توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

دومین فرد ثروتمند مکزیک

دومین فرد ثروتمند مکزیک هم نام بیت کوین را وارد بیوی توییتر خود کرد

ریکاردو سالیناس پلیگو (Ricardo Salinas Pliego)، سومین فرد ثروتمند مکزیک و مدیر گروه شرکت‌های سالیناس، هشتگ بیت کوین را به بیوی توییتر خود اضافه کرد...

دومین فرد ثروتمند مکزیک هم نام بیت کوین را وارد بیوی توییتر خود کرد

دومین فرد ثروتمند مکزیک

ریکاردو سالیناس پلیگو (Ricardo Salinas Pliego)، سومین فرد ثروتمند مکزیک و مدیر گروه شرکت‌های سالیناس، هشتگ بیت کوین را به بیوی توییتر خود اضافه کرد.

به گزارش کوین تلگراف، بعد از ایلان ماسک، حالا نوبت به سومین فرد ثروتمند مکزیک است که هشتگ بیت کوین را به بیوی خود اضافه کند. طبق برآوردهای اخیر، ثروت خالص سالیناس ۱۳ میلیارد دلار است.

سالیناس در توییتر خود بیش از ۸۴۰,۰۰۰ دنبال‌کننده دارد و به نظر می‌رسد که روز شنبه هشتگ بیت کوین را به بیوی توییتر خود اضافه کرده باشد. قیمت بیت کوین روز شنبه با عبور از ۴۰,۰۰۰ دلار، بالاترین قیمت خود در ۲۳ روز گذشته را ثبت کرد.

سالیناس ماه دسامبر (دی)، در مصاحبه‌ای اعلام کرده بود که در سال ۲۰۱۳، حدود ۲۰۰ دلار در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده بود. سالیناس در این مصاحبه اعلام کرد که در سال ۲۰۱۷ و زمانی که قیمت بیت کوین در محدوده ۱۷,۰۰۰ دلار قرار داشت، بیت کوین‌هایش را فروخت. او همچنین از بیت کوین به‌عنوان «بهترین سرمایه‌گذاری» خودش یاد کرد.

دومین فرد ثروتمند مکزیک
نمودار قیمت بیت کوین

وی در ماه نوامبر (آبان) اعلام کرد که ۱۰ درصد از سبد سرمایه‌گذاری نقد خود را در بیت کوین سرمایه‌گذاری کرده و بقیه این سبد را به حوزه استخراج فلزات گران‌بها تخصیص داده است.

پس از آنکه سالیناس بیت کوین خرید، قیمت بیت کوین هم با جهشی قابل‌توجهی در ماه‌های دسامبر (۲۰۲۰) و ژانویه (۲۰۲۱) دو برابر شد. طبق گفته‌ها سالیناس، او قصد ندارد حداقل تا ۵ سال آینده بیت کوین‌هایش را بفروشد.

او در تنها میلیاردری نیست که در توییتر و شبکه‌های اجتماعی ارزهای دیجیتال را به‌نوعی تبلیغ کرده است. در روزها و هفته‌های گذشته، ایلان ماسک بارها از دوج کوین و بیت کوین تمجید کرده است. این تمجیدها باعث شد تا قیمت دوج کوین طی ۳۰ روز گذشته، بیش از ۶۰۰ درصد رشد کند.

در حال حاضر هر واحد بیت کوین در محدوده ۳۸,۸۰۰ دلار معامله می‌شود و نسبت به ۲۴ گذشته ۱ درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

دومین فرد ثروتمند مکزیک

دومین فرد ثروتمند مکزیکدومین فرد ثروتمند مکزیکدومین فرد ثروتمند مکزیک

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,495.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,468.00
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243929