توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

به لحاظ تکنیکالی، ارز دیجیتال بیت کوین با رسیدن به محدوده حمایت استاتیک خود در قیمت 35 هزار دلار الی 36 هزار دلار، با افزایش تقاضا...

همه چیز علیه بیت کوین

همه چیز علیه بیت کوین

چند روزی است که بازار ارز های دیجیتال در حال اصلاح زمانی و قیمتی هستند. ارز دیجیتال بیت کوین به عنوان اثرگذارترین ارز دیجیتال سبب شده است که تمامی آلت کوین ها نیز تحت تاثیر آن دچار ریزش شوند. بنابراین، تحلیل بیت کوین می تواند به پیش بینی آینده بازار کمک کند و معامله گران در اتخاذ تصمیم صحیح راهنمایی کند.

همه چیز علیه بیت کوین

به لحاظ تکنیکالی، ارز دیجیتال بیت کوین با رسیدن به محدوده حمایت استاتیک خود در قیمت 35 هزار دلار الی 36 هزار دلار، با افزایش تقاضا رو به رو شده و انتظار می رود تا هدف اول خود در قیمت 44700 دلار رشد کند. اما به طور کلی، اصلاح هنوز پایان نیافته و پس از تکمیل موج صعودی خود انتظار می رود تا 20 هزار دلار اصلاح بیت کوین رخ دهد.

همه چیز علیه بیت کوین

همچنین، با توجه به خروج پول از کیف پول ها و ورود آن ها به صرافی بایننس در کنار خروج بسیاری از نهنگ ها از کیف پول ها و آمادگی آن ها برای فروش بیت کوین های خود، احتمال فشار فروش در محدوده 44 هزار دلار را قوت می بخشد. در حال حاضر 367700 واحد از بیت کوین ها در صرافی ها آماده فروش هستند و این در حالی است که مجموع بیت کوین های در اختیار نهنگ ها و کیف پول های کوچک کمتر از 200 هزار واحد است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

همه چیز علیه بیت کوینهمه چیز علیه بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 43,839.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,085.49
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.225025