توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

موتور جستجوی بین سیاره‌ای IPSE

با افزایش دستکاری در داده‌های جستجو طی این روزها، افراد باهوش دریافتند که اینترنت برخلاف آنچه قبلا تصور می کردند، دیگر نماد تمرکززدایی نیست...

موتور جستجوی بین سیاره‌ای IPSE

موتور جستجوی بین سیاره‌ای IPSE

موتور جستجوی InterPlanetary

با افزایش دستکاری در داده‌های جستجو طی این روزها، افراد باهوش دریافتند که اینترنت برخلاف آنچه قبلا تصور می کردند، دیگر نماد تمرکززدایی نیست.

با توجه به شرایط موجود، تعداد کمی از بازیگران مانند: Google ،Bing و Baidu انحصار کامل بخش موتورهای جستجوی جهانی را در اختیار دارند. آن‌ها نه تنها سیاست‌های مالکیت داده نامشخصی دارند، بلکه با معضلات تکراری مانند انتشار اطلاعات مشتریان و ردیابی تبلیغات دست به گریبانند.

InterPlanetary Search Engine یا IPSE، یک موتور جستجوی غیرمتمرکز است که در بستر بلاک چین ایاس (EOS) ساخته شده و از فایل سیستم بین‌سیاره‌ای (InterPlanetary File System) که امکان گشت و گذار در اینترنت و همچنین اشتراک‌گذاری محتوای منحصربه‌فرد برای کاربران را فراهم می‌نماید، استفاده می‌کند.

بعضی از مزایای اصلی استفاده از این پلتفرم شامل محافظت یکپارچه از اطلاعات مشتریان، به لطف فناوری رمزنگاری نامتقارن IPSE و نیاز به تایید کامل کاربران برای فعالیت‌های رصدهای تبلیغاتی است.

سایر مزایای موتور جستجوی InterPlanetary عبارتند از:

تمام محتوای موجود در IPSE به طور دائمی قابل ردیابی و همچنین رمزگذاری‌شده سرتاسر (end-to-end) هستند.

IPSE از سیستم «رتبه بندی مبتنی بر پیشنهادات» استفاده نمی‌کند، از این رو این اطمینان را حاصل می‌کند که نتایج جستجو هرگز تحت تأثیر هیجانات چند بازیگر مطرح قرار نمی‌گیرند.

ذخیره غیرمتمرکز داده‌ها بدین معناست که هکرها، از آنجا که نمی‌توانند به طور همزمان به تمامی نودها (Node) حمله کنند، پس قادر نخواهند بود به سیستم دسترسی کامل داشته باشند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

موتور جستجوی بین سیاره‌ای IPSE
موتور جستجوی بین سیاره‌ای IPSE
موتور جستجوی بین سیاره‌ای IPSE

موتور جستجوی بین سیاره‌ای IPSEموتور جستجوی بین سیاره‌ای IPSE

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,746.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,078.74
  • tetherTether (USDT) $ 0.999778
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.224377