توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

فرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهد

فرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهد

SHIB به طور قابل توجهی تغییرات قیمت خود را از جلسه فوریه تا آوریل 2021 منعکس می کند و احتمال افت قیمت در آینده را افزایش می دهد...
فرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهد
فرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهد

SHIB به طور قابل توجهی تغییرات قیمت خود را از جلسه فوریه تا آوریل 2021 منعکس می کند و احتمال افت قیمت در آینده را افزایش می دهد.

Shiba Inu (SHIB) به عنوان یکی از بهترین سرمایه گذاری ها در سه ماهه چهارم و پایانی 2021 ظاهر شده است و قیمت آن در هفته اول اکتبر بیش از 390 rising افزایش یافته است.

یوری بیشکو ، تحلیلگر بازار مستقر در اوکراین ، سناریوی نزولی احتمالی را بر اساس روند قیمت های اخیر شیبا اینو مورد بحث قرار داد ، که به نظر می رسد شبیه مواردی است که در اوایل امسال در Dogecoin (DOGE) ثبت شده بود.

به عنوان مثال ، افزایش قیمت SHIB در ماه اکتبر پس از پنج ماه تجمیع در محدوده قیمت گسترده 0.00000398 دلار دنبال شد. به طور مشابه ، روند جانبی DOGE در فوریه تا آوریل 2021 ، که در آن پیشنهاداتی که بین0.0471 دلار و 0.0630 دلاربود، به عنوان پایه ای برای افزایش 500 درصدی قیمت در اواخر آوریل عمل کرد.

فرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهد
نمودار قیمت Dos/Usdt در مقابل Shib/Usdt. منبع: یوری بیشکو ، tradingview.com

بیشکو گفت معامله کنندگانی که در مرحله تحکیم جانبی توکن های Shiba Inu را خریداری کرده اند ، اگر هنوز پس از تجمع همچنان در مالکیت خود هستند ، حداقل 20 تا 30 درصد از موقعیت های خود را بفروشند. در همین حال ، اگر میزان شکست خالص SHIB بیش از 500 باشد ، معامله گران باید 70 تا 80 درصد دیگر از دارایی خالص خود را تخلیه کنند.

این عمدتا به این دلیل است که افزایش قیمت Dogecoin در اواخر آوریل، منجر به اصلاح حدود 60 درصد شد. بیشکو افزود:

“اگر SHIB الگوی مشابهی را تکرار کند ، [معامله گران] می توانند سکه های بیشتری را با 60 درصد تخفیف خریداری کنند.”


SHIB روند صعودی خود را از سر می گیرد

استراتژی سودآوری در حالی ظاهر شد که شیبا اینو روز جمعه پس از سقوط 41 درصدی در اصلاح قیمت در جلسه قبلی ، روند صعودی خود را از سر گرفت.

SHIB با افزایش 27.5 درصدی به بالاترین سطح روزانه 0.00002919 دلار رسید ، که بسیار مطابق با حرکت صعودی مشابه در تمام دارایی های رمزنگاری برتر ، از جمله بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) است. توکن های کوچک با ارزش معمولاً روندهای بازارهای با ارزش بالا را دنبال می کنند. به عنوان مثال ، افزایش قیمت 390 درصدی سه ماهه SHIB (QTD) همزمان با حرکت صعودی 30 درصد بیت کوین در همان دوره بود.

فرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهد
نمودار قیمت SHIB/USDT روزانه. منبع: TradingView.co

در همان زمان ، شاخص قدرت نسبی روزانه شیبا اینو (RSI) ارزش فعلی ارزهای دیجیتال خریداری شده راتشخیص داد. تحلیلگران RSI بالای 70 را برای دارایی بسیار ارزشمند می دانند ، که معمولاً با اصلاح قیمت یا تلفیق جانبی پیگیری می شود.

Bleeding Crypto ، تحلیلگر مستقل بازار مستقر در توییتر ، پیش بینی کرد که SHIB بالاترین سطح جلسه خود را با 0.00003528 دلار دوباره آزمایش می کند. این تحلیلگر با نام مستعار به نمودار بازسازی فیبوناچی در پشت راه اندازی صعودی آن اشاره و خاطرنشان کرد که توانایی SHIB برای قوی بازگشتن پس از سقوط تقریباً 50 درصدی به این معنی است که “به تجارت باز می گردد.”

به نظر می رسد 50٪ FIB برای SHIB و بازگشت به تجارت کافی است. من کل این قطار را از دست دادم اما هنوز دوست دارم TA را تحسین کنم. موفق باشید دوستان! pic.twitter.com/Ql9NI3rL0t

Bleeding Crypto (Bleeding_Crypto)

8 اکتبر 2021

به نظر می رسد موافق اصول اولیه شیبا اینو است.

همانطور که Cointelegraph قبلاً توضیح داد ، تیم پشت این ارز رمزنگاری شده در تلاش است تا در فضای DeFi یک مدعی شود. در اوایل ژوئیه 2021 ، ShibaSwap ، یک پلتفرم مبادله غیرمتمرکز ارزهای رمزپایه ، راه اندازی شد ، که اکنون بیش از 360 میلیون دلار در حوضه نقدینگی خود قفل شده است.

علاوه بر این ، دلالان شیبا اینو نیز علاقه زیادی به راه اندازی 10 هزار توکن غیرقابل جوش (NFT) در هفته آینده ، با نام “شیبوشی” نشان داده اند.


خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

فرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهدفرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهدفرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهدفرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهدفرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهدفرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهدفرکتال نمودار Dogecoinبا تجمع 390٪ QTD شیبا اینو را در معرض خطر قرار می دهد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,162.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,859.36
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237333