توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

نهنگ های بیت کوین

نهنگ های بیت کوین با وجود نگه داشتن قیمت BTC بالای 50 هزار دلار همچنان به جمع شدن ادامه می دهند

با ادامه رشد قیمت BTC ، تعداد نهنگ های بیت کوین در حال افزایش است.آخرین اطلاعات نشان می دهد که تعداد آدرس های نهنگ که بیت کوین (BTC) را نگه داشته اند...

نهنگ های بیت کوین با وجود نگه داشتن قیمت BTC بالای 50 هزار دلار همچنان به جمع شدن ادامه می دهند

نهنگ های بیت کوین

با ادامه رشد قیمت BTC ، تعداد نهنگ های بیت کوین در حال افزایش است.
آخرین اطلاعات نشان می دهد که تعداد آدرس های نهنگ که بیت کوین (BTC) را نگه داشته اند ، به بالاترین سطح تاریخی خود رسیده اند. این را می توان صعودی قلمداد کرد ، به خصوص که قیمت BTC نشان می دهد قدرت بالای 50،000 دلار است.

افزایش تعداد نهنگ ها نشان می دهد که با ادامه بازار گاو نر ، سرمایه گذاران با ارزش خالص بالا به طور فعال Bitcoin جمع می کنند.

نهنگ های بیت کوین
تعداد آدرسهایی که 1 میلیون دلار بیت کوین دارند. منبع: Glassnode

چرا افزایش تعداد نهنگ ها مهم است؟

در طول چرخه های گاو نر ، اگر نهنگ ها شروع به فروش یا سودآوری در موقعیت های بزرگ کنند ، قیمت بیت کوین می تواند در معرض خطر فروش شدید باشد.

وقتی این اتفاق می افتد ، رکود بزرگی ایجاد می کند زیرا بازار آتی با بیش از حد بهره وری شروع به سقوط می کند و شاهد تصفیه های ناگهانی است.

اما هنگامی که نهنگ ها همچنان جمع می شوند ، همانطور که داده های زنجیره ای نشان می دهد ، پایه و اساس یک تجمع گسترده تقویت می شود.

تحلیلگران Glassnode توضیح دادند که اکنون 94000 آدرس BTC وجود دارد که بیش از 1 میلیون دلار بیت کوین دارند. آنها گفتند:

ATH: اکنون 94000 آدرس # بیت کوین وجود دارد که حداقل $ 1 میلیون دلار BTC دارند. افزایش چشمگیر در اواسط دسامبر نقطه عبور BTC از $ 20،000 است – این باعث می شود تمام آدرس های میلیونر اولیه (50 پاداش BTC) آدرس های میلیونر باشد.”

در همین حال ، محققان Whalemap ، یک تجربی تجربی و تجزیه و تحلیل داده ها که فعالیت نهنگ ها را ردیابی می کند ، روند مشابه را مشاهده می کنید.

محققان گفتند که در چرخه های گاو قبلی ، تعداد آدرس هایی که بین 1000 تا 10000 BTC وجود دارد ، کاهش می یابد. اما ، در طی چرخه گاو نر اخیر ، تعداد نهنگ ها به طور قابل توجهی افزایش یافته است. آنها گفتند:
“یک چرخه کلان جالب: تعداد آدرسهایی که بین 1000 تا 10،000 BTC نگه داشته شده اند در آخرین اجرای گاو نر کاهش یافته است ، اما این بار فقط سرعت را افزایش می دهد. تصویر دوم همچنین نشان می دهد که این کیف پول ها دقیقاً از کجا BTC خود را به دست می آورند.”

نهنگ های بیت کوین
ورودی نهنگ بیت کوین. منبع: Whalemap

ایده آل کوتاه مدت ایده آل این است که بازار معاملات آتی از بازار استفاده کند

در حال حاضر ، بیت کوین م theلفه هایی برای مشاهده ادامه روند رو به رشد دارد. نهنگ ها در حال خرید هستند ، به طور کلی حجم معاملات در حال افزایش است و علاقه نهادی زیادی به بیت کوین وجود دارد.

با این وجود ، یک خطر عمده در بازار وجود دارد و آن بازارهای آتی با بهره بیش از حد است. از 18 فوریه ، نرخ سرمایه گذاری آتی برای بیت کوین و اتر از 0.15 درصد فراتر رفت.

نرخ بودجه عادی ارزهای رمزنگاری شده در حدود 0.01٪ است. وقتی نرخ تأمین مالی افزایش می یابد ، این نشان می دهد که اکثر بازار در حال خرید یا حسرت هستند.

این مشکل زمانی رخ می دهد که بیت کوین یا اتر (ETH) افت جزئی داشته باشند. از آنجایی که بازار از اهرم بالایی برخوردار است ، می تواند باعث یک رکود شدید شود که اغلب منجر به تصحیح شیب دار می شود.

به دلیل نرخ بالای بودجه ، احتمال اصلاح در کوتاه مدت همچنان زیاد است. با توجه به اینکه بازار رمزنگاری ها اغلب در طول آخر هفته اصلاحاتی را مشاهده می کند ، با وجود ساختار صعودی بازار BTC و ETH ، بازپرداخت در چند روز آینده همچنان محتمل است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

نهنگ های بیت کوین
نهنگ های بیت کوین

نهنگ های بیت کویننهنگ های بیت کویننهنگ های بیت کویننهنگ های بیت کویننهنگ های بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 47,514.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,424.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.243018