوكله، موجب حركت مشابه سایر سیاستمداران در سرتاسر آمریكای لاتین شده است ، با این وجود هنوز پیشنهادهای سیاسی مشخصی اعلام نشده است.

در اوایل امروز ، یکی از سیاستمداران برزیلی ،به نام فابیو اوسترمن، به همین ترتیب تصویری از خود را با چشم های لیزری همراه با هشتگ lasereyestill100k ،در توییتر ارسال کرد،تا حمایت خود را از جامعه ارزهای دیجیتال اعلام کند.

حمایت لاتین زبان ها از بیتکوین

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

حمایت لاتین زبان ها از بیتکوین
حمایت لاتین زبان ها از بیتکوین

حمایت لاتین زبان ها از بیتکوینحمایت لاتین زبان ها از بیتکوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,949.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,906.67
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237420