توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

سیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewards

سیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewards

سایت Staking Rewards طرح‌ها و برنامه‌های کسب درآمد در پروژه‌ها و پلتفرم‌های مختلف بازار ارزهای دیجیتال را معرفی کرده...

سیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewards

سیستم های کسب درآمد،  آموزش سایتStaking Rewards
نویسنده : جـوان

سایت Staking Rewards طرح‌ها و برنامه‌های کسب درآمد در پروژه‌ها و پلتفرم‌های مختلف بازار ارزهای دیجیتال را معرفی کرده و امکانی فراهم می‌کند تا افراد با مقایسه این فرصت‌ها، بهترین و سودآورترین روش کسب درآمد را براساس استراتژی سرمایه‌گذاری خود انتخاب کنند.

در این مقاله به معرفی و آموزش کار با این سایت خواهیم پرداخت .

آموزش کار با Staking Rewards
سیستم های کسب درآمد،  آموزش سایتStaking Rewards

در بازار ارزهای دیجیتال راه‌های مختلفی برای کسب درآمد وجود دارد. Passive Income اشاره به روش‌هایی دارد که افراد با استفاده از رمز ارزهای خود، کسب سود می‌کنند. اما تعداد این فرصت‌های کسب ثروت در بازار رمزارزها به قدری زیاد است که دنبال کردن تمامی آن‌ها کاری غیرممکن شده است. Staking Rewards یکی از پلتفرم‌های قدیمی در این حوزه است.

وبسایت استکینگ ریواردز، پلتفرمی است که داده‌ها و اطلاعات مورد نیاز برای Staking یا سپرده‌گذاری رمز ارزها را ارائه می‌دهد.

موسس این سایت در مورد آشنایی خود با بازار رمز ارزها این‌چنین می‌گوید:

من در سال ۲۰۱۳ وارد صنعت ماینینگ رمز ارزها شدم. یک سال بعد با مطالعه سری مقالات ویتالیک بوترین در مورد الگوریتم اجماع جدیدی به نام گواه اثبات سهام، آن را آینده این حوزه می‌دانستم. علاقه من به پلتفرم‌های گواه اثبات سهام بسیار بیشتر شد و همین نکته من را مجاب کرد تا به سراغ استکینگ رمز ارزها بیایم.

من از سال ۲۰۱۴ در طرح‌های استکینگ پروژه‌های متنوعی مشارکت می‌کنم و تجربه ارزشمندی در این زمینه کسب کرده‌ام. در نهایت تصمیم گرفتیم تا تجربیات خود را در قالب پلتفرم Staking Rewards ارائه دهیم.

Staking Rewards چه کاربردی دارد؟
سیستم های کسب درآمد،  آموزش سایتStaking Rewards

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره شد، در حوزه رمز ارزها، طرح‌ها و فرصت‌های کسب درآمدی وجود دارند که افراد با خرید یک رمز ارز و سپرده‌گذاری آن می‌تواند سود کسب کند. این سپرده‌گذاری می‌تواند در شبکه‌های بلاک چین PoS باشد و یا در پلتفرم‌های حوزه دیفای و یا طرح‌های توزیع توکن پروژه‌ها.

پلتفرم Staking Rewards تعداد بسیار زیادی از این فرصت‌های کسب درآمد را شناسایی کرده و اطلاعات هر یک از آن‌ها را در سایت خود به نمایش گذاشته است.

در نتیجه، از این سایت می‌توان به هدف کسب اطلاع از طرح‌ها و برنامه‌های کسب درآمد در بازار ارزهای دیجیتال، مقایسه میزان سود سالانه در هر یک از پروژه‌ها، انتخاب بهترین استخر نقدینگی یا استخر استخراج رمز ارزها، اطلاع از کارمزد استخرهای استخراج در شبکه‌های مختلف و انتخاب بهترین گزینه برای Staking یک ارز دیجیتال مشخص و اطلاع از بهترین نرخ سود در پلتفرم‌های وام دهی در حوزه دیفای از جمله کاربردهای مهم این پلتفرم است.

از آنجا که تعداد فرصت‌های کسب درآمد از بازار ارزهای دیجیتال بسیار زیاد بوده و روز به روز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود، در نتیجه افراد برای اطلاع از تمامی این برنامه‌ها نیاز به صرف زمان و انرژی بسیاری دارند. Staking Rewards با معرفی و مقایسه این فرصت‌ها در یک مکان، مسیر را برای انتخاب گزینه نهایی آسان‌تر خواهد کرد.

هدف این سایت به صورت زیر تعریف شده است:

هدف ما این است تا کاربران در مواجهه با تعداد زیادی از فرصت‌های کسب درآمد در حوزه رمز ارزها، اطلاعات جامعی از آن طرح بدست آوردند تا با این کار ریسک سرمایه‌گذاری آن‌ها کاهش یابد.

معرفی ابزارها و خدمات

تمرکز اصلی این سایت، معرفی فرصت‌های کسب درآمد از پروتکل‌های PoS است که با استکینگ رمز ارزها می‌توان در این شبکه‌ها کسب درآمد داشت. در کنار آن، در این سایت پروتکل‌های سپرده‌گذاری (Lending) حوزه دیفای نیز قرار دارند که می‌توان با مقایسه نرخ بهره هر یک از آن‌ها، سودآورترین طرح لندینگ را انتخاب و شرایط مورد نیاز برای مشارکت در آن را مشاهده کرد.

ماشین حساب

سیستم های کسب درآمد،  آموزش سایتStaking Rewards

ماشین‌حساب Staking ابزاری برای محاسبه درآمد شما از استکینگ رمز ارزها است. در ماشین حساب این سایت می‌توان سناریوها و حالت‌های مختلف در زمان استکینگ را اعمال کرد و تاثیر آن در سود نهایی خود را محاسبه کرد. با تغییرات پارامترهای مختلف، میزان سود نهایی و خالص دریافتی شما تغییر خواهد کرد.

این ماشین حساب متغیرهای تعداد روز استکینگ، میزان کارمزد استخر، قیمت حال حاضر ارز دیجیتال، میزان دارایی استیک شده، میزان توکن اختصاص یافته از محل کارمزد تراکنش و… را در اختیار کاربر قرار داده تا بتوان با دقت بالاتری میزان سود نهایی از Staking در هر پروژه را محاسبه کرد.

بخش دارایی‌های دیجیتال

سیستم های کسب درآمد،  آموزش سایتStaking Rewards

با ورود به بخش Crypto Assets لیست تمام رمز ارزهایی که این سایت اطلاعات مربوط به کسب درآمد از آن‌ها را ارائه داده را مشاهده می‌کنید. در زمان نگارش این مقاله، تعداد ۴۰۷ ارز دیجیتال، که به هرشکلی طرح یا برنامه‌ای برای کسب درآمد ارائه داده‌اند، در سایت Staking Rewards لیست شده و اطلاعات مربوط به کسب درآمد از آن‌ها ارائه شده است.

دارایی‌های مختلف موجود در این سایت را می‌توان در زیردسته‌های استکینگ، دیفای، استیبل کوین، لندینگ، گواه اثبات سهام و مستر نود نیز مشاهده کرد.

برای مثال در بخش استکینگ با رمز ارزهای مثل ADA شبکه کاردانو، SOL شبکه سولانا و ETH شبکه اتریوم مواجه هستیم.

در بخش دیفای طرح‌های کسب درآمد از پروتکل‌های مانند پنکیک سواپ، آوه و سوشی سواپ را مشاهده خواهیم کرد.

در بخش استیبل کوین، طرح‌های کسب درآمد از محل سپرده‌گذاری استیبل کوین‌ها را خواهیم داد.

در بخش لندینگ طرح‌های کسب درآمد از محل سپرده‌گذاری رمز ارزها و در دو بخش Proof Of Stake و Masternodes طرح‌های مربوط به شبکه‌ها با مکانیزم‌های گواه اثبات سهام را می‌توان مشاهده کرد.

Staking Provider

سیستم های کسب درآمد،  آموزش سایتStaking Rewards

در این بخش می‌توان لیست تمامی ارائه‌دهندگان خدمات Staking در حوزه رمز ارزها را مشاهده کرد. میزان دارایی استیک شده در هر یک از آن‌ها، تعداد کاربرانی که از آن استفاده می‌کنند و لیست رمز ارزهایی که هر یک از آن‌ها پشتیبانی می‌کنند در این صفحه قابل مشاهده است.

مجموعا بیش از ۲۸ هزار Staking Providers در این سایت لیست شده‌اند. در این صفحه می‌توان شرایط Staking رمز ارزها در حوزه دیفای، صرافی‌های متمرکز و کیف پول‌های ارز دیجیتال را مشاهده کرد.

جمع بندی

Staking Rewards یکی از وبسایت‌های مفید و کاربردی برای انتخاب پلتفرم‌های استکینگ در حوزه رمز ارزهاست. در زمان انتخاب شبکه مناسب برای استکینگ و کسب درآمد از آن، با طیف گسترده‌ای از شبکه‌های بلاک چین و پروتکل‌های دیفای مواجه هستیم.

انتخاب شبکه یا پلتفرمی که سود بالاتری ارائه می‌دهند، نیاز به صرف زمان و انرژی بسیاری دارد. وبسایت stakingrewards با جمع‌آوری و نمایش تعداد بسیار زیادی از این فرصت‌های سرمایه‌گذاری، به ما در انتخاب بهتر کمک خواهد کرد .

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

سیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewardsسیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewardsسیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewardsسیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewardsسیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewardsسیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewardsسیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewards

سیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewardsسیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewardsسیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewardsسیستم های کسب درآمد، آموزش سایتStaking Rewards

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,963.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,894.20
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237561