توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

خروج دارایی های گری‌اسکیل

خروج دارایی های گری‌اسکیل

در توییت آنها آمده است که فقط در مدت 24 ساعت گذشته میزان دارایی دیجیتال آنها با کاهش چشمگیر 2.1 میلیارد دلاری مواجه شده...

خروج دارایی های گری‌اسکیل

خروج دارایی های گری‌اسکیل

صندوق سرمایه گذاری بزرگ گری اسکیل که زیر مجموعه ی شرکت Digital Currency Group می‌باشد در توییتی اعلام کرد که دارایی های دیجیتال آنها از 36.2 میلیارد دلار به 34.1 میلیارد دلار فقط در یک روز رسیده است.

2.1 میلیارد دلار ارز دیجیتال از گری اسکیل خارج شده است

در توییت آنها آمده است که فقط در مدت 24 ساعت گذشته میزان دارایی دیجیتال آنها با کاهش چشمگیر 2.1 میلیارد دلاری مواجه شده است و این شرکت در تاریخ 27 می 36.2 میلیارد دلار دارایی دیجیتال داشت و حالا 34.1 میلیارد دلار دارایی دیجیتال در اختیار دارد.

داده های ارائه شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل داده های یعنی Bybt نشان می‌دهد که خروجی ها از این شرکت فقط متعلق به 24 ساعت گذشته یا هفته ی گذشته نیست و بلکه این اتفاق از ماه گذشته شروع شده است.این خروج فقط مربوط به بیت کوین نیست و آلت کوین ها نیز از این شرکت خارج شده اند.

بر اساس داده های موجود از Bybt این شرکت در 30 روز گذشته ارز های چین لینک، فایل کوین، لایت کوین و … خریداری کرده است.

بیت کوین قادر به ریکاوری خود نیست

پرچمدار ارز های دیجیتال از زمان رسیدن به سطح قیمتی 58 هزار دلار در 1 می، دچار اصلاح قیمت 38 درصدی شده است و در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 35469 دلار معامله می‌شود.

دلایل متعددی برای کاهش قیمت شدید بیت کوین وجود دارد و اولین مورد مربوط به ایلان ماسک است که گفت تسلا بخاطر آلودگی های زیست محیطی این رمزارز دیگر آنرا پذیرش نخواهد کرد و پس از آن خبر های بدی از چین مربوط به ممنوعیت تجارت ارز های دیجیتال و وضع قوانین سختگیرانه تر برای استخراج رمزارز ها به گوش می‌رسید.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارز دیجیتال

خروج دارایی های گری‌اسکیل
خروج دارایی های گری‌اسکیل

خروج دارایی های گری‌اسکیلخروج دارایی های گری‌اسکیل

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,767.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,083.42
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.225363