توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

شوارتز معاون ارشد ریپل از دارایی‌های کریپتوی خود رونمایی کرد

دیوید شوارتز (David Schwartz)، مدیر ارشد بخش فناوری ریپل، در جواب کاربری در توییتر در مورد سبد سرمایه‌گذاری خود گفت که ریپل، بیت کوین و اتریوم به‌ترتیب بیشترین سهم از سبد دارایی او را در تشکیل می‌دهند.به گزارش یوتودی، دیوید شوارتز مدیر ارشد فناوری ریپل در پاسخ به یک کاربر توییتر که پرسیده بود او چه ارزهای دیجیتالی نگهداری می‌کند، از فهرست دارایی‌های کریپتوی خود رونمایی کرد.

شوارتز معاون ارشد ریپل از دارایی‌های کریپتوی خود رونمایی کرد

شوارتز معاون ارشد ریپل

دیوید شوارتز (David Schwartz)، مدیر ارشد بخش فناوری ریپل، در جواب کاربری در توییتر در مورد سبد سرمایه‌گذاری خود گفت که ریپل، بیت کوین و اتریوم به‌ترتیب بیشترین سهم از سبد دارایی او را در تشکیل می‌دهند.

به گزارش یوتودی، دیوید شوارتز مدیر ارشد فناوری ریپل در پاسخ به یک کاربر توییتر که پرسیده بود او چه ارزهای دیجیتالی نگهداری می‌کند، از فهرست دارایی‌های کریپتوی خود رونمایی کرد.   

شوراتز از ۱۳ ارز دیجیتال نام می‌برد که به‌ترتیبِ اندازه موقعیت معاملاتی مرتب شده بودند. بیشترین بخش سبد دارایی شوراتز را توکن XRP تشکیل می‌دهد و بعد از آن به‌ترتیب بیت کوین و اتریوم قرار دارند.

بت (BAT) و استلار هم در جایگاه‌های بعدی قرار دارند. گفتنی است شرکت استلار را یکی از هم‌بنیان‌گذاران ریپل یعنی جد مک کالب (Jed McCaleb) تأسیس کرده است. او اولین مدیر ارشد فناوری ریپل بود. در فهرست شوراتز پس از XLM، کاردانو قرار دارد. بیت کوین گلد و ایاس در انتهای این فهرست هستند.

دیوید شوارتز اعتراف کرد شاید حالا کوین‌های متفاوتی را در اختیار داشته باشد، اما این دارایی‌ها را از طریق ایردراپ‌ها و رویدادهای نظیر آن به دست آورده است.

شوارتز در پاسخ خود نوشت:

توجه داشته باشید، اینها لزوماً همان کوین‌هایی نیستند که تصمیم داشتم نگه دارم، آنها به‌لطفِ ایردراپ‌ها و رویدادهای این‌چنینی به حسابم ریخته شده‎اند. تقریباً بر اساس اندازه موقعیت معاملاتی: XRP، بیت کوین، اتریوم، بت، XLM، پلی‌مث (Polymath)، کین (KIN)، کریپتوریم (Crypterium)، استورم‌اکس (StormX)، بیت کوین گلد و ایاس (EOS) دارم.

بعد از انتشار این توییت، چندین تحلیل‌گر از اینکه در فهرست شوارتز اثری از دوج کوین و وی چین نبود، اظهار تعجب کردند.

مدیر ارشد فناوری ریپل همچنین چندی پیش نشانه‌های اصلی یک کلاه‌برداری در حوزه ارزهای دیجیتال را به اشتراک گذاشت و به کاربران ارزهای دیجیتال هشدار داد که مراقب باشند در دام این کلاهبرداری‌ها نیفتند. این موضوع در رسانه‌ها بازتاب پیدا کرد.

شوارتز در این رابطه نوشت طرح‌های کلاه‌برداری‌های در حوزه ارزهای دیجیتال به‌راحتی قابل‌تشخیص هستند، زیرا سازندگان آن وعده بازگشت سرمایه بسیار زیادی را می‌دهند.

او همچنین خاطرنشان کرد اگر کسی راهی برای کسب درآمد بالا در حوزه ارزهای دیجیتال پیدا کند، دیگر نیازی به سرمایه‌گذاری شما ندارد، به‌راحتی می‌تواند وام بگیرد و این بازدهی را برای خود حفظ کند.

دیوید شوارتز معتقد است که حتی وعده سود ۲ درصدی در روز هم بوی کلاه‌برداری در این حوزه می‌دهد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

شوارتز معاون ارشد ریپل
شوارتز معاون ارشد ریپل

شوارتز معاون ارشد ریپلشوارتز معاون ارشد ریپلشوارتز معاون ارشد ریپلشوارتز معاون ارشد ریپل

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,666.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,476.88
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.245008