توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

مسدود کردن اکانت های چینی

مسدود کردن اکانت های چینی

به نظر می رسد اقدامی که توسط این صرافی انجام شده،سخت گیرانه ترین اقدام در میان صرافی های دیگر باشد،زیرا بعضی از صرافی های...

مسدود کردن اکانت های چینی

مسدود کردن اکانت های چینی

Bybit ، پلتفرم معاملات مشتقات ارزهای دیجیتالی که اصالتی چینی دارد،اعلام کرده است، تمام حساب های ثبت شده با شماره تلفن های چینی را تا 15 ژوئن خواهد بست.

این صرافی قبلا آی پی های چینی را در سال گذشته ممنوع کرده بود و اکنون به نظر می رسد تصمیم به حذف همه حساب های مرتبط با شماره تلفن های چینی را گرفته است ،شایان ذکر است این اقدام در پی سرکوب جدید دولت چین درمورد معاملات و استخراج ارزهای دیجیتالی صورت گرفته است.

به نظر می رسد اقدامی که توسط این صرافی انجام شده،سخت گیرانه ترین اقدام در میان صرافی های دیگر باشد،زیرا بعضی از صرافی های ارزهای دیجیتال، تنها یا خدمات خود را به مشتریان چینی متوقف کرده اند یا منتظر وضوح بیشتر مقامات چینی هستند.

چین معاملات و مبادلات ارزهای دیجیتال را در سال 2017 ممنوع کرده بود، اما علی رغم این مقررات، سرمایه گذاری های کلانی از سوی چینی ها در بازار صورت گرفت.

توسعه یوان دیجیتال، CBDC ملی به عنوان اقدامی برای اطمینان از کنترل کامل جریان پول کشور که دارایی های دیجیتالی غیرمتمرکز ارائه نمی دهند، در دستور کار دولت چین قرار دارد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

مسدود کردن اکانت های چینی
مسدود کردن اکانت های چینی

مسدود کردن اکانت های چینیمسدود کردن اکانت های چینی

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,495.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,468.00
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243929