توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

قیمت بیت کوین می‌تواند تا 41000 دلار

قیمت بیت کوین می‌تواند تا 41000 دلار کاهش یابد

قیمت بیت کوین در هفته گذشته روند نزولی خود را ادامه داد و به زیر سطح حمایتی ۴۷۰۰۰ دلار وارد شد. روند نزولی در این سطح متوقف نشد و در حال تست حمایت ۴۴۰۰۰ دلار است...

قیمت بیت کوین می‌تواند تا 41000 دلار کاهش یابد

قیمت بیت کوین می‌تواند تا 41000 دلار

قیمت بیت کوین در هفته گذشته روند نزولی خود را ادامه داد و به زیر سطح حمایتی ۴۷۰۰۰ دلار وارد شد. روند نزولی در این سطح متوقف نشد و در حال تست حمایت ۴۴۰۰۰ دلار است. با این حال هم‌اکنون زیر خط میانگین متحرک ۱۰۰ روزه در نمودار ۴ ساعته قرار دارد.

بالاترین سطح مقاومتی که Bitcoin قبل از ورود به کانال کنونی با آن مواجه بود سطح ۵۲۰۰۰ دلار بود که پس از لمس آن روند ریزشی آغاز شد. روز گذشته قیمت BTC در برخی صرافی‌ها به زیر ۴۴۳۰۰ دلار رسید و مجددا به سمت بالا برگشت خورد. در واقع بیت کوین در سطح ۲۳٪ الگو فیبوناچی اصلاحی از روند نزولی شروع شده از ۵۲۲۲۹ تا ۴۳۷۳۸ دلاری، اصلاح خورده بود. قیمت لحظه‌ای BTC را در اینجا بررسی کنید.

قیمت بیت کوین می‌تواند تا 41000 دلار

در حال حاضر قیمت BTC معادل ۴۴،۲۴۸ دلار است و در حال تست سطح حمایت ۴۴۰۰۰ دلار است. اگر این سطح حمایت از دست برود به احتمال بالا روند نزولی تا سطح حمایت ۴۱۰۰۰ دلار ادامه پیدا می‌کند. سطح حمایت کلیدی بعدی ۴۰،۰۰۰ دلار است.

اما در روند مخالف، اگر بیت کوین به سمت بالا حرکت کند اولین سطح مقاومت برابر ۴۸۰۰۰ دلار خواهد بود. سطح مقاومت کلیدی این کانال ۵۰،۰۰۰ دلار است.

شکست خط فوقانی کانال مقاومتی می‌تواند منجر به صعود قیمت تا ۵۰،۰۰۰ دلار شود. سطوح مقاومت بعدی ۵۲،۰۰۰ و ۵۵،۰۰۰ دلار خواهد بود.

سطح حمایت کلیدی: ۴۴۰۰۰ دلار

سطح مقاومت کلیدی: ۵۰،۰۰۰ دلار

صفحه اصلی

خریدی و فروش ارزدیجیتال

قیمت بیت کوین می‌تواند تا 41000 دلار
قیمت بیت کوین می‌تواند تا 41000 دلار

قیمت بیت کوین می‌تواند تا 41000 دلارقیمت بیت کوین می‌تواند تا 41000 دلار

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,495.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,468.00
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243929