توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

قیمت مونرو پس از اجرای مبادله اتمی 20 درصد افزایش می یابد

قیمت مونرو پس از اجرای مبادله اتمی، 20 درصد افزایش می یابد

پروژه مونرو هفته گذشته یک روش جدید بی اعتماد برای مبادله بین مونرو و بیت کوین معرفی کرد...

قیمت مونرو پس از اجرای مبادله اتمی 20 درصد افزایش می یابد

قیمت مونرو پس از اجرای مبادله اتمی 20 درصد افزایش می یابد

پروژه مونرو هفته گذشته یک روش جدید بی اعتماد برای مبادله بین مونرو و بیت کوین معرفی کرد.

Monero (XMR) ، بزرگترین ارز دیجیتال متمرکز بر حریم خصوصی بر اساس سرمایه بازار ، پس از راه اندازی برنامه اجرایی مبادله اتمی در هفته گذشته ، 20 درصد افزایش قیمت داشته است.

روز جمعه ، پروژه Monero رسماً از اجرای برنامه مبادله اتمی خبر داد که توسط پروتکل متقابل بلاک چین COMIT توسعه یافته است و هدف آن ساده سازی معاملات بین XMR و بیت کوین (BTC) است.

پس از راه اندازی مبادلات اتمی Monero ، XMR شاهد جهش قابل توجهی بوده است ، به طوری که قیمت آن از حدود 265 دلار در روز عرضه به بالاترین سطح در هفته 331 دلار افزایش یافته است.

بر اساس گزارش وب سایت ردیابی رمزنگاری CoinGecko ، در زمان نگارش این مقاله ، ارز رمزنگاری محور حریم خصوصی با 318 دلار معامله می شود که 2.4 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است. به دنبال یک روند صعودی قوی در بازارهای اصلی رمزنگاری ، XMR طی 30 روز گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است.

ErCiccione ، مشارکت کننده پروژه Monero ، گفت که استقرار مبادله تازه معرفی شده یک فناوری کاملاً جدید است که به کاربران اجازه می دهد بدون تکیه بر شخص ثالث مورد اعتماد مانند مبادله ارزهای رمزپایه ، BTC و XMR را مبادله کنند. وی توضیح داد: “این مبادله ها” اتمی “نامیده می شوند زیرا تنها دو نتیجه احتمالی دارند: یا تجارت با موفقیت انجام می شود و هر معامله گر وجوه دیگری را دریافت می کند ، یا هیچ اتفاقی نمی افتد و هر دو معامله گر وجوهی را که با آن شروع کرده اند نگه می دارند.”

طبق اعلام ، کاربران می توانند با بارگیری نرم افزار طراحی شده توسط COMET ، آزمایش XMR Atomic Swaps را ادامه دهند. ErCiccione به کاربران هشدار داد که مبادله های جدید ممکن است اشکالات غیرمنتظره داشته باشند و آزمایش با مقادیر کم را توصیه کرده است.

XMR که در سال 2014 راه اندازی شد ، یک ارز رمزنگاری شده متمرکز بر حریم خصوصی است که برای پشتیبانی از تراکنش های خصوصی و غیرقابل ردیابی طراحی شده است. در زمان نگارش این مقاله ، مونرو سی امین ارز رمزنگاری شده از نظر ارزش بازار است که ارزش آن 5.7 میلیارد دلار است.

منبع خبر:سایت www.cointelegraph.com

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

قیمت مونرو پس از اجرای مبادله اتمی 20 درصد افزایش می یابد

قیمت مونرو پس از اجرای مبادله اتمیقیمت مونرو پس از اجرای مبادله اتمیقیمت مونرو پس از اجرای مبادله اتمیقیمت مونرو پس از اجرای مبادله اتمی

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,905.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,890.13
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237174