توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

شبکه بلاکچین آینده خصوصی تری را برای اینترنت ایجاد می کند

شبکه بلاکچین آینده خصوصی تری را برای اینترنت ایجاد می کند

یک اکوسیستم بلاکچین مجموعه ای از ابزارها را برای ایجاد آینده ای خصوصی تر برای اینترنت راه اندازی کرده است - امنیت بی نظیری را به کاربران و توسعه دهندگان ارائه می دهد...

شبکه بلاکچین آینده خصوصی تری را برای اینترنت ایجاد می کند

شبکه بلاکچین آینده خصوصی تری را برای اینترنت ایجاد می کند

یک اکوسیستم بلاکچین متمرکز بر حریم خصوصی ، معاملات ناشناس را با پیام رسانی ایمن و روتر با تأخیر کم جمع می کند.

یک اکوسیستم بلاکچین مجموعه ای از ابزارها را برای ایجاد آینده ای خصوصی تر برای اینترنت راه اندازی کرده است – امنیت بی نظیری را به کاربران و توسعه دهندگان ارائه می دهد.

محصولات Oxen برای بارگیری و استفاده رایگان است و این پروژه می گوید برای استفاده بیشتر از این برنامه ها هیچ دانش قبلی در مورد فناوری بلاکچین لازم نیست.

یکی از برنامه های شاخص این پلتفرم Session است ، یک بستر پیام خصوصی است که در حال حاضر بیش از 100000 کاربر را در چندین سیستم عامل جمع کرده است.

یک پروتکل پیشرفته با ایجاد رمزنگاری برای به حداقل رساندن نشت فراداده ، راه را برای ایجاد حساب کاملاً ناشناس هموار می کند.
کاربران می توانند با سهولت در چت های یک به یک شرکت کنند یا در گروه های بسته تا 100 نفره ارتباط برقرار کنند.
در همین حال ، Lokinet یک روتر کم تاخیر است که در کنار تماس های صوتی و تصویری ، قفل مسیر خصوصی را باز می کند.

Blink ، مکانیزم پرداخت ناشناس که معاملات فوری را بدون ایجاد خطر در حریم خصوصی یا امنیت انجام می دهد ، به آن پیوست.

هسته اصلی این اکوسیستم OXEN است ، یک ارز رمزنگاری شده به صورت پیش فرض برای حریم خصوصی که می توان آن را خریداری ، نگهداری و بر روی آن قرار داد – تأمین انرژی تمام برنامه های غیرمتمرکز راانجام میدهد.

بلاکچین Oxen یکی از اولین سکه های حفظ حریم شخصی مبتنی بر پروتکل CryptoNote است که توافق Proof of Stake را تصویب می کند،رمز خود را به حریم خصوصی سازگاربا محیط زیست سکه در جهان تبدیل می کند.

علاوه بر حفظ هویت در حین معاملات ، از OXEN می توان برای خرید نامهای کاربری و ارتقا دائمی در برنامه Session استفاده کرد که برای ارائه پاداش به اپراتورهای گره ای که خدمات با کیفیت بالا را در Lokinet ارائه می دهند ، استفاده می شود.

اکوسیستم Oxen با ارسال پست های پرطرفدار و بازتوییت هایی از جمله Elon Musk و Kim Dotcom ، در Crypto Twitter بسیار سر و صدا می کند.

مدیر عامل Oxen ، سیمون هارمن به Cointelegraph گفت: حریم خصوصی و فناوری بلاکچین هر دو تلاش می کنند تا قدرت را دوباره به دست مردم برسانند.

امسال هر دو مورد توجه قرار گرفته اند و ما کاملاً در تقاطع این بخش های در حال رشد قرار گرفته ایم. دیدن نام های بزرگ در فضای فناوری که پشتیبان خود را پروژه هایی مانند پروژه های ما میدانندهیجان انگیز است.

محافظت از حریم خصوصی

طبق گفته Oxen ، لوکینت رقیب قدرتمندتر و غنی از ویژگی های Tor است که به طور کامل ارزهای رمزپایه و تمرکززدایی را پذیرفته و همه اینها ضمن سرعت بخشیدن به تغییر مدت ها منتظر وب 3.0 است.
در مورد گره های خدماتی که شبکه Oxen را تأمین می کنند ، اعداد رکوردشکن نیز گزارش شده اند و اکنون کد منبع باز که Session را تأمین می کند ، با موفقیت ممیزی شده است.

با نگاه به جلو ، این پلتفرم قصد دارد از این برنامه پیام رسان بیشتر کسب درآمد و ویژگی های برتر را معرفی کند ، تعداد افرادی را که می توانند در یک گروه بسته شرکت داشته باشند ودارای قابلیت تماس ویدیویی و صوتی را اضافه کند.

برخی از این ویژگی های برتر می تواند شامل افزایش محدودیت اندازه پرونده برای پیوست ها ، فضای ذخیره سازی پشتیبان رمزگذاری شده ، حساب های تأیید شده و مجموعه برچسب های قابل تنظیم باشد
اکسین (arweave)علاوه برمشارکت با (oxin ) برای ارائه صفحات وب خصوصی و دائمی نیزبا blueprint for free speech
همکاری می کندکه یک سازمان غیرانتفاعی است که حق آزادی بیان و دفاع از اعلامیه جهانی حقوق بشر را ارتقا میدهد.

بنیاد Oxen Privacy Tech بنیان کارهای Oxen است ، و معتقد است که حریم خصوصی ما به طور فزاینده ای در معرض تهدید قرار دارد – فعالیتهایی مانند خرید یک فنجان قهوه یا پیام رسانی به یک دوست برای سلام و احوال پرسی برای استفاده توسط داده ها توسط غول های فناوری.

این پروژه می گوید Session اکنون توسط فعالان ، روزنامه نگاران و مدافعان حقوق بشر در بیش از 200 کشور جهان مورد استفاده قرار می گیرد – یک پادزهر بسیار مورد نیاز برای غول های فناوری و دولت های استبدادی ارائه می دهد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

شبکه بلاکچین آینده خصوصی تری را برای اینترنت ایجاد می کند
شبکه بلاکچین آینده خصوصی تری را برای اینترنت ایجاد می کند
شبکه بلاکچین آینده خصوصی تری را برای اینترنت ایجاد می کند

شبکه بلاکچین آینده خصوصی اینترنتشبکه بلاکچین آینده خصوصی اینترنتشبکه بلاکچین آینده خصوصی اینترنتشبکه بلاکچین آینده خصوصی اینترنتشبکه بلاکچین آینده خصوصی اینترنتشبکه بلاکچین آینده خصوصی اینترنتشبکه بلاکچین آینده خصوصی اینترنت

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,746.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,078.74
  • tetherTether (USDT) $ 0.999778
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.224377