توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

روند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کند

روند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کند

دارندگان بلند مدت بیت کوین همچنان از فروش اخیر بی احساس هستند ، اما هنوز یک نشانه نگران کننده وجود دارد...

روند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کند

روند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کند

دارندگان بلند مدت بیت کوین همچنان از فروش اخیر بی احساس هستند ، اما هنوز یک نشانه نگران کننده وجود دارد

داده های Glassnode نشان می دهد که کاهش اخیر قیمت Bitcoin (BTC) از حدود 65000 دلار تا پایین 30،000 دلار ، دارندگان بلند مدت را مجبور به فروش نکرد.

پلت فرم تحلیلی زنجیره ای جهش در ذخایر بیت کوین را نشان داد که در کیف پول هایی با بازده مصرف نشده کمتر درست زمانی که پیشنهادهای BTC / USD خراب بود ، وجود داشت.

روند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کند
عرضه جدید بیت کوین که توسط معدنچیان و دارندگان طولانی مدت فشرده شده است. منبع: Glassnode

در همین حال ، این داده ها همچنین نشان دهنده شوک جمع آوری بیت کوین در میان استخراج کنندگان است – نهادهایی که ارزهای رمزپایه تازه ضرب شده را برای بازارهای خرده فروشی تولید و عرضه می کنند. در نتیجه ، عرضه فعال BTC در جلسات اخیر شروع به کاهش کرد.

دارندگان کوتاه مدت بیت کوین – نهادهایی که رمزارزهای برجسته را پس از انباشت کمتر از یک هفته در اختیار دارند – بیشترین فروش را در طول کاهش نرخ BTC / USD داشتند.

داده های Glassnode نشان می دهد که بازارهای جدید در ترس و وحشت ماه مه فروش BTC را به وحشت می اندازند ، یک ماه است که BTC 38٪ از قیمت بالای همیشه خود را از دست داد.

در همین حال ، نوسانات قیمت بیت کوین همچنان با سود دوبرابر بالا و پایین به بهره برداری از معامله گران کوتاه مدت ادامه می دهد.

شاخص بی ثباتی 24 ساعته بیت کوین در TradingView پس از پایین آمدن در سطح 1.90 در تاریخ 2 آوریل ، در حدود 20.19 ثانیه ثابت شد – که در این دوره صعود 936 درصدی را نشان می دهد ، جایی که BTC / USD به بالاترین سطح خود در حدود 65000 دلار رسید کمتر اصلاح شده تا به 30000 دلار برسد.

روند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کند

نوسانات قیمت بالا به عنوان نشانه ای از ترس و یا عدم اطمینان سرمایه گذاران در مورد تعصب بعدی بیت کوین است.
در نمودار بالا نوسانات مداوم بیشتری را نشان می دهند – روز یکشنبه 34٪ پایین تر از قبل است.
اما به طور کلی ، روند در حال حرکت به سمت نزولی بود.

یک صید وجود دارد

Glassnodeپیش بینی میکرد که دارندگان در برهه ای از زمان به صورت بلندمدت سود یا زیان خود را دریافت کنند. پورتال تجزیه و تحلیل به معیار اختصاصی استناد کرد که سطوح طاقت فرسای دارندگان بلند مدت را بررسی می کند – نقطه ای که توانایی آنها در نگهداری BTC شکسته است و آنها را وادار می کند سود یا زیان خود را در بازار دریافت کنند.

روند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کند
سود / ضرر خالص غیرقابل تحقق دارندگان بلند مدت تعدیل شده توسط نهاد بیت کوین. منبع: Glassnode

تحلیلگران Glassnode نوشتند: درجه فعلی خالص PnL غیر واقعی که توسط LTHs نگهداری می شود ، سطح 0.75 را آزمایش می کند ، که سطح ایجاد یا شکست بین چرخه های گاو و خرس گذشته بوده است “، .
فقط در سناریوی «ضربان مضاعف» 2013 این معیار شاهد بهبود بود. اگر LTH ها همچنان شاهد سقوط سود کاغذی خود باشند ، این امر نیز ممکن است منبع جدیدی از منبع سربار ایجاد کند. از طرف دیگر ، قیمت های بالاتر و فشار عرضه در خرید پایین آمدن شبیه سناریوی “ضربان مضاعف” از سال 2013 است. “

بیت کوین از نظر اقتصاد کلان صعودی است

تنها عاملی که سناریوی کنونی نگهداری بیت کوین را از سناریوی قبلی جدا می کند ، کسری تریلیون دلاری ایالات متحده است. بزرگترین اقتصاد جهان به بالاترین نسبت بدهی به تولید ناخالص داخلی از زمان جنگ جهانی دوم بازگشت. و روز جمعه ، رئیس جمهور جو بایدن برنامه 6 میلیارد دلاری دیگری را برای سال 2022 اعلام کرد.

در کل ، این برنامه هزینه های دولت را تا سال 2031 به 8.2 تریلیون دلار در سال می رساند. این به معنای کسری مالی سالانه بیش از 1.3 تریلیون دلار و 1.8 تریلیون دلار در سال 2022 است.

یکی از بزرگترین ترسها در بازار این است که افزایش هزینه های دولت منجر به افزایش چشمگیر تورم می شود.

تقاضا برای بیت کوین به دلیل روایت ضد تورمی در میان سرمایه گذاران نهادی افزایش یافته است. حامیان خاطرنشان می کنند که فقط 21 میلیون توکن BTC می تواند در اختیار شما قرار دهد ، و آن را به یک فروشگاه ایده آل برای ارزش در برابر دلار بی نهایت قابل چاپ آمریکا تبدیل کند.

شرکت هایی از جمله Tesla ، Square ، MicroStrategy و Ruffer Investments بیت کوین را به عنوان جایگزین پول نقد به ترازنامه خود اضافه کرده اند. سرمایه گذاران میلیاردر ، از جمله استن دراكمن میلر ، پل تودور جونز و مایك نووگراتز نیز بخش قابل توجهی از سبد سرمایه گذاری خود را به بیت کوین اختصاص داده اند.

اصول بنیادی همچنان بیت کوین را به عنوان پشتوانه سرسخت افزایشی ارائه می دهند.

دن هلد ، مدیر بازاریابی رشد در کراکن ، خاطرنشان کرد: “بیت کوین برای این لحظه ساخته شده است.” “ما در بزرگترین عملیات چاپ پول در طول تاریخ بشر هستیم و بیت کوین تنها راه نجات است.”

صفحه اصلی

خرید و فروش ارز دیجیتال

روند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کندروند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کندروند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کندروند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کندروند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کند

روند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کندروند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کندروند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کندروند صعودی بیت کوین می تواند یک پامپ مضاعف به قیمت BTC به سبک 2013 ایجاد کند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,746.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,078.74
  • tetherTether (USDT) $ 0.999778
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.224377