توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

نزول 3٫000 دلاری قیمت بیت کوین

نزول 3٫000 دلاری قیمت بیت کوین پس از جهش تا ۶۰,۰۰۰ دلار

قیمت بیت کوین که در روزهای گذشته تا مرز ۶۰,۰۰۰ دلار پیش رفته بود، دیروز با سقوطی ۳,۵۰۰ دلاری همراه شد و تا ۵۶,۵۰۰ دلار پایین آمد. شایان ذکر است که ...

نزول 3٫000 دلاری قیمت بیت کوین پس از جهش تا ۶۰,۰۰۰ دلار

نزول 3٫000 دلاری قیمت بیت کوین

قیمت بیت کوین که در روزهای گذشته تا مرز ۶۰,۰۰۰ دلار پیش رفته بود، دیروز با سقوطی ۳,۵۰۰ دلاری همراه شد و تا ۵۶,۵۰۰ دلار پایین آمد. شایان ذکر است که در حال حاضر بخش زیادی از این سقوط احیا شده است.

به گزارش کریپتوپوتیتو، تلاش‌های ناموفق بیت کوین در روزهای گذشته برای غلبه بر مقاومت ۶۰,۰۰۰ دلار منجر به کاهش ۳,۵۰۰ دلاری قیمت بیت کوین شد. بیشتر آلت کوین‌ها نیز پس از سقوط بیت کوین سیر نزولی داشته‌اند. این سقوط باعث شد تا بازار ارز دیجیتال در یک روز بیش از ۶۰ میلیارد دلار از ارزش خود را از دست داد.

بیت کوین برای چند روز متوالی در حال تلاش برای رسیدن به ۶۰,۰۰۰ دلار بود، اما هر مرتبه با شکست روبه‌رو شد. روز گذشته فروشندگان کنترل بازار را در دست گرفتند و باعث کاهش قیمت بیت کوین شدند.

در ساعات بعد، بیت کوین حدود ۳,۵۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد و در صرافی بیت استمپ (Bitstamp) به پایین‌ترین قیمت معاملات روزانه، یعنی ۵۶,۵۰۰ دلار رسید. در حال حاضر قیمت بیت کوین تا حدی زیادی احیا شده است.

نزول 3٫000 دلاری قیمت بیت کوین
نمودار قیمت بیت کوین

عملکرد آلت کوین‌ها در چند روز گذشته موفقیت‌آمیز بود و اتریوم از جمله ارزهای دیجیتالی بود که عملکرد قابل توجهی داشت. قیمت اتریوم برای اولین بار از اواسط ماه فوریه از ۲,۰۰۰ دلار عبور کرد. علاوه بر آن اتریوم روند صعودی خود را ادامه داد و رکورد جدیدی در ۲,۱۵۰ دلار به ثبت رساند.

در ۲۴ ساعت گذشته، بایننس کوین ۳ درصد رشد داشته است و پولکادات با کاهشی ۱ درصدی همراه بوده است. مهمترین اتفاق ۲۴ ساعت گذشته در بازار ارزهای دیجیتال را می‌توان رشد ۲۰ درصدی قیمت ریپل دانست. هر واحد ریپل در حال حاضر در محدوده ۰.۷۱ دلار معامله می‌شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

نزول 3٫000 دلاری قیمت بیت کوین
نزول 3٫000 دلاری قیمت بیت کوین

نزول 3٫000 دلاری قیمت بیت کویننزول 3٫000 دلاری قیمت بیت کویننزول 3٫000 دلاری قیمت بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,195.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,892.52
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.238022