توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

علی زینی‌وند، استاندارد کرمان

فارم استخراج رفسنجان خاموش است

به گزارش ام کی اکسچنج و به نقل خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمان ، زینی وند با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی اولین نقطه تمرکز اعمال محدودیت هاست گفت:...

فارم استخراج رفسنجان خاموش است

علی زینی‌وند، استاندارد کرمان

علی زینی‌وند، استاندارد کرمان، در جلسه مدیریت برق این استان با اشاره به خاموشی مزرعه استخراج برق رفسنجان، گفت که نهایت تلاش باید برای این باشد که هیچ خاموشی به منازل ندهیم.

به گزارش ام کی اکسچنج و به نقل خبرگزاری صدا و سیما مرکز کرمان ، زینی وند با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی اولین نقطه تمرکز اعمال محدودیت هاست گفت:

باید از همه امکانات برای کاهش مصرف برق استفاده کرد.

وی در جلسه مدیریت برق در کرمان با اشاره به اینکه در زمستان سال گذشته و در سال جاری تاکنون به دلیل هماهنگی‌ها، کمترین مشکل را در استان داشته ایم گفت باید در انرژی خورشیدی کارهای اساسی انجام دهیم و با مرتفع شدن مسئله تحریم ها استان کرمان در حد استاندارد توان تولید انرژی خورشیدی را دارد.

زینی وند با اشاره به اینکه نصب کنتورهای هوشمند باید با جدیت دنبال شود افزود:

باید سازمان های صمت شمال و جنوب و شهرک های صنعتی اولویت بندی از واحدها داشته باشندو در مواقع بحرانی، برق واحدهایی را قطع کنیم که کالای آنها استراتژیک نباشد و قطعی برق خسارت جبران ناپذیر به آنها وارد نکند .

زینی وند تصریح کرد:

فعالیت رمزارزها تا پایان شهریورماه ممنوع است ضمن اینکه سرمایه گذاری مزرعه استخراج رمزارز رفسنجان کاملا قانونی است و فعلا فعالیتی ندارد و خاموش است.

زینی وند تصریح کرد:

مکان هایی برای تجمع انتخاباتی با رعایت پروتکل ها در کرمان و شهرهای بزرگ در نظر گرفته شده و این مکان ها در اولویت عدم قطعی برق هستند و در روز انتخابات با توجه به اینکه احراز هویت الکترونیکی است، نباید برق شعب اخذ رای قطع شود.

وی در پایان با اشاره به تمهیدات اندیشیده شده برای تامین سوخت نیروگاه ها بیان کرد:

نهایت تلاش باید برای این باشد که هیچ خاموشی به منازل ندهیم و مردم اعتماد کنند که اگر برق خانگی قطع شد، هیچ راهی نداشتیم.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارز دیجیتال

فارم استخراج رفسنجان خاموش است
فارم استخراج رفسنجان خاموش است
فارم استخراج رفسنجان خاموش است

فارم استخراج رفسنجان خاموش استفارم استخراج رفسنجان خاموش استفارم استخراج رفسنجان خاموش است

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,839.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,085.49
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.225025