توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

طرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفید امضا کردند

طرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفید امضا کردند تا به‌عنوان ارز به رسمیت شناخته شود

ریپل همچنان برای حفظ ارزشش تلاش می کند. در این حال طوماری به‌صورت آنلاین منتشر شده است که پس از امضا توسط حامیان ریپل، به کاخ سفید ارائه می‌شود تا با وساطت ریاست‌جمهوری به کشمکش کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و ریپل پایان داده شود. به گزارش کریپتوپوتیتو، اوضاع برای ریپل و ارز دیجیتال XRP چندان مساعد نیست.

طرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفید امضا کردند تا به‌عنوان ارز به رسمیت شناخته شود

طرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفید امضا کردند

ریپل همچنان برای حفظ ارزشش تلاش می کند. در این حال طوماری به‌صورت آنلاین منتشر شده است که پس از امضا توسط حامیان ریپل، به کاخ سفید ارائه می‌شود تا با وساطت ریاست‌جمهوری به کشمکش کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) و ریپل پایان داده شود.  

به گزارش کریپتوپوتیتو، اوضاع برای ریپل و ارز دیجیتال XRP چندان مساعد نیست. طی ۲۴ ساعت گذشته، ۹۴ میلیارد دلار دیگر به ارزش کل بازار افزوده شده است و نمودارهای بیت کوین حاکی از رشد فوق‌العاده ۱۶.۵ درصدی هستند؛ در حالی که قیمت ریپل در همین زمان، ۵ درصد افت داشته است.

در حرکتی که پیشرفت جالبی به نظر می‌رسد، گروهی از حامیان این ارز دیجیتال به‌دنبال میانجی‌گری کاخ سفید در پرونده اتهاماتی هستند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه ریپل مطرح کرده است.

دادخواست جالبی تحت‌عنوان «ما مردم از دولت فدرال می‌خواهیم ارز مجازی ریپل را به‌عنوان یک ارز در نظر بگیرد» به‌صورت آنلاین منتشر شده است تا امضای حامیان ریپل را جمع کند.

این دادخواست برای تشریح پرونده، استدلال می‌کند:

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده شکایت بی‌اساسی علیه ارز دیجیتال ریپل مطرح کرده است؛ زیرا پیش‌تر، شبکه مبارزه با جرایم مالی ایالات متحده (FinCEN) این ارز دیجیتال را به‌عنوان توکن اوراق بهادار تأیید کرده بود.

این سند در ادامه توضیح می‌دهد:

در نتیجه این اقدام، شرکت‌ها در تقلا برای مطابقت با قوانین هستند و بازارِ ۴۰ میلیارد دلاری این ارز دیجیتال به‌سرعت در حال سقوط است.

میلیاردها دلار ارزش به‌سرعت در حال محوشدن از بازار است و مهم‌تر از همه، صدها هزار آمریکایی، همان آمریکایی‌هایی که کمیسیون بورس و اوراق بهادار وظیفه محافظت از سرمایه آنها را بر عهده دارد، متحمل ضرر و آسیب‌های جبران‌ناپذیری می‌شوند.

این دادخواست را شخصی به نام .J.W در ۲۹ دسامبر ۲۰۲۰ (۹ دی) تنظیم کرده است و برای دریافت پاسخ از کاخ سفید، به ۱۰۰,۰۰۰ امضاکننده احتیاج دارد و تا زمان نگارش این مقاله، بیش از ۱۸,۰۰۰ نفر آن را امضا کرده‌اند.

درخواست اصلی این طومار «توقف فوری» شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از ریپل است، زیرا این اقدام دارندگان ارز ریپل را متضرر می‌کند.

لحن کلی دادخواست تقریباً شبیه به موضع رسمی شرکت ریپل است که اظهار داشت:

ادعاهای اثبات‌نشده علیه ریپل تاکنون به تعداد بی‌شماری از سرمایه‌گذاران خُرد و بی‌گناه که هیچ ارتباطی با این شرکت ندارند، خسارت وارد کرده است.

از زمان اعمال اتهامات رسمی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در اواخر دسامبر علیه ریپل، این ارز دیجیتال سهم عمده‌ای از ارزش خود را (حدود ۷۰ درصد) از دست داده است.

روز ۲۲ فوریه ۲۰۲۱ (۳ اسفند ۹۹)، کنفرانسی پیش از اولین جلسه دادگاه بررسی پرونده ریپل با حضور شرکت ریپل و کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده برگزار خواهد شد.

با این حال‌، به نظر می‌رسد با توجه به افت بسیار شدید قیمت ریپل، بسیاری از سرمایه‌گذاران این ارز دیجیتال تا کنون متحمل ضررهای هنگفتی شده باشند.

یکی از پیامدهای مستقیم این شکایت، اقدام فوری بسیاری از صرافی‌های مهم جهت حذف یا اعلام برنامه حذف ریپل از فهرست ارزهای دیجیتال پلتفرم‌شان بود.

برخی از شناخته‌شده‌ترین صرافی‌هایی که ریپل را از فهرست خود حذف کردند، کوین بیس (Coinbase)، بخش آمریکایی صرافی بایننس در ایالات متحده (Binance US) و بیت‌استمپ (Bitstamp) هستند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

طرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفید
طرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفید

طرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفیدطرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفیدطرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفیدطرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفیدطرفداران ریپل طوماری برای کاخ سفید

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,495.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,468.00
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243929