توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

صدور حکم منع فعالیت موقت ریپل

صدور حکم منع فعالیت موقت ریپل از سوی دادگاه دلاویر چنسری

دادگاه دلاویر چنسری (Delaware Chancery) حکم منع فعالیت موقت ریپل را به دنبال شکایت یک سرمایه گذار تصویب کرده است که در پی آن معاملات XRP بیش از پیش با محدودیت همراه خواهد شد...

صدور حکم منع فعالیت موقت ریپل از سوی دادگاه دلاویر چنسری

صدور حکم منع فعالیت موقت ریپل

حکم منع فعالیت موقت ریپل

دادگاه دلاویر چنسری (Delaware Chancery) حکم منع فعالیت موقت ریپل را به دنبال شکایت یک سرمایه گذار تصویب کرده است که در پی آن معاملات XRP بیش از پیش با محدودیت همراه خواهد شد.

این محدودیت تا زمانی که این سرمایه گذار بتواند تمام دارایی XRP‌ خود را بفروشد ادامه خواهد داشت.

بر اساس گزارش‌های منتشر شده، دادگاه دلاویر چنسری از طرف یک سرمایه گذار، یک حکم منع فعالیت موقت را علیه لابراتوارهای شرکت ریپل (Ripple) تصویب کرده است که هدف ﺁن متوقف کردن خرید و فروش XRP است.

این حکم زمانی که سرمایه گذار بتواند تمام دارایی XRP خود را به فروش برساند ادامه خواهد داشت.

دادگاه پیشنهاد تتراگون (Tetragon)، شاکی جدید ریپل، به عنوان سرمایه‌گذار را برای جلوگیری از خرید و فروش XRP، تا زمانی که سهام تتراگون بازپرداخت شود تصویب کرده است.

تتراگون گفته است که این اقدام پس از آغاز تحقیقات در مورد ریپل به دنبال شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا (SEC) صورت گرفته است.

طبق ادعای SEC، ریپل ۱.۳۹ میلیارد دلار XRP را به صورت غیرقانونی به فروش رسانده.

تتراگون بیان کرده که این اقدام پس از آغاز تحقیقات در مورد ریپل به دنبال شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا صورت گرفته است.

SEC به این مسئله پی برده است که ریپل از سال ۲۰۱۳ تاکنون با فروش ۱.۳۹ میلیارد دلار توکن XRP، به عنوان اوراق بهادار دست داشته است. نایب رییس زورن (Zurn)، طی یک تله کنفرانس قانونی اعلام کرد:

“تتراگون، احتمالا برای از دست نرفتن ارزش سرمایه‌اش، مقدار قابل توجهی از XRPهای خود را قبل از سقوط بیش از حد قیمت آن به فروش رسانده است.”

در حالی که قاضی حکم تقاضای توقف کامل را سنگین می‌دانست، دستور داد که تبصره‌ای در مورد ریپل وجود داشته باشد. این حکم به طور موثر ﺁنها را وادار کرده تا بدون اینکه الزاما مانع از فروش انفرادی شوند، وضعیت شبکه خود را در حالتی متعادل نگه دارند.

دیوید ام گریبل (David M. Grable)، وکیل و نماینده ریپل، این حکم را رد کرد و گفت:

“ﺁنچه که تتراگون می‌خواهد بازپرداخت پول است. آنها می‌خواهند که تمام ضررهای متحمل شده خود را جبران کند.”

از زمانی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا علیه ریپل شکایت کرده است، چندین صرافی رمزارز در ایالات متحده آمریکا توکن XRP را از پلتفرم معاملاتی خود حذف کرده‌اند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

صدور حکم منع فعالیت موقت ریپل
صدور حکم منع فعالیت موقت ریپل

صدور حکم منع فعالیت موقت ریپلصدور حکم منع فعالیت موقت ریپلصدور حکم منع فعالیت موقت ریپلصدور حکم منع فعالیت موقت ریپل

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,495.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,468.00
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243929