توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

عملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفای

عملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفای…

هم زمان با رشد قیمت آلتکوین‌ها و توکن‌های دیفای (DeFi) دو توکن حاکمیتی یونی سواپ (Uniswap) و کامپاند (Compound) با رسیدن به بالاترین تراز قیمتی خود در سال ۲۰۲۱ عملکرد خارق العاده‌ای را از خود به نمایش گذاشته‌اند.هر دو توکن یونی سواپ (UNI) و کامپاند (COMP) در ۳۰ ژانویه و همزمان...

عملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفای

عملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفای
نویسنده : اسماعیل زاده

رونق گرفتن بازار دیفای همزمان با عملکرد عالی یونی سواپ و کامپاند

هم زمان با رشد قیمت آلتکوین‌ها و توکن‌های دیفای (DeFi) دو توکن حاکمیتی یونی سواپ (Uniswap) و کامپاند (Compound) با رسیدن به بالاترین تراز قیمتی خود در سال ۲۰۲۱ عملکرد خارق العاده‌ای را از خود به نمایش گذاشته‌اند.

هر دو توکن یونی سواپ (UNI) و کامپاند (COMP) در ۳۰ ژانویه و همزمان با داغ شدن توکن‌های بازار دیفای، یک رالی قدرتمند را در پیش گرفتند و به بالاترین تراز قیمتی خود در تمام تاریخ دست یافتند. یونی با رسیدن به تراز ۱۹.۹۳ دلار و کامپاند با رسیدن به تراز ۳۴۰ دلار موفق شدند رکوردهای جدیدی را از خود به جای بگذارند.

چارت عملکرد کامپاند (COMP)

عملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند

طی ۳۰ روز گذشته کل بازار اکوسیستم مالی غیرمتمرکز با روند افزایشی قدرتمندی همراه بوده و داده‌های بدست آمده از دیفای پالس (DeFi Pulse) نشان می‌دهند کل ارزش قفل شده (TVL) از ۱۶.۴۳ میلیارد دلار در ۲ ژانویه به ۲۷.۶۷ میلیارد دلار در ۳۰ ژانویه افزایش یافته است که بالاترین رکورد تاریخی این شاخص به حساب می‌آید.

چارت کل ارزش قفل شده دیفای (DeFi)

عملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفای
کل ارزش قفل شده دیفای

روند صعودی قیمت کامپاند با توجه به ماژول جدید بکار گرفته شده برای این توکن حاکمیتی و ارتقاء رابط کاربری سیستم رأی دهی به کامپ وت (comp.vote) منطقی به نظر می‌رسد. این بروزرسانی اعضای جامعه کامپاند را قادر می‌سازد برای رأی دهی از امضای خود استفاده کنند و اینگونه در هزینه‌های کارمزد یا گس صرفه جویی کنند.

پس از افتضاح رابین هود ، جذابیت‌های دیفای بیش از پیش افزایش یافته است

بحث‌های ایجاد شده به دنبال توقف بازارهای گیم استاپ (GameStop) و ای ام سی (AMC) از سوی کارگزاری‌های سرمایه گذاری، باعث شده است تا دیفای و صرافی‌های ارز دیجیتال به عنوان گزینه‌های جایگزین برای بخش مالی سنتی مطرح شوند.

رابرت لشنر (Robert Leshner)، بنیان گذار کامپاند، در توییتی گفته است که اتفاقات نشان داد که “راه حل بلندمدت” برای رفع مشکل زمان طولانی مورد نیاز جهت نهایی شدن معاملات با ساز و کارهای کنونی “این است که بازارهای تحت بلاک چین به فعالیت خود ادامه دهند”.

رالی صعودی یونی به دنبال معرفی برنامه کمک هزینه یونی سواپ

عملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفای
حجم معاملاتی یونی سواپ در ۲۴ ساعت گذشته

برنامه کمک هزینه یونی سواپ در تاریخ ۲۰ ژانویه به عنوان راهی برای توسعه اکوسیستم این صرافی معرفی شد.

آن دسته از توسعه دهندگانی که علاقه دارند در این طرح شرکت نمایند این فرصت را دارند تا طرح پیشنهادی خود را ارسال کرده و بودجه لازم برای پروژه‌ای که بر ارزش‌های این پلتفرم خواهند افزود را دریافت نمایند. بر اساس اطلاعات منتشر شده از سوی توییتر رسمی یونی سواپ در بازه ۱۴ روزه‌ای که از معرفی این برنامه می‌گذرد ۴۰ کمک هزینه برای شرکت کنندگان در این طرح تصویب شده است.

بررسی چارت عملکرد یونی سواپ (UNI)

عملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفای
عملکرد یونی سواپ

از زمانی که این برنامه کار خود را آغاز کرده است، قیمت یونی ۱۶۰ درصد افزایش یافته و از تراز ۷.۱۰ دلار در ۲۱ ژانویه به ۱۸.۵۱ دلار در حال حاضر افزایش یافته است. همچنین افزایش TVL، حجم روزانه معاملات و اشتیاق سرمایه گذاران به دنبال راه‌اندازی بروزرسانی v3 این پلتفرم از دیگر عوامل اثرگذار بر رسیدن قیمت یونی به بالاترین تراز تاریخی خود شده است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

عملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفایعملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفایعملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفایعملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفایعملکرد فوق العاده یونی سواپ و کامپاند در بازار دیفای

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,767.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,083.42
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.225363