توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

لیست شدن دوج کوین در eToro

لیست شدن دوج کوین در eToro

ایشان در مصاحبه ای با Business Insiders ،اظهار داشت، در اوایل ماه می در فکر این کار بوده و همچنین گفت،پشتیبانی ایلان ماسک نیز در این...

لیست شدن دوج کوین در eToro

لیست شدن دوج کوین در eToro

یونی اسیا، مدیرعامل شرکت eToro ، که یک برنامه معاملاتی محبوب تلفن همراه برای دارایی های سنتی و ارزهای دیجیتالی است، لیست کردن دوج کوین را در این پلتفرم ،بدلیل پایگاه بزرگ طرفداران آن اعلام کرد.

ایشان در مصاحبه ای با Business Insiders ،اظهار داشت، در اوایل ماه می در فکر این کار بوده و همچنین گفت،پشتیبانی ایلان ماسک نیز در این زمینه نقش داشته است. او توضیح داد:

“دوج کوین،یکی از بزرگترین ، بهترین و خنده دارترین جوامع در صنعت ارزهای دیجیتالی است، که یک جامعه قدرتمند را تشکیل داده است،و از هر ارز دیجیتالی تاثیرگذارتر است.”

همچنین افزود:

” یکی از اعضای آن جامعه به تنهایی بی نظیر است و آن شخص ایلان ماسک است.”

ایلان ماسک هر از گاهی به دلیل دستکاری دوج کوین، به بدنامی در این ارزدیجیتال مشهور می شود، به طوری که بسیاری معتقدند که ممکن است با سازمان بورس و اوراق بهادار امریکا (SEC)با مشکلات حقوقی روبرو شود.توییت های ماسکف منجر به افزایش بسیاری از قیمت ها در مسیر قیمت دوج کوین شده است و به نظر می رسد هیچ مانعی برای این کار وی وجود ندارد.

eToro قرار است در اواخر سال جاری با ارزیابی 10.4 میلیارد دلار از طریق SPAC عرضه عمومی شود. از نظر عملکرد، آن را با یکی دیگر از برنامه های محبوب معاملاتی موبایل، Robinhood، مقایسه می کنند که اخیراً در مرکز بحث قرار گرفته است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

لیست شدن دوج کوین در eToro
لیست شدن دوج کوین در eToro

لیست شدن دوج کوین در eToroلیست شدن دوج کوین در eToro

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,481.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,064.35
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.222946