توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

قیمت REN

قیمت REN با 60٪ افزایش ، پس از ادغام اخیر DeFi ، به بالاترین سطح رسیده است

اندکی پس از ادغام اخیر آن با زنجیره هوشمند Binance ، قیمت REN به بالاترین سطح جدید خود رسید. قیمت Ren (REN) در 19 فوریه با شکست 65 درصدی مواجه شد زیرا پروتکل متمرکز بر قابلیت همکاری...

قیمت REN با 60٪ افزایش ، پس از ادغام اخیر DeFi ، به بالاترین سطح رسیده است.

قیمت REN

اندکی پس از ادغام اخیر آن با زنجیره هوشمند Binance ، قیمت REN به بالاترین سطح جدید خود رسید.

قیمت Ren (REN) در 19 فوریه با شکست 65 درصدی مواجه شد زیرا پروتکل متمرکز بر قابلیت همکاری ، تجمع مداوم کیف پول های نهنگ را که بیش از 1 میلیون REN نگه داشته بود ، مشاهده کرد.

داده های بازارهای Cointelegraph و TradingView نشان می دهد که REN از 0.99 دلار در 18 فوریه افزایش یافت و در 19 فوریه به بالاترین سطح تاریخی 1.84 دلار رسید. حرکت به یک بالاترین قیمت اتفاق افتاد زیرا حجم معاملات REN نیز طی 24 ساعت گذشته به 704 میلیون دلار رسید.

قیمت REN

توجه به پروتکل در اواخر ژانویه هنگامی که اعلام شد Dogecoin (DOGE) با REN ادغام خواهد شد ، یک تجارت قابل توجه را به دست آورد و تجارت renDOGE را در اکوسیستم در حال رشد DeFi امکان پذیر می کند.

از آن زمان اکوسیستم REN همچنان در حال گسترش است زیرا پروژه های سطح بالاتری مانند Filecoin (FIL) متحول شده اند و تبدیل به renFIL می شوند ، که اکنون علاوه بر اکوسیستم AAVE در نظر گرفته شده است.

ادغام Binance Smart Chain مورد استفاده REN را تقویت می کند

REN در 15 فوریه با 0.94 دلار معامله شد قبل از اینکه اعلام شود RenBridge 2 زنده است و با زنجیره هوشمند Binance تلفیق شده است. از آن زمان ، حجم معاملات و همچنین ارزش کل قفل شده در RenVM به طور پیوسته افزایش یافته است.

قیمت REN

داده های VORTECS from از Cointelegraph Markets Pro در 18 فوریه ، قبل از افزایش قیمت اخیر ، چشم انداز صعودی REN را کشف کرد.

امتیاز VORTECS، ، منحصر به Cointelegraph ، مقایسه الگوریتمی شرایط تاریخی و فعلی بازار است که از ترکیبی از نقاط داده شامل احساس بازار ، حجم معاملات ، تغییرات اخیر قیمت و فعالیت توییتر حاصل می شود.

قیمت REN

همانطور که در نمودار بالا مشاهده می شود ، پس از اعلام RenBridge 2 در 15 فوریه ، امتیاز VORTECS to در حال افزایش است و در 18 فوریه ، کمی قبل از شروع افزایش قیمت REN ، به اوج 81 رسید.

ادغام اخیر با BSC توجه جدید را به REN جلب کرده است که با هزینه های بالای معامله در شبکه Ethereum با مشکل مواجه شد.

با گرم شدن مالیات غیرمتمرکز ، همکاری بین شبکه های بلاکچین برای یک بازار با عملکرد خوب ضروری است وREN به عنوان یک قطعه اصلی در تعامل بین زنجیره ای ظاهر می شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

قیمت REN

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,495.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,468.00
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243929