توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

فضای ارز دیجیتال شکننده نیست!

فضای ارز دیجیتال شکننده نیست!

رائول پال پیش از آن که واحد تحقیقات اقتصاد کلان و استراتزی سرمایه گذاری خود را در سال 2005 تاسیس کند، سوابقی را در شرکت مدیریت...

فضای ارز دیجیتال شکننده نیست!

فضای ارز دیجیتال شکننده نیست!

رائول پال، مدیر سابق گلدمن ساکس، که به عنوان یکی از تاثیرگذارترین افراد در حوزه ارز دیجیتال شناخته می شود، نظر خود را در خصوص ریزش بیت از 65 هزار دلار تا 30 هزار دلار را به اشتراک گذاشت.

رائول پال پیش از آن که واحد تحقیقات اقتصاد کلان و استراتزی سرمایه گذاری خود را در سال 2005 تاسیس کند، سوابقی را در شرکت مدیریت داریی جهانی GLG و همچنین در گلدمن ساکس دارد. در حال حاضر، او مدیر عامل کانال تویدئویی Real Vision از سال 2014 می باشد.

او در خصوص ریزش اخیر بیت کوین گفت، استیب کوین ها ثابت ماندند، هیچ پروتکلی خراب نشد، هیچ شرکتی نیز برای جبران خسارت نیاز به بودجه نداشت. همین امر سبب می شود ریسک سیستماتیک صفر را به بازار ارائه کند. دلالان پول خود را از دست داده اند.

این همان چیزی است که من در سال 2012 در ارز های دیجیتال دیدم. یک سیستم مالی جدید بدون قابلیت های شکننده که در آن شرایط بازار مشخص است و نگرانی بابت دارایی ها وجود ندارد. این دو هفته طولانی بخشی از مسیر بلند مدت بازار است.

با توجه به این انتشار دیدگاه شخصی ررائول پال در خصوص ذات قدرتمند ارز دیجیتال، می توان انتظار داشت آینده درخشانی برای بیت کوین و آلت کوین ها رقم بخورد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

فضای ارز دیجیتال شکننده نیست!
فضای ارز دیجیتال شکننده نیست!

فضای ارز دیجیتال شکننده نیست!فضای ارز دیجیتال شکننده نیست!

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,481.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,064.35
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.222946