توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

ساتوشی SATS به کوین مارکت کپ اضافه شد

ساتوشی SATS به کوین مارکت کپ اضافه شد

در حال حاضر نماد SATS با ارزش ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین در رتبه ۴۹۹۱ ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار در این وبسایت قرار دارد...

ساتوشی SATS به کوین مارکت کپ اضافه شد

ساتوشی SATS به کوین مارکت کپ اضافه شد

وبسایت Coinmarketcap کوچک‌ترین واحد بیت کوین یعنی ساتوشی (SATS) را به لیست خود اضافه کرده است.

در حال حاضر نماد SATS با ارزش ۰.۰۰۰۰۰۰۰۱ بیت کوین در رتبه ۴۹۹۱ ارزهای دیجیتال بر اساس ارزش بازار در این وبسایت قرار دارد.

ساتوشی SATS به کوین مارکت کپ اضافه شد

مایک نوگراتز: وقت آن رسیده به ساتوشی روی بیاوریم

ایده معرفی کوچک‌ترین واحد بیت کوین (ساتوشی) به تریدرها صبح امروز توسط مایک نواگراتز مدیر عامل دیجیتال گلکسی پیشنهاد داده شد.

به نقل از نواگراتز، مردم معتقدند که بیت کوین بسیار گران است و با جایگزین کردن استفاده از کوچک‌ترین واحد آن، ذهنیت دور از دسترس بودن Bitcoin برای سرمایه‌گذاران معمولی را می‌توان از بین برد. در زمان نگارش این خبر قیمت ارز دیجیتال BTC برابر ۵۸،۲۱۴ دلار است.

با در نظر گرفتن قیمت کنونی هر ساتوشی معادل ۰.۰۰۰۵۸۱۴ دلار، می‌توان آن را به عنوان بیت کوین قابل خرید برای همگان معرفی کرد. با هر ۱ دلار می‌توان تقریبا ۱۷۰۰ SATS خریداری کرد.

مایک نواگراتز مدیر عامل‌های صرافی‌های بایننس، کوین بیس، FTX را به این چالش دعوت کرد که کدام صرافی برای اولین بار معاملات ساتوشی SATS را ممکن می‌سازد؟

ساتوشی SATS به کوین مارکت کپ اضافه شد

بر اساس گزارش تحلیل‌گران وبسایت گلس‌نود، سرمایه‌گذارانی که کمتر از ۱ بیت کوین نگهداری کرده‌اند، از اوایل سال ۲۰۱۸ به سپرده‌گذاری ساتوشی مشغول بوده‌اند.

این زیرشاخه از سرمایه‌گذاران در حال حاضر حدود ۵.۲۵٪ از بیت کوین در گردش را در اختیار دارند. در گزارش سایت گلس‌نود آمده است:

جمع‌آوری بیت کوین توسط سهام‌گذاران ساتوشی به صورت آهسته و پیوسته و بدون توقف برای سالیان زیادی ادامه داشته است. آدرس‌هایی که کمتر از ۱BTC در اختیار دارند هم‌اکنون ۵.۲۵٪ عرضه در گردش آن را شامل می‌شوند. تا اینجا فومویی نظیر سال ۲۰۱۷ را شاهد نبوده‌ایم.

ساتوشی SATS به کوین مارکت کپ اضافه شد

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

ساتوشی SATS به کوین مارکت کپ اضافه شدساتوشی SATS به کوین مارکت کپ اضافه شدساتوشی SATS به کوین مارکت کپ اضافه شد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,495.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,468.00
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243929