توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

قیمت دوج کوین پس از لیست شدن در صرافی کوین‌بیس، 15٪ رشد کرد

قیمت دوج کوین پس از لیست شدن در صرافی کوین‌بیس، 15٪ رشد کرد

کوین‌بیس مهم‌ترین صرافی قانونی ارز دیجیتال در آمریکا اعلام کرد که هم‌اکنون واریز دوج کوین برای کاربران پلتفرم کوین‌بیس پرو (Coinbase Pro) امکان‌پذیر است...

قیمت دوج کوین پس از لیست شدن در صرافی کوین‌بیس، 15٪ رشد کرد

قیمت دوج کوین پس از لیست شدن در صرافی کوین‌بیس، 15٪ رشد کرد

پس از سال‌ها سکوت، کوین‌بیس سرانجام پشتیبانی از دوج کوین را به صرافی خود افزود. از سه روز بعد می‌توان این ارز دیجیتال را در صرافی کوین‌بیس معامله کرد.

کوین‌بیس مهم‌ترین صرافی قانونی ارز دیجیتال در آمریکا اعلام کرد که هم‌اکنون واریز دوج کوین برای کاربران پلتفرم کوین‌بیس پرو (Coinbase Pro) امکان‌پذیر است.

کوین‌بیس پرو پلتفرمی است که توسط صرافی کوین‌بیس توسعه یافته است و مناسب سرمایه‌گذاران حرفه‌ای و کسانی که است دانش سطح بالایی از معاملات روزانه دارند. برخلاف سرویس vanilla، رابط کاربری کوین‌بیس پرو تکنیکی و فنی‌تر است و طیف گسترده‌تری از جفت ارزهای معاملاتی را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد.

این شرکت علاوه‌ بر کوین‌بیس و کوین‌بیس پرو، راهکارهای دیگری نظیر کوین‌بیس پرایم (Coinbase Prime)، میز معاملاتی فرابورس، کیف پول ارز دیجیتال، سرویس‌های تحلیل بلاک چین و تصدی دارایی‌های دیجیتال را ارائه می‌دهد.

سرانجام پشتیبانی از دوج کوین به صرافی کوین‌بیس راه یافت

در صورتی که اقدامات موردنظر طبق برنامه پیش برود و حداقل نقدینگی به دست آید، معاملات دوج کوین از سه روز آتی آغاز خواهد شد.

این پلتفرم از قبل نیز از تمایل خود به فهرست کردن دوج کوین گفته بود. با این حال، اطلاعیه امروز، پشتیبانی از دوج کوین و تاریخ شروع فعالیت‌های معاملاتی آن را به طور رسمی اعلام کرد.

صرافی کوین‌بیس این اطلاعیه را در بلاگ رسمی خود منتشر کرد و گفت که تیم کوین‌بیس دائما در حال بررسی امکان پشتیبانی از توکن‌های جدید است. کوین‌بیس پرو در این خصوص گفت:

از امروز، انتقال دوج کوین در مناطق تحت پشتیبانی معاملات این ارز دیجیتال، شروع می‌شود. معامله‌گران نمی‌توانند سفارش بگذارند و هیچکدام از سفارشات انجام نمی‌شود. معاملات از ساعت ۹:۰۰ (۱۳:۳۰ به وقت ایران) روز پنج‌شنبه ۳ ژوئن آغاز خواهد شد.

پس از مهیا شدن شرایط، معامله‌گران می‌توانند دوج کوین‌های خود را با بیت کوین و USDT معامله کنند. هم‌چنین جفت ارزهای معاملاتی با ارزهای فیات دلار آمریکا، یورو و پوند انگلیس نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

رشد قیمت دوج کوین

دوج کوین در سال ۲۰۲۱ رشد چشمگیری داشته است. این ارز دیجیتال از لحاظ قیمت از ۰.۰۰۴ دلار به ۰.۷۴ دلار رسید که رشد ۱۶,۰۰۰ درصدی را نسبت به آغاز سال جاری نشان می‌دهد.

دوج کوین در ماه گذشته کاهش قیمت تقریبا ۵۰ درصدی داشته است که با این وجود، رشد ۸۰۰۰ درصدی در سال ۲۰۲۱ را به عنوان یکی از بهترین ارزهای دیجیتال بازار از خود به جای گذاشته است.

دوج کوین در حال حاضر با ارزش بازار ۴۷.۸ میلیارد دلاری در رتبه ششم برترین ارزهای دیجیتال از این لحاظ قرار دارد و عملکردی بهتر از ارزهای دیجیتال دیگر نظیر XRP، سولانا، بیت کوین کش و استلار داشته است.

اما علیرغم رشد مذکور، دوج کوین هم‌چنان در معرض بازخوردهای مختلف است. پس از اعلام خبر فهرست شدن این ارز دیجیتال در صرافی کوین‌بیس، قیمت دوج کوین طی یک ساعت ۶.۵۱ درصد افزایش یافت و به ۰.۳۴۶ دلار رسید.

قیمت دوج کوین پس از لیست شدن در صرافی کوین‌بیس، 15٪ رشد کرد

پس از آن، قیمت دوج کوین به ۰.۳۵ دلار کاهش یافت و مجددا با رشد ۱۵ درصدی طی ۲۴ ساعت گذشته به ۰.۳۷ دلار رسید.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

قیمت دوج کوین پس از لیست شدن در صرافی کوین‌بیس، 15٪ رشد کرد

قیمت دوج کوین پس از لیست شدن در صرافی کوین‌بیس، 15٪ رشد کردقیمت دوج کوین پس از لیست شدن در صرافی کوین‌بیس، 15٪ رشد کردقیمت دوج کوین پس از لیست شدن در صرافی کوین‌بیس، 15٪ رشد کردقیمت دوج کوین پس از لیست شدن در صرافی کوین‌بیس، 15٪ رشد کردقیمت دوج کوین پس از لیست شدن در صرافی کوین‌بیس، 15٪ رشد کرد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,767.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,083.42
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.225363