توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

در هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیرید

در هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیرید

آغاز جهان دیجیتال در راه است و NFT ها پایه و اساس یک اقتصاد جدید را تشکیل می دهند که در آن کاربران...

در هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیرید

در هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیرید

آغاز جهان دیجیتال در راه است و NFT ها پایه و اساس یک اقتصاد جدید را تشکیل می دهند که در آن کاربران به راحتی دارایی ها را ذخیره کرده و ارزش را منتقل می کنند.

نشانه های غیرقابل انعطاف (NFT) در اکوسیستم ارزهای رمزنگاری شده موجی ایجاد کرده است که در سرتیتر اصلی رسانه های خبری در سال 2021 پخش شده است. افراد مشهور ، موسیقیدانان ، تیم های ورزشی ، حتی رستوران های فست فود نیز در ایجاد ویا فروش اقلام دیجیتال منحصر به فرد،خانه های حراج تاسیس کردند .

با وجود بازارهای برتر NFT مانند OpenSea ، حجم معاملاتی که رکوردشکن بوده اند مشاهده می شود ، زیرا پروژه هایی مانند CryptoPunks و Penguins Puduins روزانه ده ها میلیون دلار مبادله می کنند. با این حال ، دانستن اینکه کدام پروژه ها می توانند در بلند مدت ارزش خود را حفظ کرده یا افزایش دهند و کدام پروژه ها به محض از بین رفتن تبلیغات از بین می روند ، می تواند چالش برانگیز باشد.

پروژه های NFT که متناسب با جهان دیجیتال رمزنگاری در حال رشد هستند و روش های متعددی را برای مشارکت و کسب درآمد ارائه می دهند ، مانند ویژگی های بازی برای کسب درآمد و سرمایه گذاری ، مورد توجه قرار گرفته و توجه سرمایه گذاران متوسط و بازیگران نهادی را به خود جلب کرده است.

در اینجا برخی از برترین پروتکل های NFT آماده برای جهان دیجیتال که دارای قدرت ماندگاری بالقوه طولانی هستند .

در هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیرید

سیستم عامل های بازی برای کسب درآمد ، مجموعه ها را جذب کرده و درآمدزایی می کنند

Axie Infinity به عنوان یکی از پروتکل های شکست در این چرخه بازار گاو نر ظاهر شده است ، زیرا سبک گیم پلی بازی برای کسب درآمد به کاربران اجازه می دهد تا با شخصیت های درون بازی به نام Axies سرگرم شوند و همزمان درآمد کسب کنند.

برخلاف مدل رایگان برنامه های کاربردی که دارای خریدهای درون بازی هستند که برای تخلیه حساب بانکی کاربر طراحی شده اند ، وجوهی که برای سیستم عامل هایی مانند Axie Infinity هزینه می شود این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید درآمد یا بازدهی مناسب برای سرمایه گذاری داشته باشید ، زیرا منابع مالی غیر متمرکز (DeFi) و اصول اقتصادی مانند سهام ، تورم و کمیابی در مدل بازی طراحی شده است.

بر اساس داده های CryptoSlam ، اکوسیستم Axie Infinity اخیراً از یک میلیون کاربر فعال پیشی گرفته و 1.373 میلیارد دلار در حجم تمام وقت پردازش کرده است.

این پروتکل بیشترین میزان پذیرش را در مناطقی از جهان مانند مالزی و ونزوئلا داشته است ، جایی که مشکلات اقتصادی مردم باعث می شود 150 تا 200 (SLP) که بازیکن می تواند هر روز به دست آورد ،بین 23.70 دلار تا 31.60 دلار در روز .

با وضع درآمد ماهانه دولت ونزوئلا معادل 2.40 دلار با نرخ ارز برآورد شده توسط بانک مرکزی این کشور ، درآمد روزانه 23.70 دلار به طور بالقوه می تواند تا 10 ماه به یک خانواده کمک کند.

با توجه به این عوامل ، NFT ها در اکوسیستم Axie Infinityاز امکان قوی تری برای حفظ ارزش خود در طول زمان و حفظ سطح نقدینگی بالاتر از بسیاری از پروژه های تصادفی NFT برخوردارند.

NFT های تولیدکننده توکن ،به کلکسیون ها ابزار مفید می دهند

پروژه دیگری که ترکیب منحصر به فرد DeFi ، گیم پلی و NFT را ارائه می دهد ، Aavegotchi است ، پلتفرمی که بر اساس پروتکل Aave ساخته شده است و امکان ترکیب آواتارهای درون بازی با سایر دارایی های رمزنگاری شده را فراهم می کند ، که می تواند بعنوان وثیقه DeFi مورد استفاده قرار گیرد و پاداش های قابل توجهی کسب کند.

در هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیرید

تعداد آواتارهای Aavegotchi ، معروف به Gotchi’s ، کم است و آیتم های جدید فقط تعداد محدودی در سال ضرب می شوند و از طریق حراج یا قرعه کشی منتشر می شوند.

کاربرانی که رمز GHST بومی پروتکل را درنظر می گیرند ، پاداشهایی در قالب FRENS دریافت می کنند ، که می تواند برای خرید بلیط قرعه کشی در نقاشی موارد داخل بازی مانند پوشیدنی ها ، مواد مصرفی یا پورتال های احضار Gotchi وارد شده اند ، استفاده شود.

این اقلام را می توان با Gotchi خریداری کرد تا کمیابی و ارزش آنها افزایش یابد ، یا در بازار به عنوان منبع درآمد دیگری برای دارندگان توکن به فروش برسد.

توانایی قفل کردن سایر نشانه ها یا دارایی ها در Gotchi ، لایه دیگری از ارزش و کمیابی را برای هر نماد اضافه می کند.

در زمان نگارش این مقاله ، 7،760 پورتال باز شده است و 432 گوتچی بر اساس گزارش Aavegotchi Stats قربانی شده است ، و تعداد عرضه 7،328 گوتچی با ویژگی ها و سطوح مختلف کمیاب در گردش باقی مانده است.

شرط بندی ،دارایی های متقابل و گیم پلی بازی جهان دیجیتال را تکمیل می کند

یک پروژه نهایی که جدیدترین است اما با این وجود توجه را به خود جلب می کند Illuvium است ، یک بازی رزمی فانتزی جهانی که بر روی بلاک چین اتریوم (ETH) ساخته شده است.

در حالی که این پروژه هنوز در حال توسعه است ، قیمت توکن ILV بومی آن بین 22 ژوئن تا 13 آگوست 1765 درصد افزایش یافت زیرا هیجان در آستانه راه اندازی آن افزایش یافته است.

یکی از عوامل افزایش قیمت آن معرفی سهام ILV بود که به دارندگان توکن بسته به مدت زمان قفل شدن توکن ها ، بازدهی 43.44 تا 86.88 درصد را می دهد.

Illuvium همچنین با استفاده از Flash Pools ، دارایی های متقابل را ارائه کرده است که به دارندگان Axie Infinity (AXS) و Synthetix (SNX) این امکان را می دهد تا با قرار دادن توکن های خود در پروتکل ، ILV کسب کنند.

یکی از روش هایی که تیم برای جلب توجه در پروژه استفاده کرده است ، ایجاد NFT های منحصر به فرد است که برخی از برجسته ترین اینفلوئنسرهای رمزنگاری را نشان می دهند و تیم همچنین یک جریان مداوم از تیزرها و به روز رسانی در مورد شخصیت ها و NFT هایی را که در بازی یافت می شود ، ارائه کرده است.

ایجاد یک بازی با رتبه AAA در بلاک چین اتریوم سالهاست که مورد توجه جامعه بازی ها بوده است ، اما محدودیت های شبکه ای تا کنون این امر را غیرممکن کرده است.

اگر Illuvium بتواند هدف خود را از ایجاد یک بازی بسیار تعاملی و جذاب از نظر بصری که بتواند کاربران را از جامعه بازی های سنتی جذب کند ، به خوبی پیش ببرد ، دارایی ها و NFT های موجود در اکوسیستم می توانند ارزش خود را در طول زمان حفظ یا افزایش دهند.

گیمرها صدها ساعت و هزاران دلار در سال صرف برخی از محبوب ترین بازی های رایگان می کنند که فرصت خرید اقلام کمیاب را فراهم می کند و به رقبای خود یک امتیاز می دهد ، اما ارزش کمی در پایان باقی می ماند.

آیا اطلاعات بیشتری درباره معاملات و سرمایه گذاری در بازارهای رمزنگاری می خواهید؟

Ready Player Earn: جایی که بازی NFT و اقتصاد مجازی با هم منطبق هستند
نیفی نیوز: مجموعه های جان سینا ، نشانه های رم ، SuperRare 2.0 و موارد دیگر…
علی بابا بازار NFT را برای تجارت حق نسخه برداری راه اندازی می کند
نشانه های غیرقابل قضاوت: الگوی جدیدی برای دارایی های مالکیت معنوی
پیش بینی سال 2050: نگاهی به دنیایی که بر اساس NFT ساخته شده است

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

در هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیریددر هنگام خرید NFT چند نکته را در نظر بگیرید

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,963.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,894.20
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237561