توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

سود استخراج بیت کوین به 20 میلیارد دلار

سود استخراج بیت کوین به 20 میلیارد دلار در یک روز رسید!

ماینرهای بیت کوین سودی که از استخراج این کوین در ۲ سال اخیر به دست آورده اند به میزان سود ۱۰ سال اول استخراج بیت کوین بوده است و طی یک روز به ۲۰ میلیارد دلار رسیده است.رافائل شولتز-کرافت (Rafael Schultze-Kraft) مدیرعامل اجرایی سایت ارزیابی دیتا یعنی Glassnode، بر اساس...

سود استخراج بیت کوین به 20 میلیارد دلار در یک روز رسید!

سود استخراج بیت کوین به 20 میلیارد دلار

ماینرهای بیت کوین سودی که از استخراج این کوین در ۲ سال اخیر به دست آورده اند به میزان سود ۱۰ سال اول استخراج بیت کوین بوده است و طی یک روز به ۲۰ میلیارد دلار رسیده است.

رافائل شولتز-کرافت (Rafael Schultze-Kraft) مدیرعامل اجرایی سایت ارزیابی دیتا یعنی Glassnode، بر اساس دیتاهای به دست آورده خود، نموداری از مجموع سودهای ماینرها رسم کرده است.

طبق اطلاعات گلس نود، سود جمع شده دیروز به ۲۰ میلیارد دلار رسیده است؛ بدین معنا که میزان سوددهی، ۲ برابر دو سال گذشته است. تمام این‌ها نشان می‌دهند که استخراج کنندگان بیت کوین، حتی از امن کردن شبکه آن نیز سود بیشتری به دست می‌آورند.

این سوددهی با روند صعودی قیمت بیت کوین هماهنگ شده است (که قیمت در عرض چهار ماه به ۴ برابر رسیده است). قیمت بیت کوین در ماه اکتبر (مهر)، از ۱۰۵۰۰ دلار شروع به افزایش کرد و این ماه (دی) به ۴۰۰۰۰ دلار رسید.

ماینرها بلاک چین را با تایید تراکنش‌ها و حل کردن معادلات پیچیده، امن می‌کنند. این یک کسب و کار بزرگ است؛ این ماینرها باید مدام از نظر سخت افزاری آپدیت شوند، تا بتوانند درآمد کسب کنند.

شرکت سرمایه گذاری کریپتوی گلکسی دیجیتال (Galaxy Digital)، امروز اعلام کرد که وارد صنعت ماینینگ شده است. این شرکت نیویورکی در سال ۲۰۱۸ بنیانگذاری شده و امروز Galaxy Digital Mining را به عنوان “مقصد نهایی برای استخراج کنندگان” راه اندازی کرد.

در چین، کمپانی‌های عظیم ماینینگ در هر ۶ ماه، از مناطق بارانی که برق ارزان‌تر است، به منطقه سرد ژین ژینگ (Xinjiang)، مهاجرت می‌کنند تا بتوانند در هزینه تجهیزات خنک کننده صرفه جویی کنند.

بنیانگذاران بزرگ‌ترین شرکت تولیدکننده تجهیزات ماینینگ چین یعنی Bitmain، اخیرا مشاجراتی داشته‌اند که باعث شد یکی از این بنیانگذاران را در طی توطئه‌ای اخراج کنند.

بنا به دیتاهای ارائه شده توسط Digicomics (سایتی که مصرف برق ماینرها را دنبال می‌کند)، عیب بزرگی که ماینینگ کریپتو دارد، آسیب رساندن به زمین است. میزان برقی که استخراج بیت کوین مصرف می‌کند را می‌توان با برق مصرفی کشور شیلی مقایسه کرد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

سود استخراج بیت کوین به 20 میلیارد دلار در یک روز رسید!
سود استخراج بیت کوین به 20 میلیارد دلار در یک روز رسید!

سود استخراج بیت کوین به 20 میلیارد دلارسود استخراج بیت کوین به 20 میلیارد دلارسود استخراج بیت کوین به 20 میلیارد دلار

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,268.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,394.31
  • tetherTether (USDT) $ 0.999247
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.241246