توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

مدیر عامل شرکت Crypto می گوید که رونق رمزنگاری اخیر باعث افزایش پذیرش شده است

مدیر عامل شرکت Crypto می گوید که رونق رمزنگاری اخیر باعث افزایش علاقه مندان در این حوضه شده است

طبق گفته مدیر عامل StormX ، استفاده از رمزنگاری در سال 2021 با تجمع سال 2017 متفاوت است...

مدیر عامل شرکت Crypto می گوید که رونق رمزنگاری اخیر باعث افزایش علاقه مندان در این حوضه شده است

مدیر عامل شرکت Crypto می گوید که رونق رمزنگاری اخیر باعث افزایش پذیرش شده است

طبق گفته مدیر عامل StormX ، استفاده از رمزنگاری در سال 2021 با تجمع سال 2017 متفاوت است.

ارز رمزنگاری شده از زمان تأسیس صنعت در سال 2009 چندین چرخه گاو نر و خرس را پشت سر گذاشته است.

در حالی که سال 2017 صنعت رمزنگاری در حدود پیشنهادات اولیه سکه و افزایش قیمت بیت کوین (BTC) رونق گرفت .درسالهای 2020 و 2021 شاهد گسترش فضای رمزنگاری در اطراف امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) و توکن های غیر قابل استفاده (NFT) بوده اند.

به گفته مدیرعامل یکی از شرکت های رمزنگاری ، این بار اما ، علاقه خرده فروشی و نهادی به رمزنگاری بیش از هر زمان دیگری نهادینه شده است.

طی سالهای گذشته محبوبیت ارزهای رمزنگاری شده به طور مداوم در حال افزایش است ، اما سال 2017 طعم تلخی را در دهان بسیاری از مردم باقی گذاشت که بازار به سرعت راکت شد. “، مدیر عامل شرکت StormX سیمون یو در اظهار نظرهای خود برای Cointelegraph گفت: “اما به سرعت به سال 2021 منتقل می شویم و مشخص است که زمانها تغییر کرده اند.”

یو نقل قول های خود را در پاسخ به یافته های اخیر سازمان رفتار مالی یا FCA ، از انگلستان ، تهیه کرد، که نشان داد 2.3 میلیون بزرگسال مستقر در انگلیس دارای ارز رمزنگاری شده هستند.

در سال 2017 ، قیمت بیت کوین به ارتفاعات صعود کرد و فقط از 20000 دلار در هر سکه رسیده بود. در سال 2021 ، BTCبر اساس داده هایTradingView.com به قیمتی نزدیک به 65000 دلار رسید.

ادغام ارز رمزنگاری شده به جنبه های زندگی روزمره امکان رشد و تحکیم خود را به عنوان چیزی بیش از یک دارایی فراهم می کند ، این به یک سیستم مالی جدی جایگزین برای ارز فیات تبدیل می شود و مردم شروع به توجه می کنند.

دیگر شرکت هایی با موارد استفاده خودسرانه ظاهر نمی شوند ، اما در عوض اکنون با افزودن مزایایی به زندگی مصرف کنندگان خارج از حوزه ارزهای رمزپایه ، رشد می کنند.

همه اینها در یک زمان رخ می دهد ، در میان یک همه گیر جهانی ، جایی که مردم وقت داشته اند که امور مالی خود را ارزیابی کنند و اکنون به دنبال راه های جایگزین نه تنها برای سرمایه گذاری ، بلکه کسب درآمد نیز هستند. “

به دنبال بازار گاو رمزنگاری سال 2017 ، این صنعت در سال 2018 به یک بازار خرس سقوط کرد. تا آنجا که بازار فعلی پیش می رود ، بیت کوین دراین زمان 30 تا 40 هزار دلار است ، که به میزان قابل توجهی از بالاترین رقم خود برخوردار است. زمان مشخص خواهد کرد که آیا بازار رمزنگاری به سمت نزول بیشتر پیش می رود یا خیر.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

مدیر عامل شرکت Crypto می گوید که رونق رمزنگاری اخیر باعث افزایش پذیرش شده است
مدیر عامل شرکت Crypto می گوید که رونق رمزنگاری اخیر باعث افزایش پذیرش شده است

مدیر عامل شرکت Crypto می گوید که رونق رمزنگاری اخیر باعث افزایش علاقه مندان در این حوضه شده استمدیر عامل شرکت Crypto می گوید که رونق رمزنگاری اخیر باعث افزایش علاقه مندان در این حوضه شده استمدیر عامل شرکت Crypto می گوید که رونق رمزنگاری اخیر باعث افزایش علاقه مندان در این حوضه شده استمدیر عامل شرکت Crypto می گوید که رونق رمزنگاری اخیر باعث افزایش علاقه مندان در این حوضه شده استمدیر عامل شرکت Crypto می گوید که رونق رمزنگاری اخیر باعث افزایش علاقه مندان در این حوضه شده است

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 60,951.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,878.13
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237219