توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

مسئله اعتماد

نویسنده : رحیم زاده

از بین رفتن مفاهیم اعتماد در جامعه ما

این مقاله به لطف فناوری blockchain به بررسی مفهوم اینکه چرا اعتماد دیگر مسئله ای نیست می پردازد.

وحدت از اعتماد ساخته شده است. گروهی که به واسطه ایمان به شما تعلق دارند ، ویا حتی کسانی که روی اساس ظاهری نیروی کار به هم متصل شده اند، اعتماد مانند چسبی عمل میکند که زنجیره وحدت را تضمین و حفظ می کند.

باور نمی کنید ؟ اعتماد را از هریک از این مثال ها حذف کنید و می بینید که هرج و مرج ، اختلاف ، اغتشاش و عدم اتحاد که قلب نیروی کار ، فرهنگ ، گروه ، جنبش یا حتی کشور را نابود می کند.

اعتماد همیشه در بخشش ایمان بوده است .یک ایمان کورکورانه بین دو انسان مشترک است. من اطمینان دارم که همسر من به درستی و احترام با من رفتار می کند. من اطمینان دارم که دوست من که بهش پول قرض دادم پول را در زمان مقرر برمی گرداند. من اطمینان دارم که رهبر ما تصمیم درستی برای بهتر شدن جامعه می گیرد . هیچ تضمینی به جز ایمان وجود ندارد و این ایمان است که ما را به درستی ارزشمند می کند و باعث می شود ارتباط های عمیق با یکدیگر ایجاد کنیم.

بله ، شما در بعضی مواقع شنیده اید یا احتمالا گفته اید که : ( من به این آدم با تمام وجودم اعتماد دارم ) یا او قابل اعتماد است. بنابراین اعتماد به مردم (کسانی که هنوز همدیگر را ندیده اند ) امکان می دهد که با هم کار کنند تا زمانی که مرجع شناخته شده قابل اعتماد باشد.

« اعتماد ساختار وحدت را ایجاد می کند تا پایه و اساسی باشد که روابط واقعا عمیقی را رشد دهیم. »

اگر دیگر اعتماد در رحمت ایمان کورکورانه نبود، چه؟ ایمانی که میتواند توسط زشتی و پلیدی ربوده شود : به طور مثال ، رهبر ما دارای عادت شخصی قمار است. عادت او از کنترل خارج و به اعتیاد رسیده است.او به دلیل اینکه سرپرستی معتمد است ، دارای مقدار زیادی است و این اعتیاد را از این سرمایه ها تامین می کند. که این به کسب و کار ، جنبش ها و خیریه ما آسیب می رساند.

اگر این زشتی هیچ وقت رخ ندهد، چه ؟ تفسیر گرایش زشت بدگمانی و نیاز به امید و دعا کردن دیگر ضروری نیست . در عوض می توانیم به تنهایی بر روی ارتباط هایی که ایجاد می کنیم ، تمرکز کنیم؟ آیا این یک محیط فوق العاده نخواهد بود؟

به تمرکز زدایی خوش آمدید

خالص ترین شکل اعتماد ، بر حقیقت مطلق ساخته شده است. این ها اثبات های بنیادی هستند که قوانین طبیعت به عنوان حقایق می گویند. من اعتماد دارم که ما در آنچه که سیاره می نامیم، زندگی می کنیم. من اعتماد دارم که حیوانات و حشرات وجود دارند. من مطمئن هستم که شب و روز وجود دارد. این ها غیر قابل انکار است ، زیرا توافق جمعی ما می تواند ببیند و تشخیص دهدکه آن ها توسط نیروهایی که دنیا را مدیریت می کنند، توصیف می شوند : علوم و ریاضیات.

حالا بیاید تصور کنیم که یک جامعه، جنبش، کسب و کار یا تیم بر قاعده حقیقت مطلق بنا شده است، برای مثال من جزئی از یک برنامه عضویت با هدف کمک به کسانی که نیازمندند، هستم. چه می شود اگر من بدون سایه شک و تردید بتوانم تضمین کنم که کمک های من به مقصد دقیقی که به آن اختصاص داده شده بود می رسد، بدون هیچ نیازی به شک و سوال ؟

هیچ رهبری که پول را مدیریت کند یا افرادی که مدیریت کنند که کجا خرج شود وجود ندارد. ما همه نقش بازی می کنیم که توافق داریم که آن کجا خرج شود. ما همه می توانیم همه ی معامله ها را از طریق یک پیگیری حساب عمومی بررسی کنیم که همه در هر زمان میتوانیم به آن دسترسی داشته باشیم.

ارتباط من با برخی تشکیلات هنگامی که ما همه ی عناصر شک را حذف کنیم، چگونه است؟

تحسین ، پشتیبانی نامحدود ، به اشتراک گذاری ، ارتقاء ، آسیب پذیری و ایمان کورکورانه و بیشتر…

خانم ها و آقایان این ذات عدم مرکزیت است که از طریق بلاک چین و تکنولوژی رمز نگاری بدست آمده است. یک شکل خالص اعتماد از طریق ریاضیات و علوم غیر قابل انکار ، تحت هیچ یک از مقامات مرکزی کنترل نمی شود. این می تواند در قلب هر کسب و کار ، جنبش ، کشور یا جامعه ای قرار گیردکه نیاز به فرایند هایی دارد که نیاز به نوعی نشانگر قابل تایید دارد: رأی ، معامله ، امضا ، توافق نامه ، کمک مالی و …

از طریق این الگوی انقلابی ، ما بر این باوریم که قادر به از بین بردن فرآیند های مبتنی بر نشانگر از طریق داشتن ایمان در مردم برای آرامش گرفتن در حقیقت مطلق هستیم. جالب اینجاست که تمرکز زدایی (decentralization) یک ایده جدید نیست. این عنصر اصلی ای است که در پشت برخی از طولانی ترین جوامع در جهان ما است که همچنان تا امروز به هم پیوسنه اند.

از یک مسیحی ، مسلمان یا یهودی بپرسید که چه چیزی اعتقاد ، اعتماد و ایمانشان به کتابهای مذهبی که دارند را به هم متصل می کند؟ آنها خواهند گفت « چون این کلام خداست » . برای آنها خداوند، تجسم حقیقت مطلق است ، مولد آن چیزی که غیر قابل انکار است . یک مقام غیر متمرکز که نمی توانندآن را از بین ببرند ، شک و ترید است.

هرکس که به مفهوم ایمان به کتابهای مذهبی ، پیامبران و خداوند- به ویژه از طریق غسل تعمید ، شهادت یا حقوق عبور-باور داشته باشد ، در حال حاضر بخشی از جامعه ای است که با ایمان متحد شده است.

آن هایی که ایمانشان به خدا ، کتاب یا پیامبران را از دست می دهند اغلب توسط جامعه تحقیر می شوند و سبب می شوند که اعضا اعتمادشان به آنها سست شود. آنچه که آن ها را متصل می کند، خدا ( به عنوان سازنده ) و وسیله هایی است که او برای تصدیق و هدایت مقاماتش (پیامبران و کتاب ها) فرستاده است.

برای مواردی که مخالفت و جدایی وجود دارد، ما معمولا متوجه می شویم که چگونه متون توسط افرادی تحریف شده اند. که هر کدام از آنها به خطای انسانی ، طمع و قدرت مربوط می شود. به ندرت عدم اتحاد از کفر در متون متولد شده است.

این قدیمی ترین شکل قدرت تمرکز زدایی است و جوامع نزدیک به آن را تا این روز حفظ می کند. ما یک فرصت هیجان انگیز برای به کارگیری این نظریه قدیمی و ایجاد جنبش ها ، کسب و کار ها ، ارزها ونهایت روابط و ساختن آنها بر پایه های اعتماد بی قید و شرط از طریق بلاک چین پیشگامانه و تکنولوژی رمزنگاری داریم.

خرید و فروش ارز دیجیتال

صفحه اصلی

مسئله اعتماد
مسئله اعتماد
مسئله اعتماد
مسئله اعتماد
  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,352.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,921.56
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.238639