توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

دفاعیه ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار

دفاعیه ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)

ریپل (Ripple) در دفاعیه خود به تمام موارد مطرح شده در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه خود پاسخ داد .همچنین این شرکت پرداخت مبتنی بر بلاک چین، به موارد مطرح شده علیه برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) و کریس لارسن (Chris Larsen)، به ترتیب ...

دفاعیه ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC)

دفاعیه ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار

ریپل (Ripple) در دفاعیه خود به تمام موارد مطرح شده در شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) علیه خود پاسخ داد .

همچنین این شرکت پرداخت مبتنی بر بلاک چین، به موارد مطرح شده علیه برد گارلینگهاوس (Brad Garlinghouse) و کریس لارسن (Chris Larsen)، به ترتیب مدیر عامل و مدیر اجرایی ریپل، پاسخ داده است.

دفاعیه ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا

ریپل پاسخ خود به ادعاهای مطرح شده در شکایت SEC را به مراجع ذی ربط ارسال کرده است. این شرکت بلاک چینی دفاعیه خود را دیروز، ۲۹ ژانویه، ثبت کرده و یک درخواست آزادی اطلاعات را نیز ارسال کرده است.

ریپل به تمامی ادعاهای مطرح شده در دادخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه لابراتوارهای ریپل و هم‌بنیان گذاران آن، برد گارلینگهاوس و کریس لارسن، پاسخ داده است. این گروه به طور خاص در دفاعیه خود توضیح داده است که چرا XRP، اوراق قرضه نیست.

پیش از این، SEC دادخواستی را علیه ریپل تنظیم کرده بود که در آن ادعا شده ریپل اوراق قرضه را بدون مجوز به فروش رسانده است.

XRP با اوراق قرضه تفاوت دارد

ریپل در دفاعیه خود به برخی از ویژگی‌های متمایز کننده XRP و اوراق قرضه اشاره کرده است چرا که طبق قوانین چندین دهه است تعریفی مشخص برای اوراق قرضه بکار گرفته شده است که مورد قبول همگان است.

برای مثال، XRP به عنوان یک ابزار معاملاتی – یک پول مجازی که امروزه برای تراکنش‌های بین المللی و داخلی کشورها – مورد استفاده قرار می‌گیرد و ارزش را میان مرزهای قضایی مختلف منتقل کرده و پرداخت‌ها را تسهیل می‌کند.

به همین دلیل ریپل در ابتدای اولین دلیلی که در رد ادعای کمیسیون بورس و ارواق بهادار آمریکا مطرح کرده گفته است که XRP اوراق قرضه نیست و SEC اجازه ندارد برای این رمزارز، به عنوان یک اوراق قرضه، قانونی وضع نماید.

ریپل در این خصوص ۹۳ صفحه توضیح داده است و با جزئیات شرح داده است که چرا XRP یک اوراق قرضه نیست و اینکه چرا نمی‌توان فروش این رمزارز را تحت عنوان فروش بدون مجوز اوراق قرضه مورد بازخواست قرار داد.

مقایسه های پرتکرار با اتریوم و بیت کوین

در طول این دفاعیه، چندین مقایسه با بیت کوین (Bitcoin) و اتریوم (Ethereum) انجام داده است و این سوال را مطرح کرده است که چرا هر دو رمزارز یاد شده در زمره ارزهای دیجیتال دسته بندی شده‌اند، بخصوص اتریوم، و به عنوان اوراق قرضه دسته بندی نشده‌اند در حالی که عرضه اولیه اتریوم شباهت‌های بسیاری با عرضه اولیه ریپل داشته است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

دفاعیه ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار
دفاعیه ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار

دفاعیه ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهاداردفاعیه ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهاداردفاعیه ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,780.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,470.84
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.244541