توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

قیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز "آتش زدن سولانا" به 100 دلار رسید

قیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز “آتش زدن سولانا” به 100 دلار رسید

پس از آنکه سولانا با "سوزانده شدن" جامعه را تحریک می کند ، معامله گران پیشنهادات SOL/USD خود را افزایش می دهند...

قیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز “آتش زدن سولانا” به 100 دلار رسید

قیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز "آتش زدن سولانا" به 100 دلار رسید

پس از آنکه سولانا با “سوزانده شدن” جامعه را تحریک می کند ، معامله گران پیشنهادات SOL/USD خود را افزایش می دهند ، این ویژگی اسرار آمیز است که در 31 اوت به صورت زنده اجرا می شود.

قیمت سولانا (SOL) در 30 اوت افزایش یافت زیرا معامله گران در مورد آنچه که به نظر می رسد یک ویژگی کلیدی اما اسرارآمیز است در اواخر این هفته راه اندازی شد ، افزایش یافت.

پس از افزایش 9.35 درصدی نرخ روز ، نرخ مبادله ای SOL/USD به بالاترین رکورد جدید 103.06 دلار رسید. این حرکت وارونه چند روز پس از معرفی “سوزاندن” در رسانه های رسمی آنها ظاهر شد. با این حال ، تیم جزئیات کمی در مورد ابزار ارائه داد ، اما جامعه را وادار کرد حدس بزنند که در مورد سوزاندن توکن های SOL است.

قیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز "آتش زدن سولانا" به 100 دلار رسید

این گمانه زنی عمدتا به دلیل ویدئوی تیزر سولانا ، که دارای شعله ای بنفش بود ، مطرح شد.

احتراق ممکن است یک رویداد برایSOL نباشد

با این حال ، سولانا همچنین بر اساس “برنامه غیر تورمی” توکن های جدیدی ایجاد می کند که در آن نرخ انتشار SOL پس از شروع به بالاترین مقدار ، به صورت دوره ای کاهش می یابد. در همین حال ، سولانا مدعی است که عرضه در نهایت با “نرخ تورم بلند مدت از پیش تعیین شده” تثبیت می شود.

اما اگر احتراق یک رویدادبرای توکن باشد ، نباید مناسب یک صفحه اختصاصی در وب سایت رسمی سولانا باشد. این در درجه اول به دلیل وقایع سوزاندن SOL قبلی پروتکل است که تیزرهای تخصصی از تیم سولانا مشاهده نکرده است.

علاوه بر این ، تیزر Ignition با یک عنوان همراه است که می گوید: “آسمان محدود است. چه چیزی را راه اندازی خواهید کرد” ، دردوره 31 آگوست و 8 اکتبر ، تاکید می کند که می تواندبیشتر ازیک رویداد برای توسعه دهندگان برنامه های غیر متمرکز باشد.

اما به طور کلی ، به نظر می رسد معامله گران Ignition را به عنوان یک کاتالیزور برای بالا نگه داشتن پیشنهادات SOL یافته اندودر جمعه هفته گذشته این موضوع رااعلام کرد ، که درروز بعد این جفت ارز دوباره صعود کرد.

با این وجود ، افزایش قیمت روز یکشنبه درست قبل از رسیدن به مرز 100 دلار ، بیش از 1.5 درصد کاهش یافت. اما در هفته جدید روند صعودی خود را از سر گرفت و ادعا کرد 100 دلار به عنوان دارایی های دیجیتالی برتر ، از جمله بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) کاهش یافته است.

قیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز "آتش زدن سولانا" به 100 دلار رسید

SOL بعداً به دلیل سودآوری به زیر 100 دلار کاهش یافت.

این خطرات ارزش ادامه دادن دارد

سولانا در پی افزایش کلی ارزهای دیجیتال پس از آنکه بیت کوین به زیر 30.000 دلار در 20 ژوئیه رسید ، افزایش قیمت را آغاز کرد.

هفته گذشته ، شبکه تأمین کننده داده در زمان واقعی Pyth اعلام کرد که از طریق ابزار ارتباطی متقابل زنجیره ای خود ، با نام Wormhole ، روی بلاک چین اثبات سهام سولانا به صورت زنده پخش می شود.

و قبل از آن ، سولانا در اواسط ماه آگوست با راه اندازی فیلم Degenerate Apes با موفقیت در بخش NFT تلاش کردواین پروژه در عرض هشت دقیقه 10000 عکس از میمون های کمیک را فروخت و 96000 SOL به فروش رساند.

از سوی دیگر ، رشد 369 درصدی قیمت سولانا از پایین ترین قیمت آن در 20 جولای یعنی 21.96 دلار ، SOL را بر اساس شاخص قدرت نسبی کنونی (بیش از 81) بیش از حد ارزش گذاری کرد. این به معنای اصلاح کوتاه مدت در جلسات پیش رو بود.

منبع خبر:سایت www.cointelegraph.com

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

قیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز “آتش زدن سولانا” به 100 دلار رسیدقیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز “آتش زدن سولانا” به 100 دلار رسیدقیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز “آتش زدن سولانا” به 100 دلار رسیدقیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز “آتش زدن سولانا” به 100 دلار رسیدقیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز “آتش زدن سولانا” به 100 دلار رسیدقیمت سولانا برای اولین بار پس از فاش شدن رویداد مرموز “آتش زدن سولانا” به 100 دلار رسید

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,951.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,878.13
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237219