توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

سقوط بیت کوین

ام کی اکسچنج به نقل از کوین مارکت کپ نوشت: در معاملات ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ ارز برتر مجازی جهان سقوط سنگینی را تجربه کردند.

در ۲۴ ساعتی که گذشت بیت کوین ۱۲.۶ درصد سقوط کرد و قیمت آن به زیر ۴۰ هزار دلار رسید. هم اکنون هر بیت کوین با قیمت ۳۹ هزار و ۷۲۵ دلار در حال معامله است. این قیمت نسبت به ۷ روز پیش ۳۰ درصد پایین‌تر است و هم اکنون ارزش کل بازار بیت کوین در حالی که همین چند هفته پیش به حدود ۱۲۰۰ میلیارد رسیده بود به ۸۴۲ میلیارد دلار سقوط کرده است.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۱.۴۳ میلیون بیت کوین در بازار جهانی به ارزش ۶۴ میلیارد دلار خرید و فروش شده است. تعداد بیت کوین‌های موجود در بازار جهانی هم امروز به ۱۸ میلیون و ۷۱۲ هزار و ۸۳۷ عدد رسیده است.

اوضاع اتریوم و دیگر ارزهای مجازی مطرح بدتر از بیت کوین است؛ چراکه اتریوم ۱۵.۲ درصد ریخته و در آستانه از دست دادن کانال ۳ هزار دلاری است و این در حالی است که این ارز رقم‌های بسیار بالاتر از ۴۳۰۰ دلار را هم دیده بود.

باینانس کوین نیز ۱۸.۵ درصد سقوط کرده و به ۴۳۲ دلار در هر توکن رسیده است. کاردلون ۱۸ درصد و داج کوین هم ۱۶.۵ درصد سقوط کردند و به ترتیب ۱.۷۵ و ۴۱ سنت در حال معامله هستند. علی رغم سقوط ۱۰ ارز برتر بازار اما ارزش کل بازار جهانی ارزهای مجازی ۰.۴ درصد نسبت به دیروز رشد کرده و به ۲۱۰۹ میلیارد دلار رسیده است.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۱۹۹ میلیارد دلار در بازار جهانی ارزهای مجازی پول جابجا شده است. هم اکنون ۹۸۹۲ ارز مجازی در بازار جهانی وجود داشته و در حال معامله هستند.

خرید و فروش ارز دیجیتال

صفحه اصلی

سقوط بیت کوین
سقوط بیت کوین
سقوط بیت کوین
سقوط بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,839.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,085.49
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.225025