توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

دارندگان توکن XRP گوش به‌زنگ باشند

دارندگان توکن XRP گوش به‌زنگ باشند؛ دومین ایردراپ شبکه Flare در راه است!

کسانی که توکن XRP داشته باشند، واجد شرایط دریافت دومین ایردراپ توکن شبکه Flare خواهند بود.شبکه Flare یکی از استارت‌آپ‌های شرکت ریپل است که قبلا اعلام کرده بود تعداد ۴۵.۸ میلیارد توکن فلر را بعد از مرحله اسنپ‌شات آن در ماه دسامبر...

دارندگان توکن XRP گوش به‌زنگ باشند؛ دومین ایردراپ شبکه Flare در راه است!

دارندگان توکن XRP گوش به‌زنگ باشند

کسانی که توکن XRP داشته باشند، واجد شرایط دریافت دومین ایردراپ توکن شبکه Flare خواهند بود.

شبکه Flare یکی از استارت‌آپ‌های شرکت ریپل است که قبلا اعلام کرده بود تعداد ۴۵.۸ میلیارد توکن فلر را بعد از مرحله اسنپ‌شات آن در ماه دسامبر، بین دارندگان توکن XRP ایردراپ خواهد کرد.

بنا به گزارش کریپتوگلوب، شبکه Flare این توکن‌ها را به نسبت ۱.۰۰۷۳ به دارندگان توکن XRP عرضه می‌کند.

شایان ذکر است که توکن اسپارک، توکن حاکمیتی شبکه Flare است و از آن برای سیستم رای‌گیری در این پروتکل استفاده خواهد شد.

دارندگان توکن اسپارک، می‌توانند با وثیقه قرار دادن آن سود کسب کنند. این وثیقه به منظور تامین امنیت صدور و بازخرید FXRP خواهد بود. FXRP پروتکلی است که برای صدور و بازخرید و استفاده از توکن XRP روی شبکه Flare ایجاد شده است.

علاوه بر این، دارندگان این توکن با ارائه اطلاعات به اوراکل سری زمانی Flare شامل سود خواهند شد. شبکه فلر با ماشین مجازی اتریوم (EVM) سازگار بوده و امنیت توکن را از این طریق تامین می‌کند.

هولدرهای توکن XRP مشمول دریافت ایردراپ دوم Flare Finnance از طریق اسنپ شات شبکه بلاکچین فلر خواهند بود. این شبکه برروی بلاک چین فلر ساخته شده و امکاناتی از قبیل سواپ توکن‎ها، استیبل کوین‌ها، ییلد فارمینگ، بیمه و وام‌ دهی را فراهم می‌سازد.

دارندگان توکن XRP گوش به‌زنگ باشند

در رشته توییت‌های منتشر شده در توییتر این شبکه گفته شده که یک ماه بعد از راه‌اندازی شبکه Flare، از موجودی هولدرهای FLR اسنپ شات گرفته و بعد از ۷ الی ۱۰ روز توکن DFLR (توکن DAOFlare) را به آنها ایردراپ خواهد کرد.

کاربران برای استفاده از پلتفرم Flare Finance، باید توکن‌های DFLR خود را به توکن رسمی این اکوسیستم یعنی (YieldFlare) YFLR تبدیل کنند.

شبکه فلر قادر خواهد بود قراردادهای هوشمند اتریوم، دیفای و برنامه‌های غیرمتمرکز اتریوم را روی پروتکل XRP پیاده کند. شبکه Flare تا پایان سال جاری میلادی راه‌اندازی خواهد شد. این شبکه توسط RippleX حمایت می‌شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

دارندگان توکن XRP گوش به‌زنگ باشند

دارندگان توکن XRP گوش به‌زنگ باشنددارندگان توکن XRP گوش به‌زنگ باشنددارندگان توکن XRP گوش به‌زنگ باشند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,481.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,064.35
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.222946