توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

همکاری الروند و هواوی

همکاری الروند و هواوی

مایار ، یک برنامه بلاکچین با پشتیبانی شبکه الروند ، امروز اعلام کرد که کاربران تلفن های هوشمند چینی(هواوی) اکنون می توانند دسترسی فوری به کیف پول کریپتویی آن را داشته باشند...

همکاری الروند و هواوی

همکاری الروند و هواوی

مایار ، یک برنامه بلاکچین با پشتیبانی شبکه الروند ، امروز اعلام کرد که کاربران تلفن های هوشمند چینی(هواوی) اکنون می توانند دسترسی فوری به کیف پول کریپتویی آن را داشته باشند. از امروز ، مایار در فروشگاه AppGallery برای دارندگان هواوی در دسترس است. بر اساس اعلامیه، این برنامه به کاربران هواوی، این امکان را می دهد تا تلفن های خود را به کیف پول سخت افزاری با امنیت بیومتریک تبدیل کنند.

سیری بورسوم ، مسئول توسعه زیست محیطی و مشتری مداری در شرکت هواوی، گفت:

“اولین حضور مایار در AppGallery به مشتریان ما ،ابزاری مهم خواهد بود که به کاربران کمک می کند سلامت امور مالی خود را تحت کنترل داشته باشند.” وی افزود: “فناوری بلاکچین نقشی اساسی در پیشرفت اینترنت دارد، تا برای مصرف کنندگان محیط امن تر و بهتری،فراهم کند.”

تفاوت این کیف پول ارزهای دیجیتال هواوی در چیست؟

این برنامه از امنیت بیشتری برخوردار است، زیرا مایار یک لایه هویت دیجیتالی ارائه می دهد. این کار با نگاشتن شماره تلفن به آدرس کیف پول کار می کند. به این ترتیب ، از حریم خصوصی کاربر محافظت می شود. ارسال پول نیز آسان تر است: با شماره متصل شده می توان پول را از طریق دفترچه آدرس به دوستان و خانواده خود منتقل کرد. همچنین هیچ داده شخصی تئسط شرکت جمع آوری نمیشود.

برنامه Maiar توسط شبکه Elrond ساخته شده است که یک بلاکچین در مقیاس اینترنتی است و قادر به پردازش 15000 تراکنش در ثانیه است.این برنامه ادعا می کند که ارسال پول به آسانی ارسال پیام است.

بنیامین مینکو ، مدیرعامل شبکه الروند ، گفت:

“راه اندازی مایار در AppGallery هواوی، ما را سیل زیاد و جدیدی از کاربران روبرو می کند ، که این اتفاق برای ارتقای شبکه ما بسیار لازم و مفید است. “

این برنامه از الروند، اتریوم و بایننس اسمارت چین ،پشتیبانی میکند، همچنین ،بیتکوین ، NFT ها(توکن غیرقابل کپی) و ارزهای دیگر به زودی اضافه خواهند شد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

همکاری الروند و هواوی
همکاری الروند و هواوی
همکاری الروند و هواوی

همکاری الروند و هواویهمکاری الروند و هواویهمکاری الروند و هواوی

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,243.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 3,899.90
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.237243